• marcio amoroso
    32.4k
    Bolje Dabro nego svi ti nabrojani. Naletio sam negdje na statistiku koja kaže da momak nema promašenu veliku šansu ovu sezonu, a ima 10 golova.

    Ne znam i nisam siguran da je baš za prvog napadača Dinama, ali bar za drugog definitivno jeste.
  • Olmic
    2.7k


    Meni Dabro mladi Gavran
  • Captain America
    13.9k
    Pitanje je kolko bi tražili (platili su ga milijun), sumnjam da bi pristali na prebijanje s Kuleom :lol: Al definitivno zanimljiv igrač.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Da, slični su igrači. Dobar udarac i onako prave lisice.
  • Nolifer
    6.7k
    Dabro je prava 9 bar za HNL i takav nam treba, gledo sam ga i danas protiv Gorice, iznenadio me ugodno kakve zicere fino pogađa i bori se za loptu u prostoru. Ima potencijala svakako da bude u naših prvih 11
  • miro
    3.2k
    Negdje sam pročitao da je Dabro veliki hajdukovac, tako da po tom parametru sigurno nije Gavro. Meni se sviđa kao igrač, ali što se talenta tiče i tu kaska za Gavranovićem
  • Ali
    1.9k
    Miro, te price da ne netko hajdukovac su cesto plod hajdukovog pr... po njima je i raketa bio na korak do hajduka i slicna sr... a covjek od malih nogu za dinamo.
    Meni je Dabro top, volim takve centarfore... konkretan a jak u duelu. Poddjeca me malo na Viduku nekad.
    Svakako bih ga volio vidjeti u slijedecoj sezoni umjesto jurica. Uz Dinamov ofenzivni nogomet on bi zabijao 20tak gova bez problema. Mozda ne odmah, u drugojnsezoni dok uhvati mjedto u prvih 11 sigurno
  • Stjepan
    479
    Niko Janković debitirao danas za Zrinjski.
  • Stjepan
    479
    Antonio Marin strijelac za Šibenik za 1-1 protiv Istre.
  • Krizy
    36.3k
    Sedmi gol Marina, uz 3 asistencije u ovoj sezoni. Bravo!
  • Captain America
    13.9k
    Definitivno će bit mjesta za njega iduće sezone. Treba vidit s novom garniturom u Šibeniku da uzmu Baturinu, Šaranića i Duvnjaka.

    Evo i 4. asista.
  • Carrasco
    4.1k
    Znači 7 golova i 4 asistencije, najviše pretrpljenih prekršaja i najviše dobivenih duela u HNL-u...
  • Stjepan
    479
    Odličan dribling kod asistencije
  • Nousername
    613
    Kakve mi samo talente imamo u Marinu,Bulatu,Spiki i Baturini.Sutala ni ne brojim jer je vec igracina.
  • Captain America
    13.9k
    Franjić? Nevistić?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.