• Keyser Soze
    8.2k
    Evo jedan vezan za rukomet, bivši igrač Srbije Rastko Stojković kaže da Srbija ima bolje igrače od Hrvatske i da je uvjeren kako bi da se igra 5 utakmica oni pobjedili u iduće 4 :rofl: :rofl:
  • NORTE
    9.3k
    Voditelji s Hrt-a u kampanji cijepi se:
    "Cijepljenjem postižemo kolektivni imunitet."
    "Vratimo djeci djetinjstvo."
  • Praskaton
    1.8k
    bilo što od te morbidne kampanje je za shit of the day
  • Mali dioničar
    14.3k
    "Cijepljenjem postižemo kolektivni imunitet."NORTE

    …iako je all time high slučajeva upravo nakon što je većina populacije cijepljena…
  • Mali Zeus
    9.8k
    Problem nisu novozaraženi nego teški slučajevi i umrli. Kad dođemo blizu procijepljenosti razine kao u Danskoj i Španjolskoj onda možemo pričati da se nešto postiglo. Ali u svakom slučaju je moto 'kampanje' (koja ni ne postoji) Misli na druge potpuno promašen. Da se odmah išlo misli na sebe ili da stožer nije ništa govorio ili se samoukinuo puno više bi se postiglo.
  • Stihl
    3k
    Koja smijurija je to sve, mislim to govorim od početka, ali sad polako dolazi to sve na svoje. Cijela ta kampanja je dozivjela totalni fijasko(pogotovo po pitanju cijepljenja djece). Ljude izmaltretirali sa tim cijepljenjem, tjerali strah u kosti, sirili paniku, a na kraju se sad uskoro sve te mjere ukidaju. Zakaj to govorim, pa sve ide prema tome, dajem im rok do 5.mj i to je to hehe...

    Nebumo mi dosli na tu razinu procjepljenosti, ko se cepil cepil se to je to. A vec kad smo kod te Danske, evo neki dan citam da se ispricavaju javnosti zbog sirenja straha i panike. Ugl. game over...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nebumo mi dosli na tu razinu procjepljenosti, ko se cepil cepil se to je to. A vec kad smo kod te Danske, evo neki dan citam da se ispricavaju javnosti zbog sirenja straha i panike. Ugl. game over...Stihl

    Imaš link?
  • NitkoBitan
    12.4k
    Ne daj Bože da dođemo do procijepljenosti kao što imaju zapadne zemlje, pa tamo ne možes ni na javni wc bez covid potvrde. Jednom kad dovoljni broj stanovništva ima covid potvrde tada kreće maltretiranje necijepljene manjine jer bez tih 10-20% gospodarstvo može funkcionirat. Onda kad ih se dovoljno cijepi 2. dozom, skracuje se trajanje covid potvrda ili tako neke finese da se navuce na 3. pa ista prica za 4. itd... uglavnom upadne se u zacarani krug. Kod nas to nije moguce jer je otpor jos prevelik i tako neka i dalje bude.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Mnogo smo jaki. :strong:

    Ajmo se radije vratiti na linkove o magaradi, to je puno zabavnije, jer ove rasprave nemaju smisla.
  • Mališan
    1.7k
    A kaj tebe peče kožica o čemu se piše, ko si ti da biraš kaj je prihvatljivo za pisat, a kaj ne?
  • Mali Zeus
    9.8k
    A kaj tebe peče kožica o čemu se piše, ko si ti da biraš kaj je prihvatljivo za pisat, a kaj ne?Mališan

    Ne peče mene niš frende. Kaj si me se uhvatio, jesam rekao da biram?

    Ajmo malo loptu na zemlju.
  • SAS1987
    13.5k
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvat-poginuo-u-slovenskim-alpama-kolege-se-oprastaju-bio-si-divan-vrijedan/2333144.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

    Stavili su fotografiju stradalog hrvatskog planinara na fotografiju nesreće u kojoj nije stradao on neki drugi planinari.
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš...ljudsko dno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.