• CISCO
    141
    Dvoumim se i u teškom sam rascjepu. :sad:
  • superhik
    10.3k
    Naravno da su marketinški, prodajno i izvedbeno opet zeznuli stvar.
    Kako je moglo bolje?

    • Godišnje obiteljske barem za Zapad
    • Popusti na više kupljenih godišnjih (tako bi ponukao ekipu koja ide zajedno na utakmice da kupuje zajednički godišnje, a dobio bi "garantiranu" grupu ljudi, a ne pojedince)
    • online prodaja za članove (zašto je to toliko teško)
  • Bosskovitz
    7.5k
    Vec sam sve napisao o ulaznicama i kaj mislim, ali subjektivno sam u problemu jer od moje ekipe s istoka trecina bi na sjever jer im je zapad preskup, trecina bi na zapad i nece na sjever jer nisu ultra đir, a trecina ne bi na sjever ali nece ni dati za zapad jer im je tri puta veca cijena previse.

    Bas smo u banani. Bojim se da na kraju necu ni uzimati godisnju, ne pada mi na pamet sam ici na tekme.
  • deda
    28k
    "Nikad nećeš biti sam"
  • Eduardo
    17.6k
    Naravno da su marketinški, prodajno i izvedbeno opet zeznuli stvar.
    Kako je moglo bolje?

    Godišnje obiteljske barem za Zapad
    Popusti na više kupljenih godišnjih (tako bi ponukao ekipu koja ide zajedno na utakmice da kupuje zajednički godišnje, a dobio bi "garantiranu" grupu ljudi, a ne pojedince)
    online prodaja za članove (zašto je to toliko teško)
    superhik

    Još nije kasno da se iz kluba korigiraju i isprave/dodaju neke stvari.
  • marcio amoroso
    32.4k
    ne pada mi na pamet sam ici na tekme.Bosskovitz

    Možeš sa mnom i dedom :grin:
  • Nino Bule
    11.5k

    Pitaj frendove jel planiraju ici na zadnje pretkolo europe pa kupit paket za ligu prvaka jer to ce ih ispast 1000 kuna. Ne kupit godisnju ima smisla ako cete otic na jednu, dvije utakmice ove sezone, a sve ostalo doma na tv-u pogledat
  • deda
    28k
    Možeš sa mnom i dedom :grin:marcio amoroso

    Eto, Marcio i ja nudimo društvo na zapadu ako se nekome neda biti sam. Možemo zajedno kupit karte.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Forum pise romanticne price
  • Bosskovitz
    7.5k
    <3

    Cekam svoje jos, nadam se najboljem.
  • deda
    28k
    Ne vjerujem baš da će biti pomama s obzirom na situaciju. Stigne se pričekat par dana s odlukom gdje, kako i s kim. :up:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Forum pise romanticne priceNitkoBitan

    Već su se neka velika prijateljstva stvorila preko ovog foruma.
  • Salva
    2.3k
    Na ticketu guzva
  • Oluja
    3.7k
    mislis karatani?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.