• Hipo
    406
    bliži se kraj i ovom problemu kluba.
    nagađa se veće neko vrijeme a ovo bi mogao biti kraj.
    nadam se da će ubrzo u 2.ligu i ostat tamo koju godinu...


    Lokomotiva će uskoro potpisati dokument o izravnanju duga s Dinamom u kojem će vjerojatno
    biti i stavka o prelasku Ivanušeca i to će biti kraj one vrste suradnje koja je Kajzericu dugo držala u vrhu hrvatskog klupskog nogometa. Mamić ipak nije oprostio Šikiću. Lokomotiva će se naći u situaciji poput Intera i sličnih.



    odustao sam od ankete "veselite li se prekidu suradnje" jer je jasno da 99% navijača dinama želi prekid ovakve suradnje i čiste odnose u ligi.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Gdje si to pročitao?
    Nek propadnu briga me ali Lokomotiva ipak ima više potencijala u ekipi od Intera. Uzuni, Kastrati, Drožđek i ekipa imaju neku vrijednost.
  • Hipo
    406
    Iako je izvor sportnews (koji se obrukao s olimpijom i mamićem) mislim da ova tema kao problem našeg Dinama treba egzistirati.
    Činjenica je da se o prestanku suradnje već neko vrijeme priča.

    Nadam se da ce do kraja u suradnji zaista i doć :grin:

    Apsolutno da lokomotiva ima potencijala i bez suradnje s dinamom.
  • deda
    27.3k
    Nakon uspostave suradnje sa Slovencima red je da se ovo breme skine s ramena. Ostao je samo Knežević od kojeg tak i tak ništa.
  • Guinness
    1.9k
    Nek se ugase i izgore u plamenu.
  • The Undertaker
    3.9k
    Uskočiti će grad ako bude potrebe. Ako je proračun zadnjeg na tablici 10 mil kuna, to Lokomotiva skupi bez problema.
  • Slepipap
    26
    Pozdrav svima, novi sam ovdje. Pratio sam temu na drugom forumu ali se nisam odlucio na registraciju. Ovo mjesto mi se vise sviđa pa sam se odlucio ukljuciti.

    Kraj suradnje sa Lokomotivom... da, bilo je za ocekivati, iako ovo jos nije sluzbeno kao ni info. o prebijanju dugova kroz transfer Ivanušeca. Ipak rekao bi da ovo nije kraj Lokomotive a bilo je i vrijeme da se osamostale iz nekih drugih razloga. Realno klub je od ulaska u HNL puno napredovao ne samo kroz odnos sa Dinamom i posudbe vec i kroz rad u mlađim uzrastima. Realno Lokomotiva je sada ono sto je bio NK Zagreb prije cca. 10 godina. Rad sa mladima pa i skauting je dignut na vrlo dobar nivo u HNL okvirima i budžetima. Npr. pogled na proslogodisnju tablicu prije svih Pionira govori o cinjenici da se tamo radi vrlo dobro. Na kraju svega, Lokomotivi sljedi određeni pad kroz neko krace razdoblje ali nikoko ispadanje iz lige i slicno. A i odluka da Dinamo sklopi novo partnerstvo sa klubom izvan HNLa je pozitivna stvar, bila to Olimpija ili neki drugi klub.
  • Infinity
    15.1k
    S nogometnom skolu koju je razvila, Lokomotiva ce tesko propasti. U najmanju ruku ce biti stabilan drugoligas, a s obzirom da svake sezone imamo klubove u prvoj ligi kojo ispadaju nakon par kola vrlo tesko da ce Lokomotiva uskoro ispasti.
  • deda
    27.3k
    Dinamovski pozdrav kolega SlepiPap od moderature Zone Dinamo. :up:
  • deda
    27.3k
    Šikić zna posao. Ako će se držat po strani možda ga se pusti na miru. Imaju oni resursa za bar 2-3 godine u prvoj ligi.
  • Mr Blue
    3.3k
    Nek se ugase i izgore u plamenu.bk5b

    Nemam ništa drugo za dodat. :up:
  • Mr Anderson
    5.2k
    O ovome sam pričao prije godinu dana na Sportnetu i to se polako obistinjuje. Kulminacija je bila na izborima za ZNS. Ne znam jel se Šikić preračunao, ali ovo je svakako pozitivno za nogomet i Dinamo. Lokomotiva ima poslije Dinama najjaču školu, razvili su suradnju s klubovima u zemlji i inozemstvu i sumnjam da će oni ispasti iz lige. Možda će stagnirati sezonu dvije, ali na kraju će biti stabilan prvoligaš. Šteta za njih što ne mogu igrat na Kajzerici.
  • SAS1987
    13.2k
    Imaju Lokosi par odličnih igrača Ivanusec, Kastrati itd i sijajnu nogometno skolu. Nece oni tek tako raspasti.

    Bit če zanimljivo vidjeti koji klub će preuzeti ulogu Lokomotive.
  • Kwedi
    3.8k
    Autor teksta je matori luđak i idiot koji je je specifičan po tome da mu je naslov članka duži od samog članka, u derbijima Trnja i Trešnjevke poprati sve; od udbaša u povijesti klubova do koliko odojka je platilo glavom nakon utakmice.
  • xavier
    11.1k
    Ako se to napokon dogodi, a ja sam i dalje skeptičan, ne znam zašto bi sudbina tog kluba zanimala navijače Dinama.
  • Hipo
    406
    Dinamo više nema nijednog igrača na posudbi u lokomotivi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.