• cron1ck
    1.5k

    Samo sam htio postaviti video o kojem je Jaki rekao. Veliki respekt za generala Bjelicu
  • Jaki
    100
    E to je to nikad necu reći riječ protiv ovoga gospodina covjek im je sve objasnio.
  • Jaki
    100
    Režiser to je bolest nevidena komleksi ja se dam kladit da mrze vise nas nego vole hajduk.
  • deda
    27.6k
    Generale, svaka čast, moj najveći naklon. Velik, veći i od pobjednika u porazu. :clap: :clap: :clap:
  • Jaki
    100
    Deda pogledao sam 3 puta ovaj video čudo od čovjeka svaka mu čast.
  • marcio amoroso
    32k
    Veliki gospodin :love:
  • LovroZG
    1.3k
    “Ma ne slažem se s vama!” :rofl:

    Barem imamo neš za nasmijat se nakon ovakve tekme. :smile:
  • Jaki
    100
    Najbolji dio je kad kraljica torside govori o podcjenjivanju a general je usutkava da nisu puknuli po golu u prvom poluvremenu.
  • Sporko
    5
    ma covjeku se osjeti po glasu da je ljut i iznerviran do bola pogotovo sa glupim i provokacijskim pitanjima
  • Sporko
    5
    napisao sam i na snetu da je dilaverpv start za cisti crveni ali ovo prvi pu vidim da sudac daje igracu zuti karton i onda na pritisak protivnickoh igraca 20sec kasnije on mijenja svoju odluku i daje igracu crveni i ista stvar kod prekida nakon kojeg je pao gol isto obican duel juranovica i leovca di ovaj pada ko pokosen a pomocni sudac 3m od mjesta dogadjanja nista nesvira ni pokazuje a ovaj 15m od mjesta dogadjanja i opet na pritisak igracaca svira faul koji nije vidio i koji nije bio
  • Maki17
    174
    Bjelica Gospodin. Ubili smo ih prvo poluvrijeme, drugo smo dosta pali. Trebao je više rotirati igrače, ovi su se ispuhali gore.
  • davidinamo
    342
    Ma nek se veseli i ta bijeda malo, slijedeća 3 derbija i prvenstvo je naše.
  • Hipo
    406
    Bjelica je istaknuo još jednu bitnu stvar.
    Iako nismo prvi imamo tekmu manje.
  • marcio amoroso
    32k
    Meni je jedna stvar jučer isto upala u oči.
    Theo je naš najbolji stoper i jučer je to još jednom dokazao.
  • Guinness
    1.9k
    Iako nismo prvi imamo tekmu manje.Hipo

    Je, ali protiv ekipe koja nam je realno najveći "rival" trenutno na terenu i koja ima kapacitet na klupi (Bišćan) da ozbiljno zapapri borbu za prvo mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.