• Sajla
    3.5k
    to je treći golman, čini mi se. ali raspali su se svi sada...
  • vjeko1701
    5.9k
    Jel ovo nogomet il vaterpolo?
  • marcio amoroso
    32.5k
    Jel ovo nogomet il vaterpolo?vjeko1701

    U svakom slučaju daleko od ozbiljnog nogometa.
  • trender
    168
    Raspali se nakon izmjena.
  • Lynx17
    2.6k
    Onaj Musa za Uniteda, jel mozda on nas? :chin:
  • Lynx17
    2.6k
    Steta.
  • Captain America
    14k
    Medo već lašti tipkovnicu za tekst radnog naslova: "Bi li Dinamo opet igrao finale Ramljaka da je zdrafko još u klubu?".

    Šteta zbog grešaka u obrani, al možemo bit zadovoljni u slučaju da trojica od ovih igrača budu faktor u seniorima. Najviše su mi se dopali Majić, Vrbančić i Koščević. Vjerujem u Banovića da će pomoći tim dečkima pretvoriti talent u kvalitetu.
  • deda
    28.1k
    Još prošle sezone rekoh da je Cvetku i Ruškovačkom domet 2. Hnl
  • Zagi
    5.2k
    Da, mislim da nikom tko prati ova natjecanja propusnost obrane nije veliko iznenađenje.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Propustiti 4-2 gdje ti paše bod je baš umjetnost, ali šta se može. Ne bi ja to reducirao na dva igrača. Nisu samo oni krivi.
  • deda
    28.1k
    Ne, ali oni si igrači s najviše iskustva i utakmica u nogama.
  • Zagi
    5.2k
    Uglavnom jako puno dobroga smo mogli vidjeti.
    Nema brige za budućnost.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Primarni cilj je ostvaren, isprobalo se puno igrača, okvirno vidjelo tko što može, dobili smo potvrdu da je Vrbančić klasa, a da bi od Koščevića i Majića također mogli imati velike koristi u bližoj budućnosti...a pokazali smo i zanimljiv i moderan nogomet...ja zadovoljan.
  • deda
    28.1k
    Meni se jako svidio nogomet koji Banović pokušava igrati. Moderan, brz, golovi. Sve u svemu prst gore.
  • Lynx17
    2.6k
    Meni se jako svidio nogomet koji Banović pokušava igrati. Moderan, brz, golovi. Sve u svemu prst gore.deda

    Potpisujem.


    I jel ste vidjeli kako je "poludio" na Tonona sto nije brze vratio loptu u igru?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.