• Eduardo
    16.9k
    Za sve one koji ne znaju, možete nas pronaći i na društvenim mrežama. :smirk:

    Uz ZonaDinamo Forum, društvene mreže su još jedan od načina da budete u tijeku sa svim novostima vezanim uz Dinamo, ali i da se prisjetite nekih prošlih vremena uz edukacijske tekstove naših vrijednih moderatora.

    Pratite naše službene profile na društvenim mrežama; Facebook, Instagram, YouTube i GIPHY. Važna nam je Vaša podrška, svaki like, svaki share, svaki subscribe. Pridružite se tisućama drugih entuzijasta i zaljubljenika u Dinamo.

    ZonaDinamo profili svakodnevno se osvježavaju, posebice Facebook i Instagram, te su poprilično zanimljivo izvorište informacija o voljenom nam klubu.

    Radujemo se što ćemo Vam poželjeti dobrodošlicu na našim društvenim mrežama.

    Sva pitanja, komentare i prijedloge, slobodno ostavite u nastavku teme.
  • Eduardo
    16.9k
    NAŽALOST - YouTube kanal ZonaDinamo uklonjen je s YouTube-a!

    • godina i pol rada te sati i sati uloženog truda i vremena
    • 70+ video kompilacija
    • više od 2.000 pretplatnika
    • 600.000+ tisuća pregleda

    SVE JE OTIŠLO U K****!

    ArenaSport se nakon toliko vremena odlučila položiti copyright na video materijal. Prijavili su kanal za gotovo svaki video i kanal je 'ukinut'.

    Užasno mi je žao! Da je bar sve uklonjeno na samom početku, a ne nakon ovoliko vremena, bilo bi lakše za podnijeti. :fear:
  • Dino
    2.1k
    Jel moguce da se Zona tolko sabotira na drugim platformama...prvo insta, sad i yt...steta, steta
  • Kwedi
    3.8k
    Jebote. Baš htio neki dan pohvaliti koliko vremena potrebno je samo za složit kompilacije golova po cijeloj sezoni...
  • deda
    26.3k
    Aki, ja plačem ali doslovno. Ubio bi nekog
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma cenzura totalna, pretpostavljam da su se našli nekih 10 pametnjakovića i reportali oba i skinuli nas...
  • Krizy
    33.6k
    Baš se pitam kome smeta jaka ZonaDinamo
  • Eduardo
    16.9k
    Aki, ja plačem ali doslovno. Ubio bi nekogdeda

    Možda ću zvučati kao drama queen, ali kad sam shvatio mislim da me probio znoj. Čak nismo ni monetizirali kanal. Ni lipu nismo uzeli. Trenutno sam baš ljut ko pas.
  • Bosna86
    11.1k
    Najgore je sto kad nemaš 100 k pretplatnika, možeš samo lajati na mjesec... Kad se predje ta cifra dobiješ čovjeka, sve do tada komuniciraš sa botom
  • marcio amoroso
    31.5k
    Čovjek ne može vjerovat da nas jednostavno izbrišu. Ne možete vjerovati koliko je truda @Eduardo uložio u te video uradke. Na instagramu smo pokušali sa mailovima, uopće nema reakcije i nemaš se kome obratiti. Sav trud svih nas ode u 3 pm.
  • deda
    26.3k
    Ma netko nas je morao roknuti kad su obje platforme pale u dva dana.
  • SAS1987
    13k
    Nadam se da su snimke ostale na nekom hard drive...

    Ma netko nas je morao roknutideda
    Ili Arena ili GNK.
  • Eduardo
    16.9k
    Nadam se da su snimke ostale na nekom hard drive...SAS1987

    Ne sve, ali nešto je. Ali, što vrijedi kad ih nema smisla vraćati na YouTube.
  • Crusades1986
    9.3k
    Brijem da je kooperacija Arene i GNKa.
  • SAS1987
    13k
    Razmišljam koji bi interes bio Areni koja je nositelj TV prava da se izbrišu te snimke. Sa s obzirom na to da je bilo jako puno kompilacija koje naravno nisu emitirane na Areni onda bi to u teoriji trebala biti reklama za Arenu. A uz to postoje milijuni kompilacija premiershipa, Ronalda, Messija itd na youtube pa ih se ne briše.

    Možda je neko iz GNK stvarno toliko bijesan na Zonu zbog naših komentara da se je htio osjetiti (kao što se je prije koji tjedan osjetio nad navijačima na ulazu na sjever). Ako to je stvarno tako onda mogu svi forumaši biti ponosni jer toliko frustriramo onu gamad iz uprave da radi takve očajničke poteze.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Najgore je sto kad nemaš 100 k pretplatnika, možeš samo lajati na mjesec...Bosna86

    I sa 100k ti razgovaraš s botom, možda dobiješ čovjeka, ali on obično nema ovlasti... Youtube je trenutno totalno strgan realno. :/
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.