• Carrasco
    4.1k
    U 1316 minuta protiv klubova iz lige petice je zabio 12 golova. Za gol mu je potrebno 109 minuta. Dovoljno za 26 minuta na ovom Svjetskom prvenstvu.
  • deda
    29k
    Deda vam to ponavlja već godinama. :shade:

    Nadam se da većina vas počinje biti svjesna. Dinamo je gigant, a može postati još i veći gigant. Dinamo je dragulj.
  • SAS1987
    13.8k
    Dinamo je gigant koji se polako budi ali se jos uvjek nije probudio.

    Dinamo treba rasti u svakoj sferi i zato treba povisiti standarde te apsolutno svaku stvar u klubu dici na nivo, dva, tri vise. Od organizacije, marketinga, akedemije, kamp, stadion, treneri, igraca, cistatice itd. Bas sve.

    Zato treba pronaci model sa kojim ce puno vise novca zaraditi i od sponzora, i od turista a pogotovo od navijaca.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    i od turistaSAS1987

    Ture po Maksimiru :eyes:
  • serbus
    3.6k


    Ima tu potencijala, recimo za kraj ture prođi niz rotor a iza stupova pendrek lupa da malo i izazova bude... Japanci bi poludili za tim...
  • immerwieder
    1.3k
    u Beču u Haus der Musik možeš dirigirati novogodišnjim koncertom,
    i ako mašeš bezveze, prva viloina se digne i popljuje te,
    tak bi mogli napraviti da se pucaju Liviju penale
    ili trči za MO99 kao Fofana početkom rujna 2022.
  • Krizy
    38.2k
    26 odigranih minuta!!!
    9dh8090on8k46zb7.jpg
  • immerwieder
    1.3k
    MO99

    kad bi barem u klubu znali to markentiški iskoristiti
  • Captain America
    14.7k
    Da mi je neko 25.5.2018. reko da će igrač koji je upravo potpisao ugovor s Dinamom obilježit sljedeće 4 i pol godine Dinama i reprezentacije, gledo bi ga ko Engleza koji se po ko zna koji put nabrijava da "nogomet dolazi kući". Taj čovjek je Božji blagoslov s neba za sve nas i kako je Nenad rekao, zaslužuje sve što mu se događa.
  • Zagi
    5.6k
    Al taj zvuk kad ju Orša zafitilji od prečke u gol... Danas i protiv West Ham-a.
    Melodija.
  • Infinity
    15.3k
    Igrac utakmice po meni. Drago mi je da je odigrao ovakvu utakmicu na velikoj pozornici, zabio gol u svom stilu i sigurno ispunio neke svoje zelje.
  • Carrasco
    4.1k
    U 212 minuta na Svjetskom i Europskom prvenstvu ima 2 gola i 3 asistencije. Za gol ili asistenciju mu je potrebno 42 minute.
  • Mrvica
    3.5k
    Kad sam vidio da starta rekao sam svojima Oršić zabija, i gle čuda bio sam u pravu. Toliko mi je drago da je zabio da ne mogu opisat! Svaka čast Mislave!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.