• Neki tip
    19k
    3 godine, 500k godišnje
  • marcio amoroso
    31.9k
    500k godišnjeNeki tip sa Zapada

    Ovo negdje piše službeno?
  • Nino Bule
    11.3k
    Zna li se koliko ide u rikverc ? Standardna rata od 50% ili ?
  • Neki tip
    19k
    Ovo negdje piše službeno?marcio amoroso

    Ne, turski novinar rekao da mu je isplaćeno 600k "samo da ode", a da je s Dinamom dogovorio plaću od 500
  • marcio amoroso
    31.9k

    Turski novinar je meni osobno zadnji kome bi vjerovao :lol:
    To sam i ja pročitao, mislio sam da znaš nešto više.
  • SAS1987
    13.3k
    Ma turci iz svega rade sapunicu. Meni je to neloš transfer, jer je u Dinamo bio jako dobar, u najboljim je godinama i bit će jedan od vođa na terenu.
  • Papastrumf
    9.4k
    Bio je odličan prvu sezonu, onu drugu niti blizu.
  • Infinity
    15.2k
    Meni Dilaver kao rezerva uopce nije losa opcija, ali samo u slucaju da je placen kao rezerva. Ne moze mi bit placen pola milijuna eura i sjedit na klupi, a pri ulasku mi ne moze 100% nadoknadit ovu dvojicu iz prvih 11.

    Volio bih da smo doveli igraca koji vrijedi i koji ima 800.000 i ne bi bio nesto nezadovoljan kad jedan od njih trojice sjedi na klupi, jer znam da cemo sutra u slucaju ozljede ili kartona biti bez ikakve brige u Europi i derbijima. Dilaver je dobar, ali mi nije dobar za pola milijuna eura. Dilaver mi je za nekih 300.000 i ja bih bio odusevljen da smo pored Lauritsena i Teophilea dobili npr. Sviatchenka kao treceg top stopera i Dilavera da bude cetvrta opcija, mada nisam bas siguran da je Sutalo losiji od njega.
  • Carrasco
    4k
    On voli otići do Hercegovine popiti kavu te iako će biti tek četvrti ili peti stoper biti će plaćen kao da je prvi.
  • Neki tip
    19k
    Turski novinar je meni osobno zadnji kome bi vjerovao :lol:
    To sam i ja pročitao, mislio sam da znaš nešto više.
    marcio amoroso

    Ma nadovezao sam se na eduardovo pitanje o trajanju, odnosno što se misli pod "višegodišnji" pa sam nastavio više u tonu pretpostavke, nego pouzdane info.. :)
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ovaj čovjek zaslužuje da igra ovu sezonu u Dinamu!!
  • Mrvica
    3.1k
    Slažem se, ona snimka u Norveškoj gdje je sucu skidao sve živo je dokaz da je sa srcem ovdje. Ono sinoć je odigrao vrhunski i stvarno mislim da bi trebao češće igrati.
  • Olmic
    2.7k
    Znam da me vjerojatno čeka pljuvačina, ali rađe njega nego Tea kao 4,5 stopera..

    Teo jučer gram emocije nije pokazao
  • Carrasco
    4k
    " S ovim Dinamom nema zajebancije "
  • Krizy
    35.2k
    Jel ima negdje snimka, mislio sam si spremiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.