• immerwieder
    1.2k
    It is a measure of the tournament's weakness that Dinamo Zagreb, who have won the Croatian league in 13 of the last 14 seasons, had managed four points in Champions League group games before this season. They appear, generally lose, generally accept it, happily take the money, and hopefully find a buyer for any young players they might have on show. The UEFA interpreter did not even bother translating manager Nehad Bjelica's words into English on Tuesday night.

    očekivani bahato-arogantno-bezobrazni komentar u Daily Mailu, nek si igraju neku ligu svojih klubova u Kataru u pauzi trka dopingiranih, a Watford kao ne igra Premiership da bi dobil lovu za TV prava, i još popije 8 komada
  • xavier
    11.1k
    Vidim da su svi po redu komentirali pisanje određenih engleskih medija i navijača na navijačkom forumu.

    Što se tiče medija, a što bi Englezi trebali reći da pročitaju konstrukcije na Indexu, JL i VL? Naslovi koji nemaju veze s tekstom, izjave izvučene iz konteksta, iskrivljavanje činjenica...

    A navijački forum...Cityjev je zgodna meta jer je na engleskom i lako dostupan, a zamislite kakve se stvari pišu na recimo turskim ili grčkim forumima. Da ne kažem koliko se na našim forumima svi po redu podcjenjuju. Eto mi smo bili puni respekta za Gruzijce kad smo igrali protiv njih :wink:
  • deda
    27.4k
    Sam da se javim. Deda se vratio živ i zdrav. Pozdrav svoj ekipi s kojom sam bio i pio posljednjih dana po Dublinu i Manchesteru.
  • reziser
    6.2k
    Deda. Dobro nam se vratio!! :up:
  • Mali Zeus
    9.2k
    To je Daily Mail, englesko žutilo koje je dobro eventualno za ponijeti na WC. Ozbiljni mediji nisu pisali ništa slično. Naravno da su onda naši mediji prenijeli baš taj članak s DM kako bi malo ugrijali atmosferu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.