• deda
    27.3k
    Toliko se utakmice brzo redaju da jedva stižemo otvarati teme. Domaćin fenjeraš, gost učesnik Lige prvaka. Nema puno pametovanja.
    1. Kakav ishod utakmice očekujete u subotu u Varaždinu? (38 votes)
        Senzacija nad senzacijama, pobjeda Varaždinaca
        13%
        Razočaravajući x
          3%
        Idemo dalje, nova pobjeda Dinama
        84%
    2. Prisutni uživo na utakmici Varaždin - Dinamo? (38 votes)
        Da
        39%
        Ne
        61%
  • Dudu
    2.6k
    Nadam se da su naši "rezervni" igrači isto na pozitivan način primili pobjedu nad Atalantom i da će gristi puno jače nego dosad.

    Nadam se sličnom rezultatu kao jučer, ful ofenzivno baciti postavu:

    Zagi; Moubandje, Lesko, Dilaver, Pinto; Ivanusec, Majer, Gojak; Beli, Hajro, Gavran

    Rukavica je bačena, pa pokažite dečki zaslužujete li dobiti minutaže u Ligi Prvaka.
  • deda
    27.3k
    ULAZNICE ZA UTAKMICU VARAŽDIN - DINAMO
    U 9. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo će odmjeriti snage s NK Varaždin na stadionu u Varaždinu (subota, 21.9., 19:00h), a u nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama.

    GNK Dinamo dobio je na raspolaganje za prodaju u Zagrebu 500 ulaznica za gostujući sektor na stadionu u Varaždinu. Ulaznice po cijeni od 40 kuna moći će se kupiti na Ticket pointu kod stadiona Maksimir prema sljedećem rasporedu:

    Četvrtak, 19.9., od 11 do 19 sati

    Petak, 20.9., od 11 do 19 sati

    Subota, 21.9., od 11 do 14 sati

    Prodaja će biti moguća uz prethodno predočenje važećeg osobnog dokumenta, a sve su ulaznice personalizirane i glase na ime i prezime. GNK Dinamo zadržava pravo uskrate kupovine ulaznice ako postoje neki od razloga za to predviđeni Zakonom o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima.
  • deda
    27.3k
    Nk Varaždin nema web stranicu. :roll:
  • Hrvoje
    0
    Jer ima ko mjesta za ič nazad preko zaboka, idem vlakom
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    šta je ovo nitko ne priča o tekmi danas, ekipa igra se i HNL, a ne samo LP :P
  • Infinity
    15.1k
    Jel izasla postava?
  • Majki2111
    2.6k
    Di je postava?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Dinamo: Zagorac (c); Pinto, Perić, Catherine, Moubandje; Gojak, Ivanušec; Hajrović, Majer, Atiemwen; Gavranović.

    Varaždin: Nevistić - Tkalčić, Stolnik, Adžić, Štefulj - Bajandouh, Đurasek, Guera - Posavec, Benko (c), Lisakovich
  • Dudu
    2.6k
    Odlicno, jedino nisam ocekivao standardne stopere..
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    meni se isto sviđa postava, mislim da bi mogla bit napadačka tekma

    ali da ja sam se nekak nado malom Gvardiolu ili Franjiću vjer malo naivno haha
  • Infinity
    15.1k
    Izgleda mi to jako dobro. Ofanzivna ekipa bez DM, vjerojatno Gojak kao osigurac, a protiv Varazdina bi morao moci to odigrati.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Došli smo i do postava za današnju utakmicu. Trener Osijeka Nenad Bjelica promijenio je čak devet igrača u odnosu na utakmicu protiv Atalante. 'Preživjeli' su jedino Dino Perić i Theophile Catherine...

    e moj 24 sata haha
  • Jaki
    100
    Majer I Ivanusec u prvoj to mi se sviđa.
  • Simke
    497
    Kak ovo nije penal hah al dobro
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    kako je ovo žuti?!?!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.