• BluePhone67
    3.1k
    Već su se napisale stranice i stranice o slaboj posjeti na Maksimiru. Dotaklo se tu svačega od Mamića, uprave, navijača, bojkota, slabog HNLa, lopovluka, nestalih generacija, slabe aktivnosti u klubu do slabog osjećaja pripadnosti svom klubu od strane navijača itd, itd.... Pa bio bi red da se napravi anketa dali su više krivi zbog slabe posjete navijači ili Mamić i njegova klika? Jer se sve na kraju svodi na ta dva pitanja.

    Pa idemo svi stavit anonimno mišljenje klikom na moguće dvije opcije što su u ponudi. Što nas ima više, to će anketa dati reprezentativnu sliku što ljudi misle.

    Anketa će biti otvorena do kraja 2019 god, da se mogu i novi budući članovi uključiti u anketu.
    1. Tko je kriv što nema više gledatelja na Maksimiru ? (75 votes)
        Krivi su Mamići i uprava
        91%
        Krivi su Bad Blue Boysi i navijači
        9%
  • Hipo
    406
    Ovdje ti fali milanko obećanko i gradski stadion kojeg čekamo 19 godina.
  • smog
    236
    Premalo ponuđenih odgovora, anketa će završiti s 99% odgovora da su krivi četnik i uprava (kao što i jesu).
    Uz četnika i upravu, puno tu stvari ima koji se vežu za slabu posjećenost Maksimira. Stadion je takav kakav je, navijačima koji žive 24/7 za Dinamo to i nije toliko bitno jer su naviknuli svih ovih godina od kada se isti počeo "renovirati", dok povremenima posjetiteljima to mnogo znači; komfor, krov, ponuda od jela i pića, pa do suvenira i ostalog marketinga.... Ali moje mišljenje za razlog nedolaska je u tome što ljudi znaju da će Dinamo biti prvak do kraja studenog, zasitili su se istoga; tj. za buđenje navijača Dinamo ne bi trebao biti prvak koju godinu, bez plasmana u Europi, koja loša sezona u HNL-u, neka napetost tko će biti prvak (ajde recimo da budu poštena prvenstva), pa opet da se potrefi neka ekipa kao danas kaj imamo u klubu, neka euforija kao u ligi za ostanak i sezona poslije, pa da se Zagreb malo razdrma povučen nekim našim (BBB) akcijama, ali i da se sami građani probude i osjete onu staru privrženost klubu....
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ne bi se složio da je to zbog toga što se zna prvak, jer ni kad je Rijeka bila prvak, ni godinu kasnije nije bilo pomaka u gledanosti, mislim da je čak bila i slabija

    Ja mislim da je tu najviše krivo to što je Dinamo ne podržavaju Zagrepčani, jer i na ovim velikim utakmicama su oni u manjini jer dolaze više ljudi van Zagreba nego iz Zagreba, a na HNL ne mogu dolazit ovi ljudi iz daljeg jer realno kriza je u Hrv nema svatko novaca za to. Sad možda sam u krivu, ali meni se čini da je to problem.
  • BluePhone67
    3.1k
    Mislim da je tu sve jasno kod pitanja, ako netko misli da strajkaju navijaci kao u navedenom primjeru zagrepcani neka klikne na krivce da su navijaci, a ako netko misli da je los komfor, pice i ice na stadion, marketing sto je upisano u postu prije vjerojatno bi trebao stisnuti da su krivi uprava jer navijaci sa tim nemaju veze.
  • BluePhone67
    3.1k
    Anketa je anonimna, ne mora nitko nista pisati razlog zasto je kliknuo svoje viđenje na današnje stanje na tribini. Svatko od nas je jedinka za sebe i ima pravo na svoje mišljenje i ne treba se u ovoj anketi nikom izjašnjavat zašto je tako kliknuo. Postoje druge teme za konstruktivne rasprave
  • Gelipter
    3.4k
    1dReplyShare2Dragon1Warrior123

    Slažem se da je zagrebačka publika često razmažena i u svakom slučaju ni iz bliza ne posjećuje stadion koliko bi trebala, al se ipak ne slažem s tvrdnjom koja se često nameće, a to je da na velikim tekmamam dolaze većinom iz drugih gradova. Dolaze i oni u velikom broju, al najviše dolaze upravo razmaženi zagrepćani koji biraju tekme. A kaj se hnl-a tiče nažalost su u velikoj mjeri prisutni financijski problem kod mnogih koji nisu iz Zg i koji su napustili Hrvatsku i tu ekipa iz Zg treba potegnut.
  • 19hrvat86
    24
    Mozda je do stadiona
  • SAS1987
    13.2k
    Gdje iskopate threade starije od Barišića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.