• Nino Bule
    11.3k
    Jankovic opet u prvoj za zrinjski, proslu utakmicu isto bio u prvoj odigrao 60 min
  • Mr Anderson
    5.3k
    Čitam malo intervju s Nevistićem gdje on na pitanje o isteku posudbe odgovara kako ne zna ništa te da nema nikakav kontakt s Dinamom. Ako je to točno onda je to krajnje neozbiljno i neprofesionalno od struke Dinama. Ne znam što bi rekao. Vjerojatno ga netko pogleda, ali da ga nitko niti nazove, to je već jadno.
  • Ali
    1.9k

    Zalosno, ali za mene ne i iznenadjujuce. Kopic nezna gdje mu je glava a gdje... skupa sa peternacom , ocaj...
  • Zagi
    4.9k
    Golčina Nike Jankovića za 1:0 Zrinjskog
    https://www.facebook.com/hsk.zrinjski/videos/524159819241157/
    21 bodova prednosti, Zrinjski i matematički osvojio naslov.

    Ukoliko im ne uzmemo Jakira, treba poslat ekipu iz Din 2 tam. Bih liga izgleda kao odlična stepenica.
  • Beowulf112
    301

    Ti se salis nadam se?u europi nikad ni ne dodu do 3. Pretkola...to je najlosija liga u regiji..bolje ce se kod slovenaca razvijati
  • SAS1987
    13.3k
    bolje ce se kod slovenaca razvijatiBeowulf112

    Slovenka liga je nam zbog njene losije kvalitete može koristiti za razvoj jedino jako mladih igraca od 17 - 19 godina. Recimo Menalo je ovdje bio daleko najbolji igrac lige a ne izgleda da je nesto napredovao.
  • Zagi
    4.9k
    Samo u D2 ima 9 igrača 18-19g za koje mislim da imaju potencijal da se za god - dvije-tri uz pravilno razvijanje probiju do naših prvih 11. Nešto kao Franjić i Šutalo.
    (Braun , Katinić, Brekalo, Duvnjak, Soldo, Tomek, Rukavina, Šaranić, Barišić) , a di su još juniori...

    To je cijela momčad. Za to nam treba satelit klub idealno.
    Tim klincima treba solidan trener (Krki/ Jakir) i minutaža. A od iduće sezone je zabranjeno drugim ekipama u 2. hnl...

    Janković je dvije sezone izgubio ne igrajuči u Slavenu i Gorici. Marin nešto slično..
    Tko će ti i zašto bi gurao tvog klinca?
  • Mali dioničar
    14k
    Tko će ti i zašto bi gurao tvog klinca?Zagi

    Neka Dinamo plati plaću i ponudi otkupnu cijenu za igrača i svatko normalan će ga gurati.

    Recimo Istri bi jako koristilo da ima Belju na otkupnoj klauzuli za recimo 3 milje eura. U sezoni 2021/22 bi dobili špicu koja im treba i da sad za njega imaju ponudu od 5 milja plate Osijeku 3 i uzmu sebi 2. Osijek bi isto tako trebao biti zadovoljan.

    Isti modus operandi bih ja tražio da uzimam igrača na posudbu. Naknada za razvoj, eto.
  • Zagi
    4.9k

    Slažem se da treba biti neka naknada. Navodno se za Marina plača minutaža.
    Za Šibenik je to win-win jer im je uz Jakoliša najbolji igrač sezone ali 18ogodišnji Marin nebi bio nikakva prevaga dapače, a tada mu je trebala ta posudba.
    Za okupnu klazulu nisam jer govorimo o prevelikim talentima da ti ih netko pokupi za 3-4-5 m eura. Nismo mi Osijek.

    Opcija je i da se neke igrače pokloni drugim klubovima ali sa ugrađenom buyback klauzulom ili on da možeš matchat ponudu drugog kluba pa imaš pravo prvokupa (tako se recimo trebalo sa Antom Crncem sa kojim se valjda nije potpisao seniorski ugovor tko zna zašto).
  • deda
    27.6k
    Ako zgasimo drugu momčad morat će se pribjeć tim buyout klauzulama jer nema smisla imat 50 igrača na posudbi. I ovako ih je previše. U ovom trenutku čini mi se oko 20 samo u prvim takmičarskim razredima.
  • striko
    1.1k
    Niko Janković upravo zabio novi gol u 2 minuti protiv Željezničara u Sarajevu
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Julardzija ulazi u drugom pol za Sibenik
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Marin zabio penal za Sibenik
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.