• deda
    27.4k
    Ja i dalje vjerujem u Bjelicu. Na kraju će se mrtvi brojiti. Bit će ih sigurno i u našim redovima.
  • Carrasco
    4k
    meni Moubandje izgleda kao da se nikad u zivotu nije susreo s loptom...
  • Markelo
    2.5k
    Naravno da su prosle sezone svi bili ok s tim sto druga momcad igra hnl jer su pobjedivali. Odmoris prvi tim za Europu a iz drugog, igraci koji manje igraju sada dobre priliku da se dokazu. E sada to vise ne ide. Kakav god da je Varazdin bio Dinamo s ovim igracima ga je trebao dobit. A nije, onda bi se nekima trebalo zahvalit jer nisu ni za hnl.
  • Majki2111
    2.6k
    Vi su za HNL dovoljno jaki, jer da nisu nebi dobivali prošle godine.

    Da se nadovežem na par postova ranije. Ne radi Bjelica sprdačinu od lige rotacijama. Ima hrpu igrača kojiu svi očekuju minute. Kroz to natjecanje im on pruža mogučnost za tim minutama.

    Ne znam. Zeznutih par dana je ispred Bjelice, ako uspije ovu situaciju rješit onda mu svaka čast.
  • Blue 67
    212
    Po meni je glupo kriviti Bjelicu za poraz(iako i on kao trener snosi dio odgovornosti)
    Baš kao što ste rekli ima dosta igraca kojima treba dat priliku,a ti igraci(kad im se da prilika) se trebaju pokazati,a ne kukati o minutazi jer ako zelis igrati moras se dokazat tamo gdje ti se da prilika i ukaže povjerenje.(A oni u utakmicu ulaze u stilu "ko sam ja da igram s nekim tamo Varaždinom")
    No bez obzira na to meni ovo baca na lijepu namjestaljku dok su jos oci uprte na sjajnu europsku utakmicu
    Dovoljno vam je bilo pogledati koef na Varaždin prije tekme.
    Netko je masne pare digo!
  • Hipo
    406
    Čak ni derbije se više ne igra i doživljava ozbiljnoTradicija bunta

    To je svakako nešto što mnoge živcira.

    Derbi se mora igrat s prvom postavom i tako će idući put i bit a vjerojatno i ubuduće.

    Pored svega, poraz u varaždinu je najmanje krivica bjelice, jer je ekipa koja je igrala avion za hnl a kamoli najgoru momčad u ligi.

    Naravno igralo se s jednim zadnjim veznim što nije normalno, kao što ni prodaja šunjića nije normalna.

    Već protiv jedne lokomotive očekujem skoro pa prvih prvih 11 jer se alarm polako pali.
    Iako realno dinamo trenutno ne zaostaje ni boda i još ima tekmu manje.
  • Hipo
    406
    No bez obzira na to meni ovo baca na lijepu namjestaljku dok su jos oci uprte na sjajnu europsku utakmicu
    Dovoljno vam je bilo pogledati koef na Varaždin prije tekme.
    Netko je masne pare digo!
    Blue 67

    Ovakve upise ubuduće treba kažnjavat.
    Sramota je da netko uopće pomisli na to.

    Umjesto da se priča o nesviranom čistom penalu eto ti "namještaljke".

    Eno barcelona izgubila s messijem u granadi.
    Namješteno?
    Ljudi ne radite protiv svog kluba.
  • reziser
    6.2k

    Slažem se hipo.
    Svaki put kad kod nas kad pobjedi autsajder odmah je teorija zavjere. Kladionica.
    Mi nismo dali gol a trebali smo. Oni jesu. Neću kukasti za čistim nedosuđenim penalom jer smo im trebali dat 4 komada pa nam ta jedna odluka nebu značila ništa.
    Rotacije su bile i prošle godine pa smo uvjerljivo osvojili prvenstvo.
    Ovo igrači od jučer su olako ušli u tekmu protiv fenjeraša. Lako ćemo i to se osvetilo. Šteta
  • Jaki
    100
    Nemogu vjerovati da netko moze srati po Bjelici sta je covjek trebao daje priliku svima a kako mu vracaju nista nek sjede i dalje na klupi ocito moramo sa prvom postavom igrat i u hnlu.
  • Markelo
    2.5k
    Lokomotiva se jako digla nakon loseg ulaska u sezonu. Igraju jako dobro. Tu mora prva momcad igrat od pocetka.
  • Hipo
    406
    Bekavci na duze hladjenje, s obzirom na ocajne forme, mora se s prvom postavom i u Hnlu..Dudu

    Ovaj tovarski naziv nemojte koristit!
    bar ne na ovom forumu.
    To nek oni koriste za svoju momčad iz druge lige.

    Imamo mi 'svoje' nazive.
    Rezerve, klupa, druga ekipa...
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.