• NORTE
    8.4k
    Najgori trener - netocno, gori od njega bio Biscan, u ostatku lige sigurno nije najgori.

    Najgori transferi - netocno, dovedeni su igraci na potrebna mjesta (brojimo i desnog bocnog u dolasku), kvalitetu cemo tek vidjeti, nitko od glavnih nije prodan (zasad).
    IstokKa96
    Nemojmo se uspoređivati s ostatkom lige, jer dinamo je i dalje space shuttle unatoč srozavanju svega.
    Govorim o najgorem mogućem treneru za dinamo, užas jedan.

    Ispao od Sparte 4:1, izgubio tri tekme u miki maus ligi, od Gorice, Lokomotive i derbi, a neriješeno u Varaždinu, Rijeci i derbiju.
    Igru nema ni nakon priprema, jedva dobio Rudeša, Osijeka u zadnjim minutama, Lokomotivu u nadoknadi.

    Morao je biti bivši, ali nemaju para za bolje iako su prodali skupo.

    Bišćan bi vrlo vjerojatno ostao trener da je Petko zabio penal.
    Činjenica.

    Transferi, prošli rok prodali zlato za ukupno velik novac, a nemaju za biber, dovode samo prinove.

    Sjebali dolazak brekala, to što je postao juda kmekalo je drugi par cipela.
  • IstokKa96
    553
    @NORTE dobro ste to detektirali...space shuttle smo i bit cemo i dalje.

    Balkani je bio ocaj tu nema spora iako se igralo na njivi i uz dvije kriminalne pojedinacne reakcije Sutala i Mohe, Viktorija nas je 'ubila' s dva znamo svi kakva penala uz nedosudjeni za nas, Vz se i danas pita kak nije primio 5 komada u 1.pol., ok Gorica nas iz nicega okrenula, Os smo si sami zakuhali, sami okrenuli i svi smo bili sretni zbog pobjede...itd...

    I ja bih volio da smo lagani, da ih fasiramo sve u poluvremenu, ali eto, ovo je sezona krvarenja na svim razinama pa tako i s trenerima. Smisao mog upisa je da dok smo zivi nema potrebe za rovarenjem jer nas i previse rovare. Dobijem mozdani kad odem na nase FB stranice pa citam podjebe i to od strane Dinamovih navijaca na racun propasti Brekalovog transfera, zazivanje 'tatte' i slicna sranja, izrugivanje zbog Hoxhe, onda dodjem ovdje pa se sere zasto je ovaj doveden, zasto nije onaj, zasto smo ga toliko platili, zasto smo ga preplatili, pa onda procitam kak je prodano 700 ulaznica za tekmu...

    Necemo se zavaravati i tjesiti da je sve dobro kad nije, al ložiti na sve strane mislim da nema smisla.

    Za kraj, @NORTE tko je za vas idealna trenerska zamjena (nije podjeb pitanje nego cisto da vidim kako razmisljate po tom pitanju)? :wink:
  • NORTE
    8.4k
    Balkani je bio ocaj tu nema spora iako se igralo na njivi i uz dvije kriminalne pojedinacne reakcije Sutala i Mohe, Viktorija nas je 'ubila' s dva znamo svi kakva penala uz nedosudjeni za nas, Vz se i danas pita kak nije primio 5 komada u 1.pol., ok Gorica nas iz nicega okrenula, Os smo si sami zakuhali, sami okrenuli i svi smo bili sretni zbog pobjede...itd...IstokKa96
    Ballkani je sramota kao takva za dinamo, nadigrani smo.
    Viktoria stoji što si napisao, ali ipak dva poraza, a to košta.
    Vž ima i nesreće, a i tamo smo se spašavali na kraju.
    Osijek je velika greška Zagorca.

    Bio sam zagovornika Jakira sve do poraza od Gorice, od tada ga smatram nedoraslim dinamu, a nakon toga je bilo i gorih rezultata.

    Netko za to treba platiti, a to je trebao trener Jakir.

    Propuštena je prilika za vratiti Bjelicu dva puta, prvo s Bišćanom pa nakon što je dobio otkaz u Trabzonu usred naše krize.
    Nisam baš za Vahu, ali Jakir više nije za trenera dinama jer mi pucamo na najviše ciljeve.
    Nemam ideju tko bi trebao biti novi trener, prepuštam stručnijima, ali ovo nije dobro.
  • IstokKa96
    553
    Na kraju smo se skoro slozili oko bitnih tema.
    Bjelica je trebao biti taj nakon Čačića i bilo bi sve jednostavnije.
    U svakom slucaju, nadam se da cemo se uskoro rijesiti grobara Dinama ma gdjegod i tkogod oni bili.
  • NORTE
    8.4k
    Prema pisanju novinara ovom ne prijeti otkaz.
    Kako netko s ovakvim igračima može biti toliko loš?

    Nemoguće je da uprava dinama podržava ovakav neuspjeh i da je to slučajno.

    Idemo redom s porazima i kiksevima.

    Sparta-dinamo 4:1
    Hajduk-dinamo 1:0
    Ballkani-dinamo 2:0
    Gorica-dinamo 2:1
    dinamo-Viktoria 0:1
    Varaždin-dinamo 1:1
    Viktoria - dinamo 1:0
    Rijeka-dinamo 2:2
    dinamo-Hajduk 0:0
    dinamo-Lokomotiva 0:3
    Lokomotiva-dinamo 2:2

    Ovo su rezultati trenera dinama u 5 mjeseci sezone.

    Treba li nekome još uvijek crtati da se ovo radi namjerno.
    Kažu da ga je zadnji put spasila Perasica jer ga je ona i otkupila od Rijeke.
  • Klenx
    4k
    Vlatka Peras kao nosačica kuverti i direktno umiješana u aferu podmićivanja sudaca je idealna da je se ostavi na poziciji gdje sve odlučuje kako bi zauzvrat razjebala sve što razjebati može.

    Skupa s trenerskom čobančinom za kojeg mi nitko ne može reći da nije na liniji s Međugorjem jer su mu potezi koje radi u najmanju ruku - sumnjivi.

    Čovjek je prosuo bodove u najmanje 11 utakmica koje nije trebao (što europa, što HNL) i u još bar 5 se jedva provukao (Rudeš doma, Loksa doma, Istra u gostima, Osijek doma). I dalje ga drže.

    Da nema trenera i da se sami raspoređuju imali bi bolje rezultate.
  • Doktor Kunić
    2k
    Stari moj, po mojoj računici ovdje smo imali dobrih dodatnih 15 bodova da je normalan neko na klupi
  • laznjakAndrejaKramarica
    163
    Uprava je kriva dovodenjem Jakira i ona je najveci grobar ovog Dinama. Trener se postavlja da profilno odgovara igrackom kadru, a ne obratno. Zdravo razumno je znati da je nemoguce 25 igraca profilno promijeniti i prilagoditi profilu trenera. Bar ne kod nas. Treneri koji su to u stanju napraviti imaju place od 10 milja eura. Ali i takvi treneri pomno biraju dal ce preuzeti neki klub ili ne. Ne kockaju se ni oni bas pod svaku cijenu. Cinjenica je da je Jakir nedorastao Dinamu. Mislim da Dinamo moram naci rjesenje vani i platiti ga kako treba. Unazad nekoliko tjedana ovdje sam vidio jako dobrih stranih imena koje su ljudi stavljali i treba probati nekog od takvog na sve nacine probati i dovesti. Jer nas je bazen isusen i tu nema vise rjesenja za trenera Dinama. Dinamo je velik i privlacan klub i moze se dovesti veliko ime za naravno veci novac nego sto je sada slucaj. Ali danas se dobar igrac i dobar trener moraju platit. Sezona nije ni izbliza gotova i ja sam uvjeren da cemo biti prvaci. Jer kao dinamovac drukcije ne mogu i ne smijem razmisljati. Ali Jakir je sve svoje ispucao i on moram biti bivisi ne danas, ne sutra nego vec poslije 0:3 protiv Lokomotive
  • NORTE
    8.4k
    Ne znam na koje sve načine zaista buši dinamo, iako je jasno koji problemi postoje, ali mamiću itekako paše da dinamo ne postane prvak!

    Sve kako bi dokazao da se bez njega ne može, to mu je i cilj.
    Jer je ego i sad osvetom želi dinamov pad.

    Sam je izjavio "poslije mene potop."

    Da je veliki neprijatelj dinama dokazao je kad je iz BiH zavapio da dinamo ne treba novi stadion.
  • Gražvydas Mikulėnas
    10.1k
    lijepo vas je vidjeti na okupu još kratko,
    tik tak otkucava vam zadnji sat, govnari!
    FTnv8mt.jpeg
  • Bruh
    819
    E pa sad doslovno imamo grobara u dinamu
189101112Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.