• db-izbjeglica
    13.2k
    Možda je najzanimljivija nostalgija za selom. Fenomen romantiziranja sela s kojega su svi bježali. Kakva logička kontradiktornost da glava boli od nje.Frodo

    Ovo mi je najjače... Pa jbt na selu kupiš hektar zemlje sa nekakvom kućicom za valjda par tisuća eura. Uz malo rada, čovjek više nikad me mora otići u supermarket... Ne znam što takve nostalgičare priječi da krenu u takvu avanturu?
  • Dino
    2.3k
    Mene isto nervira kad ljudi koji dodu sa sela ili nekog drugog manjeg grada i koje za Zagreb vezu samo fakultet ili tek ostvareno radno mjesto ne podnose Grad i budu nezahvalni. Jebate zivot, Zagreb ti pruzi da si okrenes svijet naopacke i onda mu trazis mane, smeta ti kisa, smeta ti asfalt, nemas kam izac itd. Nitko ti ne brani da se vratis na to, eto, selo.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Vodio sam tu raspravu s dosta kolega studenata i odgovor je bio kak su si oni sami stvorili šansu da studiraju i da im Zagreb ne daje ništa. Pitam se zašto nisu onda odlučili studirat u nekom drugom gradu nego eto baš u metropoli.
  • serbus
    3.6k
    ,

    Za sve te "studente"....

  • Dino
    2.3k
    Zagreb ne daje ništa.namodi grebza

    Naravno hahahaha. Moj odgovor obicno bude da se usporede cijene stanova za studente bilo gdje drugdje u Europi u glavnom gradu i u Zagrebu pa da ocijene kolko su si zapravo stvorili. Zagreb je raj za studente, imas dom, imas jeftinu hranu, javni tramvajski prijevoz, trgovine i jos hrpetinu drugih sadrzaja.

    Okej, na urbanizaciju grada su utjecali i ljudi koji nisu direktno povezni s njim, al i dalje to ne mijenja cinjenicu da ti pruza i previse.


    :cool:
  • GZomanid
    572
    A za vrijeme famoznog novog vala u gradu osim na 2, 3 mjesta nisi imao di ići van, u 10 je sve bilo prazno, a od poteza od ona 2, 3 birca u Masarykovoj je napravljen ogromni mit kao da je to bilo ne znam kaj.Mali Zeus

    Kad ovak nešto napišeš, jasno je da nisi bio mlad u to vrijeme (očekivano), ali ni to da ti roditelji nisu bili dio urbane zagrebačke mladosti, čim ti nisu bar malo približili to vrijeme. Nije povijest samo ono čega se ti sječaš, kao što pokušavamo naučiti u nekim drugim temama o Građanskom..
  • Mali Zeus
    10.3k
    Suzdrži se od komentiranja koje su zagrebačke mladosti moji roditelji bili dijelom, hvala.
    Očito si potpuno promašio bit mog upisa.
  • Tundra
    529
    Visoki upravni sud proglasio Senfovo ukidanje mjere roditelj odgojitelj nezakonitim. Pravda je napokon zadovoljena, puši ga senfe :grin:
  • Papastrumf
    10.2k

    Ta mjera je sramotna. Druga stvar je sto su ovi trebali biti pametniji i ici na neko postepeno ukidanje, a ne na ovaj nacin.
  • Captain America
    14.6k
    Ta mjera je jedna od najglupljih stvari koje su naši političari donijeli, a konkurencija je ogromna. Besposličari sjede doma i štancaju djecu. Jedina zadovoljština je vidit još jedan poraz Senfa.
  • Gelipter
    3.5k
    Ciganima je danas Đurđevdan. Živjeli besposličari i džabalebaroši svih manjinskih skupina. Baš je odlično da nastavljamo uplaćivati takvima.
  • masacusec
    3.2k
    Ta mjera upravo generira još veće neradništvo i stimulira pronatalitetnu politiku obitelji slabijeg imovinskog statusa, što za reperkusiju ima stvaranje još većih razlika...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Nebitno, svatko ozbiljan mora imati pravnu službu koja će savjetovati što se smije, a što ne smije...apsolutna nesposobnost na djelu.

    Meni je zapravo još veća katastrofa što je otkriveno i dokazano da građani zapravo bezveze odvajaju biootpad! #zelenaopcija

    Možda bi mogli biootpad odlagati po javnim gradskim površinama koje ne kose da trava izraste još veća pa tako zagreb zaustavi globalno zatopljenje svijeta.
  • NORTE
    9.6k
    apsolutna nesposobnost na djelu.db-izbjeglica
    Počevši od Čistoće pa nadalje. Kakva sramotna nesposobnost upravljanja. Nema opravdanja za neke stvari, a to se nastavlja iz tjedna u tjedan...

    Kao da se trude vratiti značaj gotovo propale stranke Bm, nevjerojatno. Oni će si sami stvoriti jaču oporbu.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Zna li itko, ovako napamet, ijednu stvar koja se poboljšala nakon dolaska na vlast TT-a i kompanije? Ali za ozbiljno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.