• Nino Bule
    11.5k
    Igrac od 21 godine upao u period losije forme i od tog se radi senzacija, bas je novinarska struka otisla u pm
  • Neki tip
    19.3k


    Ne znam, mislim da se malo pretjeruje s tim zavjereničkim doživljajem medija.

    Naravno da se o Vuškoviću i Gvardiolu neće pisati na isti način, kad je Gvardiol jedan od najboljih mladih svjetskih braniča u jakom klubu, a Vušković baš i nije, zar ne?

    Naravno da je vijest da takav branič, kao što je Gvardiol kiksa i da to donosi klikove. Senzacionalistički svakako jest, no zar je to 2023. neko iznenađenje i neobičnost? :)
  • Nino Bule
    11.5k

    Iskreno mislio sam da hr reprezentativci koje mediji nisu uzeli na zub zbog van nogometnih stvari (npr lovren) imaju ipak malo vise dobre volje među nasim medijim; dijelom jer i prosjecni hr citatelj ne zeli citat kako se gazi prvotimce a reprezentacije prvom prilikom, ocito sam se prevario
  • BornaPŽ1986
    1k


    Bas zato sto kazes da nije opet je i on povezao par losijih reakcija u zadnjih par kola pa nije bilo ovakvih clanaka. Hocu reci nije prvi put da se index prema Dinamu i dinamovcima ovako postavlja.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Mozda ih boli sto cemo vise dobit od postotka prodaje Gvardiola nego kaj ce Hajduk dobit od prodaje prevare Vuskovica.
  • Neki tip
    19.3k
    Evo stvarno se ne sjećam da je Index nekad nekog poštedio, a da je imao priliku nagaziti.. iskoriste svaku.

    Slažem se da je to jadno, ali to im je način funkcioniranja otkad postoje.



    Složimo se da se ne slažemo. :) Mislim da indexovim novinarima Gvardiolova eventualna dinamovština (uostalom, ovdje i drugdje među dinamovcima prilično dovedena u pitanje nakon nekakvog "flerta" s Livajom, šta li) nije igrala apsolutno nikakvu ulogu, ali baš ni najmanju, u pripremi i opremi ovog članka.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Lik se nije udostojio čestitati Dinamu naslov prvaka, a neki misle da se na osnovu njegove dinamovštine o njemu piše loše :monkey:
  • maddaddam
    2.9k
    Nisam naletio na taj članak ho-LJIGE o kojem ste razglabali, ali sam naletio na ovo:

    p0e66b21ldrauyi7.jpeg

    Strašno koliko ga peče, pa istopit će se ljiga od nemoći.

    Zato mi je naslov duplo slađi, zbog svih tih “objektivnih” koji zagađuju javni prostor i plaćeni su za to.

    Patite gubavci.
  • plavi72
    718
    Oni su prvaci svita ,hnl ih ne zanima.
    Svake godine titula slađa i slađa...
    ove osobito !
  • San Lorenzo
    11.6k
    Ne bih ni ja mijenjao ovo što imamo, a pogotovo ono što bi tek trebali imati za ono što oni imaju, i šta ćemo sad?
    Te njihove dvosmislene poruke dok jašu na high horseu i dociraju svima oko sebe su sve jadnije iz godine u godinu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    bez ljutnje ali ovo je meni djetinjasto.. kako znaš da nije nazvao i čestitao osobno. znači ako nije objavljeno na instagramu ili tiktoku ili kojoj već glupoj mreži, nije se dogodilo.
  • Captain America
    13.9k
    Orša je nazvo Olivarija da čestita :rofl:
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ma nema nikakve ljutnje, ali meni je smiješno da dečko koji je igrao u Dinamu, a na instagramu je 24/7 ne uspije bar lajkati neki post od kluba gdje se objavljuje da smo prvaci. O čestitanju da ne pričam. Doslovno svi bivši igrači su bar lajkali ili komentirali. Daleko je on od Dinamovca.
  • Ludovic IX
    5.5k
    pa nije jednom olmo obajvljivao da zajedno s njim gleda dinamove tekme.. većina njih ima ljude koji im objavljuju sadržaj. zašt misliš da on visi 24/7 na instagramu? možda ga boli tuki za to i ostavlja drugima da rade te objave
  • marcio amoroso
    32.4k
    zašt misliš da on visi 24/7 na instagramu?Ludovic IX

    Vidi se kad je netko online :grin:

    možda ga boli tuki za to i ostavlja drugima da rade te objaveLudovic IX

    Ne bi netko drugi pratio sve silne starlete koje on prati i lajkao im slike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.