• Orc123
    5.2k

    Jedno je dobiti drugu sansu a drugo je kad od igraca nemres nis dobiti novoga. Nit je bek, nit je krilo...kaj on moze igrat kod nas? Koju poziciju? Mi sigurno necemo igrati pod Jakirom 352...pre skup je da sjedi na klupi...treba vratit na njemu bar nesto ako se da i ciao....kaj nam opet treba da razbijamo glavu jel popio ili pojeo previse pa je dosao nespreman? Takvi igraci nam ne trebaju i totalno se ne uklapa u viziju Jakira ako ostane trener. Trom i spor igrac koji bi bio odlican za mali nogomet a ne veliki....
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Ja baš šmekam Bočkaja. Nemam ništa protiv toga da ga ovi ne otkupe. Za HNL vrhunski igrač, a njegova slabija igra u obrani se itekako može sakriti.
    Pafos koji je daleko od najbolje momčadi Ciparske lige prima prima 0.66 golova po utakmici.
  • Orc123
    5.2k
    Nama treba motorican igrac, brz, jak 1na1 solidnog cwntarsuta i sa velikom moci ponavljanja, stabilnost defenzivno....od toga Bockaj nema nista! Ima odlican centarsut i udarac...udarac mu za beka ne treba, a i tako ne igramo na centarsute jer ih nema tko pospremati. Beskoristan igrac za nas sustav i ideju igre pogotovo sa Petkom u vrhu napada...
    I treba nam karakteran igrac, a ne da svaki out se pitamo da koliko kila vise se vraca na pripreme....
  • Georg Koch
    3.7k
    Zivkovic u 1.sastavu protiv Sopare :grin:
    Moze jedan cleen sheet Moreno, korak blize si suradnji sa Zagorcem :cool:
  • Zagi
    5.2k
    Kako je odigrao Moreno?
  • Nino Bule
    11.6k
    Vrlo dobro i on i čavlina
  • Mihaljević
    8.2k
    Samo nastavlja dokazivati da je najbolji stoper u HNL-u.
  • Zagi
    5.2k
    Ni manje ni više ..... najbolji?
  • jedan u nizu
    6.2k

    da mu je menadzer Bara, a ne tata, vec bi on bio na putu za LaLigu

    *sarkazam*
  • Orc123
    5.2k
    A dajte ne pretjerujte...dobar je Zivkovic ali najbolji stoper? Nije ni blizu iako mu konkurencija nije neka ...treba Zivka vratiti na ljeto da bude u krugu 4 stopera ali ako na njega gledamo kao instant pojacanje onda kljucnu bravu i onda smo stvarno u k..cu....bit ce on odlican igrac ali nije Gvardiol a Josko je ipak postepeno ulazio i onda eksplodirao! Tako mora i Zivko a ne da se ocekuje da ce nositi sada nasu obranu...i sad kad nam obrana keiminalna ne bi bio u prvih 11. Naravno na ljeto ga peikljuciti da bude u krugu 4-5 stopera.
  • Dinaminjo
    514
    Samo po sazetku danasnje utakmice vidi se nekoliko cudnih pozicioniranja.. centralni stoper a napusta srce 16m i igra vrlo desno..

    Kolko je do njega, a kolko do ekipe, ne znam
  • Droljo
    5.1k
    Može bit i do trenera
  • Dinaminjo
    514
    ma to sam i misllio pod ekipa.. mozda je imao zadatak cuvat npr Pjacu gdje god ovaj isao..

    Al bas kod primljenog gola se vidi kak fali na skoku
  • Georg Koch
    3.7k
    Soldo usao u 2.pol i dao gol za 2-0.
    Dosta dobro on igra u Gorici, susjed mi je inace iz Hercegovine, mada da je kapacitet neki za dinamo i ne mislim.
  • Zagi
    5.2k
    Ima 19 godina. Za def veznog je to ekstremno mlado.
    Bumo vidli kroz 2-3 godine. Vrlo slične kvalitete Jakiću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.