• Baneki
    708
    Tak je i mene netko nagovorio prošle sezone na jednu utakmicu, za ovu već imam godišnju.:victory:
  • Cosey
    430


    Dođeš i pogledaš di ti paše.
  • Mr Blue
    3.3k
    Vjerujem kako će sve biti kao i na prijašnjim utakmicama, dakle Boysi na crvenom sektoru, pa po toj logici na suprotnom plavom sektoru bi moglo biti najbolje mjesto za pogledati utakmicu u miru.

    Samo mala napomena za sve vas koji nam dolazite prvi put - klincima mlađim od 13 godina je besplatan ulaz, kao i uvijek do sad. :)
    Također, godišnja vrijedi!
  • Neki tip
    18.8k
    mala napomena za sve vas koji nam dolazite prvi put, klincima mlađim od 13 godina je besplatan ulaz, kao i uvijek do sad. :)
    Također, godišnja vrijedi!
    Mr Blue

    Nisam znao ovo za klince, super! Godišnja za Futsal? Nemam. Možda sljedeće godine. :)
  • hmoody
    128
    Godišnja vrijedi, ali bi bilo lijepo da se ipak kupi karta. Ipak je humanitarno. :)
  • Mr Blue
    3.3k
    6qlfd9x66zqplnxv.jpg

    Donosimo vizual radi lakšeg snalaženja u subotu, kao i najvažnije informacije koje morate znati pred subotnju tekmu!

    UPUTE ZA NAVIJAČE: 5 stvari koje morate znati o utakmici u subotu!
  • Ero
    927
    Hvala Bogu pa se može popiti normalna piva.
  • Mr Blue
    3.3k
    Tko može, naravno! Ja je svakako kupujem bez obzira na godišnju jer želim sačuvati ulaznicu kao podsjetnik na ovu humanitarku. Kao kolekcionaru ulaznica uvijek sam u dilemi pri kupnji godišnje jer želim imati što više ulaznica, ali ipak uzmem godišnju jer dugoročno klubu više znači zbog sponzora i sličnih stvari. Iako, najveći su heroji ona ekipa koja je svaku tekmu tu, a nemaju godišnje - svi imaju istu "ispriku": Ovako više dam klubu! :grin:
  • Mr Blue
    3.3k
    Sponzorski ugovor s Karlovačkom pivovarom je gotov. Ožujsko je novi pivski sponzor kluba!

    Nadam se da će klupski oci, ako su u mogućnosti, proširiti ovaj ugovor pa da na tekmama imamo malo veći izbor, npr. Vukovarsko..
  • hmoody
    128
    Smije li se znati kolika je financijska razlika između ugovora sa Karlovačkom pivovarom i sada sa Zagrebačkom?
  • Mr Blue
    3.3k
    Ne znam detalje ugovora, ali ne vjerujem da je tajna. Vjerujem da će sve biti objavljeno na redovnoj skupštini kluba koja bi trebala biti nekad kroz mjesec dana. Bar je uvijek tako bila do sad...
  • Crusades1986
    9.5k
    https://www.badblueboys.hr/dinamo-u-ciboni/
    Najava utakmice u Ciboni od strane grupe. SVI U CIBONU!
  • Neki tip
    18.8k
    q56fcl4ae4x2i0ph.jpg

    Moram priznat da mi sin i nije baš bio oduševljen idejom pa sam mu obećao hotdog. Bolje vam je da ga ima tam negdje za kupit! :grin:

    Eto, tko kaže da navijači i kobasičari ne mogu zajedno. :cool: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.