• Keyser Soze
    8k
    jodu0iuvx6mybj2x.jpeg

    Pobjede protiv Atalante i Tottenhama se umanjuju vidim, četvrtfinale EL inače nije uspjeh.
  • deda
    27.5k
    Baš se volite palit na tu maloumnu stoku. Pa to su likovi koji ne znaju nos zbrisat vjerojatno. I većina njihovih ih se srami.
  • Keyser Soze
    8k
    Meni je ovo zabavno čitat, najveći europski uspjeh u zadnjih 15 godina ti bude zadnje mjesto u grupnoj fazi EL, a onda umanjuješ pobjede protiv Atalante, Tottenhama, Feyenoorda, Fenera, Krasnodara i ostalih.
  • deda
    27.5k
    A dobro to se slažem da ima doza humora u tim upisima. Glupost je obično smiješna :up:
  • Carrasco
    4k
    zaboravio si onu benficu i tamo neku sevillu
  • Keyser Soze
    8k
    A kužiš to po njima nije bitno jer smo ispali. To kaj je Benfica s nama morala na produžetke i kaj bi Sevilla primila gol da se igralo još 5 minuta nije bitno, a kad izbaciš tamo neki Tottenham u osmini finala Europske lige onda je to bezveze jer su se opustili i jer je sezonu kasnije Mura pobjedila njihovu 4. postavu.
  • Keyser Soze
    8k
    Inače, neki tovar je i sam pitao koju su to oni veliku ekipu pobjedili u zadnjih 10 godina i neki majstor se mrtav hladan javi kak su pobjedili Brondby :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Inače, neki tovar je i sam pitao koju su to oni veliku ekipu pobjedili u zadnjih 10 godina i neki majstor se mrtav hladan javi kak su pobjedili Brondby :rofl:namodi grebza

    al brondby je igrao sa najjačim sastavom!
  • Mlađi referent
    10.4k
    A vi očekujete da se tovari dive našim uspjesima i priznaju iste?

    Stvarno ste počeli debelo pretjerivat s njima i vađenjem svega kaj jedan tovar u zabludi napiše. Kakav kompleks imate da tražite njihove pohvale i klanjanje?

    Umanjivat uspjehe rivala, a preuveličavat svoje je točno u opisu posla svakom navijaču i to tak treba bit. I mene boli ona stvar kaj su oni dobili Intera i ne znači mi nikaj jer nisu prošli.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Najveći klub koji su izbacili u svojoj povijesti im je Stuttgart.
  • jp23
    2.2k
    Govori mnogo o njima, kada je taj klub izbacila i Rijeka :lol:
  • NORTE
    9k
    Komentar ispod članka o statusu Ace Petrovića o strancu najboljem strijelcu hr vaterpolo repke.

    4xvwqv1xhhcz5fdv.jpg
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Najgori dio je sto to ima vise :up: nego :down:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mantra o uništenom hr "navedi neki sport" je nešto najjače ikad! Znači, čim je klub iz zg-a najbolji u nekoj nacionalnoj ligi, on uništava taj sport. Jel onda i VK Jug uništava hr vatrepolo svojim monopolom i osvajanjem valjda 80% trofeja u zadnjih 20 godina? Jel rugby klub nada iz splita svojim monopolom uništava hrvatski rugby?

    Jbt život, što bi to bilo da hrvatski nogomet nije uništen? Hrvatska bi osvojila 2 SP i 2 EP u nogometu zaredom, a hnkšdd pravednik aka drumski razbojnik bi osvajao ligu prvaka i europa ligu svako malo? zemlja sa manje od 4 milje stanovnika ima reprezentaciju koja uredno hvata završnice najvećih natjecanja, dogura čak i do finala SP, moguće i najvećeg natjecanja u svijetu sporta, u najpopularnijem sportu na svijetu, ima klub koji dogura do 1/4 finala europskog natjecanja, ima klub koji poprilično redovito odigra skupine europskog natjecanja... Kad je to hrvatski nogomet bio bolji od ovog što trenutno imamo pa je uništen?

    Ja razumijem frustriranost splićana što ne mogu biti prvaci u nijednom iole bitnom momčadskom sportu. Međutim, to nije zbog nikakve urote, već zbog nesposobnosti... Cibona je uništena da ne može biti uništenija, al opet split ne može biti ispred nje...a čak i da u potpunosti nestane, opet split ne bi imao primat, već zadar...a onda bi (vrlo brzo) zagreb opet izrodio klub koji bi postao bolji od splitskog
  • Keyser Soze
    8k
    Oni se hvataju na to da Dinamo skupi sve klince po Hrvatskoj i tako oslabljuje ostale. To govore isti ti čija je "struka" rekla da Luka Modrić nije dovoljno dobar za hajduk, ima tu još primjera od More, Baturine, Livakovića... Onda ispadnu od nekih konobara s Malte, šute kao jazavci i onda nakon nekog vremena sve po starom. Dinamo svim tim klincima nudi bolje uvjete za razvoj, više para, bolje utakmice i naravno da će svi htjeti doći kod nas, a ne kod njih. Dovoljno je usporedit naše i njihove prodaje, oni svojevremeno prodaju kapetana Maloču za 75000 eura, a mi prodamo drvo Jozu Šimunovića za 7,5 milijuna eura. Trenutno svi dolje slave raspad Cibone ne zato jer će njima biti bolje (neće), nego zato kaj će napokon moći osvojiti poneko prvenstvo Hrvatske kojeg su u zadnjih 30 godina osvojili samo 4 puta upravo zbog te Cibone koja ih je šamarala. Tek će bez Cibone naša košarka dotaknuti dno isto kao što bi i nogomet bez Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.