• Mr Blue
    3.3k
    Iako je ovom intervjuu možda mjesto u nekoj drugoj temi, stavljam ovdje jer se legendarni Gogo ipak oprostio od aktivnog igranja upravo na ovoj Šalati. Velika mu hvala na svemu!
    Škorić: Od početka mi je bila čast biti dio ovoga, hvala vam svima!


    Nadam se da ste se na Šalati dobro proveli, kao i uvijek do sada. Veliki pozdrav mladićima sa Zone koji su ostali na trećem poluvremenu i pomogli oko fizikale. :wink: Drago mi je što nas je zaobišla kiša, iako zbog velike mogućnosti padalina nismo bili u prilici stavit podlogu (koliko je to ispravan potez vidjelo se na zadnjoj utakmici dana Trofeja Dinamo večer prije).

    Gosti su još jednom ostali oduševljeni atmosferom i potvrdili nam ono što već znamo - Šalata je jedinstven događaj u futsal svijetu i sudeći po reakcijama brojnih futsal igrača po društvenim mrežama, ova je možda bila najefektnija u tom smislu do sad. To su velike stvari za naš klub i dokaz da polako postajemo (sve više i više) poznato ime u futsalu.

    Neka ova tema ostane otvorena još neko vrijeme, potrudit ću se ovdje skupiti sav medijski press-cliping da imamo sve na jednom mjestu i objaviti najbolje slike koje možda niste još imali priliku vidjeti. Također, ako netko ima neku primjedbu na organizaciju ili prijedlog kako sljedeću godinu učiniti još boljom slobodno neka napiše pa ćemo uzeti u obzir prilikom organizacije dogodine!
  • 000
    941
    Nadam se da će sletiti još koja fotka ili video sa drona. Jednu sam samo vidio.
    Zamjerki nikakvih, sve savršeno odrađeno, kako se već i radi kad se radi iz ljubavi.
    Sve izreklamirano na vrijeme, tiskale se prigodne majice, i najbitnije brzo se stizalo po osvježenje.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.