• Krizy
    36.8k
    Prema SN:
    Livaković - Stojanović, Dilaver, Perić, Šitum - Moro - Kadzior, Olmo, Majer, Atiemwen - Petković
  • Jaki
    100
    Ocito cemo ovako morati i hnl igrati 3 ili 4 iz druge momcadi pa da si pojedini razmisle za koji sveti dres igraju.
  • dzg7
    267
    Mislim da je nepotrebno stavljanje Olma i Petrovića u danasnju utakmicu, ne daj boze da im se nesto desi po ovakvom terenu pred City
    Odmah se sjetim kako se Falcao isto na kupu protiv kluba iz 4. Lige ozlijedio i time cijela karijera otisla nizbrdo
    Bolje da je priliku dao Kulenovicu
  • xavier
    11.1k
    Mislim jasno je kakva bi bila Bjeličina poruka da danas zaigra prvi sastav, ali slažem se da stvarno nema potreba za Olmom i Petkovićem.

    Prije bih rekao da u SN nemaju pojma kakvi su Bjeličini planovi pa da je ovo pokušaj pogađanja.
  • Infinity
    15.3k
    Da promjenim prognozu na predictoru dok nije kasno :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    Bolje da Olmo i Petković danas igraju nego protiv Lokomotive. Ozlijedit se tak i onak mogu na svakoj tekmi.
  • LovroZG
    1.3k
    Gvardiol, Gjira, Marin i Kulenović prepušteni dvojci za tekmu protiv Villareala B. Šteta, s obzirom na ozljedu Leškovića ovo je bila dobra prilika za debi Gvardiola.
  • Neki tip
    19.4k
    Sportske novosti pogađaju. Ne pamtim kad su "pogodili" za HNL/Kup. Napišu malo informirani, malo potaknuti.. Kombinacija pretpostavki i želja, a ne najava onog što će se doista dogoditi.
  • Krizy
    36.8k
    Ma znam al eto prenosim.
    Sad su stavili:
    Zagorac - Stojanović, Šitum, Perić, Leovac - Moro - Kadzior, Olmo, Ademi, Oršić - Petković
    Valjda je to iz zapisnika sada
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    wtf je ova postava?!

    Samo jedan stoper, i Ademi i Moro igraju zajedno protiv momčadi za koju nema šanse da treba dva zadnja vezna. Kužim da je reko da neće rotirat, ali ovo je smješno. Sad baš vidim da je i samo 6 zamjena doveo. Očito da se bome zainatio igračima!
  • Jaki
    100
    Svaka čast Bjelica nema labavo.
  • Majki2111
    2.6k
    Šitum desno krilo, Ademi na stopera. Kadzior u sredini uz Olma, ostalo standardno.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    definitivno ovo poštujem! no trebo je stavit Belog po meni, jer je čovjek protiv Varaždina bio odličan i polako se uklapa u momčad i diže svoju igru
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ako je Kadzior u sredini bit ću ljut! xD
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.