• nkdz
    829
    desno krilo nam ocajno treba, ne kazem da je Hajrovic za ista kriv danas ali jednostavno ove sezone ne igramo nikak po desnoj strani.
    Nadam se da je Ademi dobro, jer politika ne dovođenja zadnjeg veznog mi nije jasna, ni Moro ni Gojak nisu defanzivni vezni ko Šunjić.

    Sudac po meni totalno pogubljen, mislim da je bio penal na Hajduku i samim time žuti Jradiju nije bio, isto me naživciralo mjenjanje odluke sa žuti na crveni, po meni je ono bio žuti.
    Ovaj poraz nam samo moze pomoci da se spljuskamo i krenemo jace jer opustili smo se mozda malo
    Žao mi je kaj je majer u nemilosti i dalje.
    A Gavranović nemre dati gol da igra samnom 1 na 1 prek cijelog terena, u zadnje vrijeme nije nista bolji od Andrića,
    Navijanje s naše strane glasno i ponosno kak i treba biti, svaka cast
  • LovroZG
    1.3k
    Pa ne igraju navijači. Ljudi oduvijek vole svašta pričat i mi tu nismo nikakva iznimka.

    Malo previše dramatiziraš. Nije ovo bila najbolja tekma, al obrana nam je dobro odigrala. Počelo je malo curit kad smo se (nepotrebno) unervozili i počeli brat crvene.


    A tekma je za nas ošla u kurac kad se ozlijedio Ademi i kad smo primili gol odma nakon ozljede. Mene zanima dal je ono bio faul Leovca. Ja nikakav lakat nisam vidio?
  • Jaki
    100
    Ljudi jel samo ja vidim ali Stojanovic je rupetina probija ga tko se sjeti i ponavljam MORAMO dovesti zadnjeg veznog!
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    a ne znam, meni je više nekako izgledalo da je praktički sam Katarina sve pokrivo u prvom poluvremenu, a da je Dilaver malo ispado (kao i prošlu tekmu) A bekovi su odigrali jednu jedva prosječnu tekmu. Možda to malo sad živci igraju, ali tako mi se čini zasad
  • davidinamo
    342
    No Olmo no party
  • agramZ
    2.3k
    "nebitna utakmica"? ovo je najbitnija utakmica i uvijek ce biti. derbi je derbi. pa radije bi propustio CL i EL svake godine nego derbi protiv hajduka. a ovo danas je bio pravi derbi - crveni kartoni, prljavi faulovi, svadje, jebanje majki s jedne i druge strane itd. ...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Realno najveća šteta ovog poraza je podizanje morala navijačima Hajduka, jer vjerujem da Dinamo bez problema bude bio prvak. Ali svejedno ne volim da Dinamo gubi...
  • Nino Bule
    11.3k
    Jedna dobra stvar je da brbic ostaje jos bar 3 mjeseca
  • platini
    230
    Ponekad mi fali onaj Dinamo sa španerima, ovaj današnji Dinamo ponekad ne bi složio priliku taman da se igra 5 utakmica. A Bjelica...sto defanzivnih veznih, hrabrije igraju ekipe poput Belupa i Gzire protiv ovih poluamatera iz Hajduka. Svaki trener ima falingu, Bjeličina je da je kukavica, ide po bod čim se igra protiv Hajduka/Rijeke/Osijeka
  • Bosna86
    11.6k
    Isti igraci koji se sada kunu ce se dizati u nebesa ako Dinamo dobije Atalantu... Shvatite da su svi ovi likovi u Dinamu limitirani, pocevsi od trenera pa do igraca... Da su savrseni ne bi igrali u Dinamu, a da je Bjelica u stanju razviti mehanizme u napadu ne bi nam sjedio na klupi sigurno.. Takvi su kakvi su, nasi su.. Idemo dalje i tjt
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    E tu se ne slažem s tobom. Da su svi toliko limitirani ne bi pobjedili Benficu i došli toliko daleko prošle godine u EL. Bjelica jednostavno predefanzivno igra derbije u HNL-u iz nekog razloga. (možda prvo nije bilo, ali utakmica se igra dva poluvremena) Imamo mi sasvim dobre igrače, samo igra mora bit bolje postavljena i tu krivim Bjelicu.

    Plus realno dosta njih danas možemo prodat u Ligu pet gdje bi bili prvotimci po dolasku.
  • LovroZG
    1.3k
    Daj, danas uopće nismo igrali defenzivno...
  • deda
    27.7k
    Koja vražja defanziva, pa tovari nisu 20 min presli centar. Nemojmo halucinirat ljudi
  • platini
    230
    Ma daj sere mi se od svakog hnl derbija jer znam što me čeka. Tvrdo nazad i 0-0, eventualno neki slučajni gol pa bude 1-0 ili 0-1 a imamo 10 puta skuplje igrače od konkurenata....a u ligi prvaka će i tako biti bušenje, samo neće biti 0-4 ili 1-4 ko prije nego 0-2...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nismo da, više bi reko da je bila tvrda utakmica danas ko i uvijek na Poljudu. Ali je definitivno trebalo igrat ili krilo ili Majer, jer nema smisla igrati sa 3 box to box igrača... (više govorim opčenito da dosta često igramo defanzivno derbije)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.