• blackbully
    4.4k

    Navodno samo u tranzitu pa kreću prema Italiji, Njemačkoj... Bila na RTL-u neki dan cijela priča o njima.
  • Nino Bule
    11.7k
    Ja ne znam sta se ceka, zima i kise su tu, pocet ce upadat po zgradama, kaficima itd.
  • Krizy
    37.9k
    :razz:
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Ono što je Sarajevo bilo pred 4-5 godina,og1986

    Sarajevo ti je dan dans takvo.m puno tiga ljudskog otpada.

    Prošli tjedan kad sam putovao u Mostar, u Tuzli ih jenuško njih 18. Prljavi,ružni, a smrde, mislim da se nikad nisu u životu okupali..
  • NitkoBitan
    13k
    jenuško njih 18. Prljavi,ružni, a smrde, mislim da se nikad nisu u životu okupali..Navijač Dinama

    Ja sam jednom bio na tramvajskoj stanici pored neke Filipinke ili sta li je vec, nikakva ilegalka nego eto ili turistkinja ili dosla zbog nekog posla/obitelji. Ja takav smrad u zivotu nisam osjetio od neke osobe, do te mjere da su mi suze na oci krenule. Jednostavno imaju takav nepodnosljiv smrad, mozda i mi bijelci tak njima smrdimo, tko ce ga znat...
  • Crta
    40
    Od 1995-2000g. ovi se tipovi ne bi dobro proveli na Tomislavcu. Meni je grad u zadnjih par mjeseci neprepoznatljiv. Sve više mi zgleda ko neka Afgano - Pakistanska provincija... Strašno brza promjena i to ne samo oko Glavnog...
    Jel to ima veze sa ovima iz "Možemo", ne znam, vremenski je tu negdje eksplodiralo.
    A na ovima kod Tomislavca se točno vidi da iskorištavaju Europu ko priglupu, jeftinu kurvu. Ajmo kad možemo.....
  • Tom vg
    1k
    Ma cak i do 2005e je SH scena bila jaka. Steta sta si dovoljavamo u našem gradu
  • Captain America
    14.6k
    Brzo će doć do getoizacije Zagreba. Ko god će si moći priuštit stan/kuću na boljoj lokaciji s europskim susjedima će to i napravit. Sirotinja će ostat u kvartovima s istočnim nomadima i nadati se da neće bit problema.
  • Patak
    2.3k
    Ja već nekoliko godina razmišljam koji kvartovi će biti getoizirani, a koji će koliko toliko biti ok za život. Ova vlast je to samo ubrzala.
  • Logistika
    1.1k
    Dođem iz noćne,zapalim upalim tv...Dobro jutro Hrvatska.
    Tema ZG otpad vrećice itd....ispali voditeljica "...vrijeme je da krenemo od sebe,i da prestanemo političare kriviti za sve..."
    Dobro jutro Švedska
  • NORTE
    9.5k
    Prvu getoizaciju u Zagrebu je proveo tko drugi do Bandić kad je u novi kvart s novim zgradama besplatno uselio necivilizirane cigane.

    Sve je više crnoputih iz Afrike i Azije koji rade po Zagrebu iako ne znaju hrvatski jezik.
    Rade poslove poput Glova ili skidanja gajbi s kamiona.


    Migranti koji bauljaju centrom grada su definitivno problem koji je ignoriran i od politike i od medijaNitkoBitan
    Oni su im glavni saveznici.

    Kaj ih ne može policija rastjerati?og1986
    Ne smiju im ništa.
  • Logistika
    1.1k
    u Brodu grade stadion,ima ih na svakom koraku,pojest će nas ta nasilna multikulturalnost...nismo taj mentalni sklop,nećemo nikada ni biti...vjerujem da je slična priča i u drugim gradovima,ali kod nas već poznato u oni Kineske ducane sto otvaraju,jedan kad umre,samo drugog šalju na isto mjesto...nije naš narod takav da se buni,nego će se jednostavno raseliti...bio u Puli ovo ljeto kolega kaže u svakoj birtiji konobari sa Krstovima tetoviranim,kvalitetan kadar nam ode van...bauštelci grade njemačku ,nama Filipinci stadion...kod nas vrlo slično počelo sa ciganskom kupovinom glasova i podilaženjem...kulturi koja se nije 1000 godina integrirala,i kojoj se najnormalnije tolerira da žene djecu za 5 koza
  • Jaro
    5.9k
    Prvu getoizaciju u Zagrebu je proveo tko drugi do Bandić kad je u novi kvart s novim zgradama besplatno uselio necivilizirane cigane.NORTE

    - cura/zena mi zivjela u tom kvartu - ima tamo puno goreg sljama od cigana - i rade puno veca sranja (takodjer su dzaba naseljeni)

    Sve je više crnoputih iz Afrike i Azije koji rade po Zagrebu iako ne znaju hrvatski jezik.
    Rade poslove poput Glova ili skidanja gajbi s kamiona.
    - ovi kaj rade uopce nisu neki problem, rade poslove koje domaci nece, isto kao sto ljudi s ovih prostora desetljecima rade po Njemackoj, Austriji, Svicarskoj...
    - ovi kaj leze po trgovima, kolodvorima - tu samo "cekaju" neki k...
  • Tundra
    529
    Prije se prostor osvajao ratovima, a danas migracijama i zamjenom stanovništva.
  • og1986
    2.9k
    Jedan od razloga pada Rimskog carstva je migracija ljudi koji kada su došli u carstvo, nisu se prilagodili i negirali su vlast i običaje. (Germani, franki i Goti)

    Ljevičarski koncept kako mi na zapadu trebamo biti dobri i poštivati druge, a ako oni nas ne nema veze i neka oni njeguju svoje običaje i način života, a mi ne. Je zapravo užasno rasistički.

    Misao da ćemo uvijek biti na vrhu bez obzira što napravili jer smo dominantni. Da će nam uvijek biti dobro jer imamo super razvijen sustav itd. Da ćemo uvijek biti na vrhu. To je neki unutarnji rasizam koji oni sami ne shvaćaju, jer ne vjeruju da bi netko drugi mogao sve to pokvariti i da mi možda postanemo "treći svijet" kada ga uvezemo. Misle da su iznad njih i da će oni njima pokazati kako se živi. E pa kada postanemo manjina jer nas nema, onda će oni nama diktatirati šta se smije šta ne. Srbi čine 3.1% stanovnika pa nas jebu svako malo, šta kada se naseli primjer 10% nekoga ???

    U Zagrebu je ta instalirana vlast došla u najgori trenutak kada su sve agende u punom jeku. (Naravno nije pomoglo kaj su ostali kandidati izgledali još gore) Grad naočigled propada iz godine u godinu, a on kurca da promijeni. Njega jebu vrećice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.