• Majki2111
    2.6k
    Čestitao bih momčadi. Zasluženo smo pobijedili iako nismo odigrali veliku utakmicu.Tri boda su nam bila najvažnija. Nije izgledalo sjajno, ali najvažnije je bilo dobiti. Uvijek su teške utakmice kad se igrači vraćaju s reprezentacija. Neki su nam došli jučer, neki u srijedu. Nije lako bilo igrati ovu utakmicu. Za par dana je Atalanta, igrači su u mislima na taj susret. Sve ovo što se događa oko ulaznica i svega i na njih utječe. Naslovi, slike, kupovanje ulaznica, sve je igračima u podsvijesti. U Maksimiru tri godine nije bilo utakmice u Ligi prvaka. Zbog toga možda dečki danas imali potpuni fokus na ovu utakmicu - rekao je Nenad Bjelica.

    Nikola Moro je u završnici utakmice izašao zbog ozljede.

    - On je iskrenuo gležanj, ali vjerujem da će biti spreman za srijedu - rekao je Bjelica i osvrnuo se na Brunu Petkovića, koji je potpisao novi ugovor do 2024. godine.

    - Bruno je zaslužio novi ugovor. Dinamo honorira svoje igrače i s ovim je još jednom pokazao kako je veliki klub. Vjerujem da će Petković nastaviti s ovakvim igrama - kaže Bjelica.

    Za pet dana u Maksimir stiže Atalanta.

    - Bit će potpuno drugačija utakmice od ove. Pun stadion, a mi ćemo biti puno bolji. Skupo ćemo prodati svoju kožu u tom susretu. U nedjelju će moji suradnici gledati utakmicu Genoa - Atalanta, a mi smo ih već analizirali u utakmicama koje su odigrali u prvenstvu - rekao je Bjelica.
  • deda
    27.3k
    Zabili smo 99 gol Istri 1961. Sljedeći će biti okrugli
  • Majki2111
    2.6k
    Hvala muzici na stadionu kaj me na poluvremenu podsjetilo kolko su gadje predobre. Dio na 3:40 :heart:
  • deda
    27.3k
    Drago mi da je Gavran zabio. Valjda se otčepilo
  • Eduardo
    17.1k
    Jedini koji je ostavio dojam večeras je Leovac. Izgleda ko kreten...

    Drago mi je što je Gavran zabio. Valjda sad krene na bolje.
  • reziser
    6.2k
    Jedini koji je ostavio dojam večeras je Leovac. Izgleda ko kreten...Eduardo
    nemoj tako :rofl:
    malo sliči na muško biće s homofobnim sklonostima :vomit:
  • Eduardo
    17.1k
    Neki su pitali zakaj ne dobija prilike...reziser

    Ovo mu je bila najlošija partija sezone. Nije jedini koji je zakazao večeras. U dosad odigranim tekmama nije uopće bio loš. Naravno da i dalje treba dobivati prilike, mlad je igrač a od sjedenja na klupi sigurno neće napredovati.

    Doslovno svi su bili nekako 'teški', tromi i spori.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    prije bi reko ko cigo sa tom frizurom haha
  • davidinamo
    342

    Haha baš to je sviralo
  • Majki2111
    2.6k


    Bjelica direktno kaže: "Ovu smo utakmicu odigrali sa 70-80% snage."
  • bezvangori
    174
    Istra će ove sezone biti najugodnije izenađenje, na stranu kaj ovi naši mamlazi nisu kurca mrdnuli, ali je Istra krajem prvog i drugog poluvremena praktički držala u dlanu Dinamo. Još su imali par faza kad su stalno prijetili, samo srećom nisu izvukli bod. Je dosta podcjenjivački, ali mi je ok priznati kad ne igraš na optimumu; samo se bojim da je ovo još ispod toga te da bi nas Atalanta lagano počastit mogla s ovakvim pristupom u srijedu.
  • deda
    27.3k
    Ne vidim da je netko komentirao Istru. Prelec mi se stvarnočini kao dobar potencijal. I koliko znam je naš. Fino je posložio Istrijane
  • Eduardo
    17.1k
    Slažem se s obojicom. Ne pamtim kad je Istra zadnji put imala kontinuirano jasan plan igre i viziju. Imaju i glavu i rep. Da nisu bili tako brzopleti u tim izlascima u kontru u prvom poluvremenu mogli smo se loše provesti.

    Svakako zanimljiv trener za pratiti. Koliko ima, 31. godinu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.