• NORTE
    9.3k

    Villarreal je osvajač Uefinog trofeja, EL.
    Ima dva polufinala LP, prije 15 godina također igrali polufinale LP, ispali i zbog promašenog penala Riquelmea.

    Dobro kaže slobodna, slavna povijest kluba, ali onog žute boje, ne mogu u istu rečenicu s najpatetičnijim klubom na svijetu.
  • ksapi
    2.1k
    Stvarno moras biti jako poremecen da napises ovu recenicu za povijest. Nadmasuju sami sebe
  • Mlađi referent
    10.6k
    Postoji puno mitova u našem sportu, ali najveći daleko je ovaj o hajduku kao značajnom klubu.

    Klub bez europske titule, čak i bez europskog finala apsolutno nikako ne može bit velik klub, dakle trag u Europi nema. Povijest hajduka je zapravo povijest luzerstva kako i sam Ante Dorić kaže : “cili život nam gol fali”.. i to je to, kad su trebali nešto napravit, sjebali su i ostali su kratki
  • bluelions
    249
    Ovo laganje narodu i stvaranje mita koji ne postoji je već teška bolest.
    Ali šlag na torti mi je usporedba Isusa Krista sa livajom. Ovo je najveći apsurd koji sam ikada čitao. Kad misliš da je ekipa na teškom dnu, oni opet dokažu da mogu još dublje iskopati rupu.
    Treba godine debelog egzorcizma da se popravi situacija barem za nekih 10%
  • Keyser Soze
    8.1k
    Hajduk je bio značaj klub u 70ima, početkom 80ih i možda početkom 90ih. Ne bi rekao da se od njih kao kluba radi mit nego od njihovih europskih uspjeha koji su čisti prosjek. Ti si tad za europsko polufinale morao izbaciti Spartu Prag i Radnički iz Niša, za četvrtfinale LP u 90ima si morao prvo proći Legiju da bi s drugog mjesta išao direktno u četvrtfinale i glatko ispao. Realno to nisu nikakvi posebni rezultati, pa Dinamo koji u Jugi bio šikaniran (znamo zašto) je imao europski trofej, još jedno europsko finale, 2 europska četvrtfinala i još jedno polufinale da bi raspadom države u narednih 30 godina igrao stalno grupnu fazu i jednom četvrtfinale EL. Kad se sve zbroji, Dinamo ima veće europske uspjehe od Hajduka, da nam cijela europska povijest stane u izbacivanje Tottenhama opet bi imali veće uspjehe u Europi od njih koji nikad u 111 godina postojanja nisu izbacili klub jači od sebe.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Općenito vladaju i mitovi o jugoslovenskom nogometu. Mislim, sustav je bio puno lakši nego danas, nije bilo toliko love u nogometu, čak i za najjače klubove su igrali praktički isključivo domaći igrači. Prođeš dvije-tri prepreke i u 1/4 finalu si...i u praktički 50 godina, su klubovi ostvarili vrlo skromne rezultate.

    Tako magarad misli da je nekog briga jer su '78 prošli trabzonspor i vejle te igrali četvrtfinale kupa prvaka. To u današnje vrijeme doslovno može biti ždrijeb da uđeš u skupine LP...onda te tamo čekaju 3 brutalna kluba, ako kojim čudom prođeš skupinu... E još nisi u 1/4 finalu, već u 1/8 finala trebaš izbaciti vjerojatno jači klub od onih koje si izbacio u skupini... :sweat:
  • Klenx
    4.1k
    Iz te potrebe da magarad na nenormalan način i patetikom veliča Hajduk i Livaju vidi se koliko su zapravo duboko iskompleksirani i frustrirani.
  • reziser
    6.4k
    naslov u sporstkima:

    Osijek ima novog trenera! ‘Dolazim u klub nošen emocijama, borit ćemo se za naslov prvaka Hrvatske‘

    ispod, ljubojevic trener : ZNK OSIJEK
  • NORTE
    9.3k
    sustav je bio puno lakši nego danas, nije bilo toliko love u nogometu, čak i za najjače klubove su igrali praktički isključivo domaći igrači. Prođeš dvije-tri prepreke i u 1/4 finalu si...

    Tako magarad misli da je nekog briga jer su '78 prošli trabzonspor i vejle te igrali četvrtfinale kupa prvaka. To u današnje vrijeme doslovno može biti ždrijeb da uđeš u skupine LP.
    db-izbjeglica
    Oni su bili "5. klub u Europi" jedne sezone, a ti pivaj...
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobro, taj njihov mit da su najuspješnbiji hr klub u Europi nitko ne shvaća ozbiljno.

    Samo po sebi je samo dokaz ogromnih kompleksa manje vrijednosti.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    7wo4hbomosd3f7an.jpg

    tz0egneau1aditw6.png


    Kakvo gušenje! :lol:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ne znam jel neko primjetio Vitorriu i onog njihovog Jotu? Frajer se mucio pogodit 16 metara :lol: no da, nesto mora bit inace bi Dinamo ispao.
  • Oluja
    3.7k
    Sili s juga smo utrpali 4 komada u 90 min. dok nam je za slabasni Bodø trebalo 120. Malo sam zbunjen.
  • Robi T
    230
    cge9pd1ait7c5orm.png
    I već je počela kuknjava...no,to je standardno kad su novinari u pitanju.
    Da rezimiram...
    Htjeli ste LP?
    LP se igra u Zagrebu!
    Znate tko je u šeširima/potovima...dakle...nema cendranja...
    Btw,poslušao sam Čačićevu presicu i nije rekao da sada počinje patnja nego "trpit' ćemo,to je sigurno"
  • Ludovic IX
    5.5k
    dinamo u svojoj povijesti lige prvaka, izasao je kao favorit možda samo onu utakmicu protiv Sturma tako da svakako nam du teške utakmice ali već jednom sam napisao, čemu osvajanje prvenstva ako to ne želiš igrati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.