• Krizy
    36.5k
    Menalo zabio 2 i izašao.
  • KlasicZg
    515
    Prodat sve, stavit pare u dzep, tak i tak mi nitko nikaj ne moze, a ti brate, sa postavom koju imas odi u europu.... MCOIS
    Attachment
    1602324166189308741728264574780 (341K)
  • Nolifer
    6.7k
    Treba mu dati šansu! bolje i on, nego tamo neki kurci palci danci...
  • Infinity
    15.3k
    To kazes sad, pa kad sutra dodje deset Solda reci ces da je roster los i da nemamo sanse u EL i zazivati Hajrovica.
  • Nolifer
    6.7k


    To kazes sad, pa kad sutra dodje deset Solda reci ces da je roster los i da nemamo sanse u EL i zazivati Hajrovica.

    Ok, tvoje mišljenje. Ali ne mislim da bude baš tak bilo, jer ako je izrazio želju da zaigra za Dinamo, bolje za nas, nego da bude na nekoj posudbi u Rijeci, pa da slinimo poslije, kako dobro igra tamo...

    A kaj se Hajre tiče, bio je dobar pod palicom Bjelice, tako da nebih imao ništa protiv da se vrati taj Hajro, tak da od krila koga imamo? Belog, koji je nedorečen, Kastrati je jedini koji može nadomjestiti tu poziciju, naravno Oršić je na drugoj strani, tak da sa ovim trenutnim rosterom nemamo šanse u EL, uostalom vrijeme će pokazati ko je u pravu...
  • Infinity
    15.3k
    Ja ti velim da nam on ne treba, jer nije kvaliteta za Dinamo. Jel treba ispuniti zelju svakom tko zeli igrati za Dinamo? Ne treba. Ako treba, evo onda i ja imam zelju igrati za Dinamo. Mozda sutra budem u Rijeci dobar, steta da me propuste. Al ne ide to tako.

    Sto se Hajre tice. Nitko sretniji od mene da opet proigra, al nece. On je bio pod Bjelicom dobar, ali je isto tako pod tim istim Bjelicom ispao iz kombinacija. Nije njega Zoran poslao na tribinu, Hajro je sam sebe poslao na tribinu. Na desnom krilu imamo Kastratija i Belog i ja danas ne bih uskratio mjesto na popisu ni jednom od njih da tamo smjestim Hajrovica koji vec godinu dana gladi onu stvar, gleda kad ce sjest pare na racun i boli ga briga i za Dinamo i za nogomet. Covjek je igrao dok nije zasluzio produzenje ugovora. Kad se ugovor produzio on je samo prihvatio siguricu, vise ne treba da se trudi, para kapa.
  • Nolifer
    6.7k

    Ja ti velim da nam on ne treba, jer nije kvaliteta za Dinamo. Jel treba ispuniti zelju svakom tko zeli igrati za Dinamo? Ne treba. Ako treba, evo onda i ja imam zelju igrati za Dinamo. Mozda sutra budem u Rijeci dobar, steta da me propuste. Al ne ide to tako.

    Možda bi bio dobar kao backup u slučaju da se netko od prvotimaca ozljedi, jer ak se netko opet ozljedi onda smo opet u problemu sa obranom, koja je ionako rupa, koju treba pokrpati kak spada..

    Hajro je sam sebe poslao na tribinu.

    Hahaha, istina da. Sjećam se da je tak.nekaj bilo da....
  • Mali dioničar
    14.3k
    Horkaš ima novi klub, Alegić će objaviti sutra.
  • Eduardo
    17.6k
    Možda bi bio dobar kao backup u slučaju da se netko od prvotimaca ozljedibbbjura

    Ne, ne bi. KTC, Danac, Gvardiol, Perić, Šutalo - imamo 5 stopera koji su svi kvalitetniji od Solde. Čak i da se ozljedi jedan od njih opet smo solidno pokriveni na toj poziciji.
  • Infinity
    15.3k
    Možda bi bio dobar kao backup u slučaju da se netko od prvotimaca ozljedi, jer ak se netko opet ozljedi onda smo opet u problemu sa obranom, koja je ionako rupa, koju treba pokrpati kak spada..bbbjura

    Imamo na poziciji stopera Gvardiola, Teophilea, Perica, Lauritsena, a za EL smo prijavili i Sutala.

    Na kraju krajeva, Soldo je igrac Dinama, ovo je kao da zazivas Cuzea recimo.
  • xavier
    11.1k
    nego tamo neki kurci palci dancibbbjura

    Ne znam kakav će se Danac na kraju pokazati, ali ako bude pola dobar ko što bi trebao biti po referencama s kojima dolazi, biti će odličan za tu cijenu.

    Ne znam kud si uz razne Atiemwene, Andriće ili Karačiće baš njega našao prozvati.
  • Nolifer
    6.7k
    Ne znam kakav će se Danac na kraju pokazati, ali ako bude pola dobar ko što bi trebao biti po referencama s kojima dolazi, biti će odličan za tu cijenu.

    Ne znam kud si uz razne Atiemwene, Andriće ili Karačiće baš njega našao prozvati.
    xavier

    Pa, prozvao sam ja i Kramu prije tekme sa Švedskom pa je bio dobar i zabio gol! Možda bu sad tako i ovaj, bio bolji, ok prva tekma, nova sredina, nikom ništa, ima još dosta za igrati, pa nek se dokaže! Kaj se tiče ostalih, reko sam za Belog da je nedorečen, Andrić isto, protiv Karačića za sada nemam ništa protiv...

    Imamo na poziciji stopera Gvardiola, Teophilea, Perica, Lauritsena, a za EL smo prijavili i Sutala.

    Na kraju krajeva, Soldo je igrac Dinama, ovo je kao da zazivas Cuzea recimo.
    Infinity

    Na Teophilea, uopće više ne računam, nakon onih silnih grešaka koje je napravio tj gluposti koje su koštale i klub na kraju, tak da mi nije on neki igrač više. Perić mi je ok, kao i Gvardiol, al Gvardiol je prodan u Leipzig, ovdje samo do kraja sezone ak se ne varam, tak da moramo pokriti nekako te pozicije. Bio je pokušaj dovođenja Majstorovića iz Osijeka, pa je propao, tako da sam zato dao šansu tom Soldi, da se dokaže ako misli da je igrač za Dinamo, ok Finska liga i nije neko mjerilo... Zato velim kao neki backup bi bio dobar i možda bi se pokazao da je kvalitetan, ali da...
  • xavier
    11.1k
    Na Teophilea, uopće više ne računam, nakon onih silnih grešaka koje je napravio tj gluposti koje su koštale i klub na kraju, tak da mi nije on neki igrač više.bbbjura

    KTC je i dalje naš prvi stoper...i najskuplji.
  • LovroZG
    1.3k
    Pa ima Soldo Belupo da se dokaže. Uglavnom je starter tamo, al meni recimo nije zapeo za oko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.