• reziser
    6.2k
    Zašto nama zabranjivati da to kažemo,Dudu

    tko kome kaj brani
    svatko ima pravo reć kaj misli
    naravno na kulturan i civiliziran način
  • Dudu
    2.6k
    Osvrt na Stojanovićevu izjava nakon utakmice sa Shakhtarom: "Index nek više ne dolazi na utakmice".. i pojedine komentare ovdje :D
  • reziser
    6.2k

    ne slažem se s tim
    to je moje mišljenje, drugi imaju drugačije mišljenje. Ja poštujem svačije mišljenje, pa različiti smo
    oni su novinari, mi čitatelji

    ali uživajmo u ovoj maestralnoj pobjedi dinama....kako je bjelica podigao momčad
    ja sam se bojao kako će dečki izgledati nakon onakve šokantne tekme
    a reagriali su nevjerojatno dobro
  • LovroZG
    1.3k
    Ak ćemo iskreno pričat o članku, on nije bio ni huškački, al bogami nije bio ni potreban. Ništa novo se nije saznalo iz njega i jedina tema koja se mogla obradit u njemu, buduća zamjena za Stojanovića, je ostala praktički netaknuta. Članak na razini “pišem da nešto napišem” i još kad tome dodate tajming i naslov i logično je da će se igrači raspizdit.

    Imaju oni puno pravo odbit dat izjavu ak misle da ih se ne tretira pošteno u tom mediju, isto ko šta Index ima pravo pisat šta ih je volja. Pa ćemo vidit ko će dobit po svome.
  • Dudu
    2.6k
    Poštujem i u redu da se ne slažeš.. Ne bi bilo u redu da mi napišeš; nemoj da dolaziš na Zonu više hahah, to je moja poanta :D

    Najbolja utakmica u HNL-u otkako je Bjelica na klupi, maestralno..
  • platini
    230
    Index ne misli drugačije kako eufemistički to neki žele prikazati, index je jednostavno zloban i želi sve najgore Dinamu i Republici Hrvatskoj. To se može jasno crno na bijelo dokazati i argumentirati i to svi dobro znamo ali to je druga tema. Podrška igračima, pogotovo Stojanoviću!
  • Kwedi
    3.8k
    To što tebe i ostale jebe politika Indexa i stavovi za koje se zalažu, to je tvoj osobni problem.

    Kad se svi mediji izredaju - EPH/Hanza, Večernji, Breko, 24 sata i kad bi stavili na kup sve konstruktivne kritičke tekstove oko upravljanja i pljačke Dinama ili hr nogometa generalno, ne bi bilo deset posto onog kaj je napravio Index.

    Kao što si rekao, to se može crno na bijelo dokazati.

    I baj d vej, da su ti mediji bili orni barem deset posto kao Index pa radili svoj posao, možda ne bi došlo do najveće pljačke u povijesti hrvatskog sporta, a i neke stvari ne bi trebalo čekati deset, petnaest ili dvadeset godina.
  • platini
    230
    Uf jaka ti politika indexa....Matija Babic skupi neizivljene polupismene junfere (samoprozvane novinare), dadne im 500 kuna i kaze im da pljuju po svemu zivom, samo destrukcija i negativa. I to je kao novinarstvo. Dovoljno je pogledati fizicki izgled novinara Indexa i bit ce jasno otkud kod njih tolike frustracije. Svi gojazni, blijedi, pristavi, naocale debele ko dno od tegle, prsti ko cevapcici....

    Bruno Petkovic je pokazao sto misli o njima. Nema izjava za takve. Nadam se da ce i ostatak ekipe i klub u kompletu bojkotirati taj takozvani portal.
  • agramZ
    2.2k
    u hrvatskoj ne postoji neutralni mediji i zato moras citati sve portale.. i lijevi i desni i neki treci da si sam mozes "konstruirati" pravu "istinu".
  • Eduardo
    17.1k
    Dovoljno je pogledati fizicki izgled novinara Indexa i bit ce jasno otkud kod njih tolike frustracije. Svi gojazni, blijedi, pristavi, naocale debele ko dno od tegle, prsti ko cevapcici....platini

    Ovo ti je prejeben argument, bravo! Nemoj se spuštati na osobnu razinu, nisko je.

    Kwedi je apsolutno u pravu. Svugdje ima smeća, pa tako i na Indexu. Ali, negirati da su izbacili dosta dobrih, kritičkih i konstrutivnih tekstova nema smisla kao niti ova rasprava u ovoj temi. Ili se prebacite drugdje ili završite.
  • davidinamo
    342
    Za nekoga je index ok za nekoga je zadnje smeće, npr za mene i za momčad. Svako ima pravo na svoje mišljenje. Igrači su odlučili bojkotirat Index i to ne bez razloga, sve ima svoj razlog. To je sad stvar igrača. Nebi se trebali "svađati" oko toga jer niti jedan portal nije iznad Dinama i njegovih navijača.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.