• og1986
    2.9k


    Ili je neki drugi protivnik bio. Neda mi se tražiti, ali znam da je imao dvije meč lopte i to uspio prokockati.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ...i to u tenisu nije ništa čudno.
  • Brotnjo
    477
    zato i ne otvaram to smeće od portala već dugi niz godina...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Mislim da je to meč s Del Potrom u finalu Davis Cupa.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    moguće, al federer nije bio sigurno.
    kako god...popušiti meč lopte u tenisu nije ništa neuobičajeno niti nezamislivo.
    sam igram tenis i znam....jednostavno te protivnik ostavi nemoćnim, spiči ti as, odservira fantastično i jedva vratiš loptu, napravi brutalnu izmjenu...na kraju krajeva, ti sam pogriješiš (što je u tenisu sasvim izvjesno) i za čas si u gubitku.

    čilićev tenis je takav da mora imati amplitude, jer igra izuzetno napadački, nema fizikalije za duge izmjene i uvijek mora napadati. njegov tenis bi bolje prolazio prije recimo 20 godina kad su tereni bili brži, kao i loptice. međutim i ovako je napravio prebrutalnu karijeru i još uvijek igra jako solidno...ne bi bilo preveliko iznenađenje da napravi još neki veći rezultat pred kraj karijere. ne vidim da je on po svojoj kvaliteti mogao napraviti puno više, pogotovo u eri federera, nadala, đokovića, murraya koji su jednostavno po svemu bolji tenisači od njega. kao i del potro, al njega su ozljede uništile....
  • Mulec86
    389
    RTL prilog prije utakmice Hrvatska-Danska . Pitanja gostima o hajduku i prikaz Krovinovića. Rasprava o pojačanjima i jel su gosti zadovoljni ,dakako ne misle na rukometna.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    rtl i nova tv se natječu tko će biti odvratniji, ne samo po tom pitanju.
    propaganda koju šire i način na koji žele krojiti javno mijenje su na toj razini da slobodno možemo staviti nekakv link na njihov tvprogram u ovu temu.

    jednostavno gadljivo!
    tolika razina otvorene pristranosti u obradi bilo koje teme je nevjerojatna.
    čovjek se zapita jel moguće da im nije neugodno.
  • NitkoBitan
    12.4k
    rtl i nova tv se natječu tko će biti odvratnijidb-izbjeglica

    Mislim da je portal gol.hr nenadmasan u rektalnom alpinizmu tovarima u paksu
  • NORTE
    9.3k
    RTL prilog prije utakmice Hrvatska-Danska . Pitanja gostima o hajduku i prikaz Krovinovića. Rasprava o pojačanjima i jel su gosti zadovoljni ,dakako ne misle na rukometna.Mulec86
    Kako su došli na temu Hajduka?
  • Mulec86
    389
    iznenada ili manje iznenada jer su 2 od 3 gosta dalmatinci. Skroz ok razlog za posvetit barem minutu hajduku ,barem u njihovim glavama. Ustvari bolje pitanje je kak su se uspjeli sjetit Hrvatske. Po svemu kaj se da vidjet u medijima rekli bi ljudi da hajduk zaslužuje barem 3 posebne emisije na svakoj televiziji i da su u najmanju ruku u finalu lige prvaka
  • 77
    62
    Pero prije crne gore prica da smo favoriti i kako cemo lako, kasnije sere horvatu za pristup a nije ni zucnuo bar da je i sam lose prognoziro...kao britki metlicic sere po horvatu, a protiv gopca nesmije nista rec ko i svi ostali
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nema veze, Horvatova sestra je obranila brata. :strong:
  • Deleted User
    0
    https://narod.hr/hrvatska/uhicen-muskarac-72-koji-je-napisao-plenkovicu-treba-ga-docekati-pokvarenim-jajima-nitko-nije-toliko-izdao-i-ponizio-hrvate
    evo još jedan provokator udario online po našem velikanu andreju. grozno što si ljudi dopuste. kao demokracija pa ću ja sad pisati ...jooj.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Novi članak telesporta koji se u istom i sam nazvao Tovarsport je možda i najveći shit of the day u povijesti, nije ga ni vrijedno objavit ovdje.
  • serbus
    3.6k

    Majstori navijaju za jugoplastiku baš me zanima kad je iduća tekma da pogledam?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.