• deda
    27.7k
    A nekako mi se čini da je Roko dobio puno kredita na ćaćin račun. Nisam baš siguran da ga opravdava. Mene osobno on nije ni jednom oduševio.
  • Sljeme
    1.8k
    Koliko on uopće ima nastupa u dresu sa svetim dinamovim grbom?
    Dakle ne u dresu s grbom Nk Croatie, taj dio me ne zanima.
    NORTE

    I grb nesretne Croatie je povijest Dinama i prema tome sasvim je nebitno kaj je imal na dresu dok je igral.

    Kaj se tiče ove izjave da navija za Milan, definitivno Šimić više ne spada u nikakve legende nego u shit of the day.
  • Ludovic IX
    5.2k
    kak on može biti legenda sa 4 sezone u dinamu. ili silvio marić koliko god on simpatičan bio nekima. od početka HNL-a, legendu dinama možemo nazvati Ladića i Ademija. Oršić, Livaković, Petković su na dobrom putu da to postanu.

    Ispravak navoda - i Cvita može u legende.
  • xavier
    11.1k
    od početka HNL-a, legendu dinama možemo nazvati Ladića i AdemijaLudovic IX

    Nije mi omiljeni igrač, ali rekao bih da ipak i Cvita spada u tu kategoriju.
  • NORTE
    9.1k
    sasvim je nebitno kaj je imal na dresu dok je igral.Sljeme
    To je vrlo bitno kad stavljamo nekoga u kontekst legende dinama.
    Što naravno ne znači da treba biti isključiv.

    Zapravo, Croatia je bila sve ono što dinamo nije.
    Ona je dio dinamove povijesti, za mene vrlo loš.

    U biti, koliko je netko manje ili više legenda, a igrao je samo za Croatiu, npr. Cvitanović, kao i njegovu ulogu kasnije, ostavit ću onima koji su pratili taj dio dinamove povijesti.
  • dZg1986
    384
    Orsic je bez sumnje vec sada legenda. A stavio bi i Livakovica. Nije samo broj nastupa i sezona odigranih u nekom klubu kriterij za legendu.
  • Mlađi referent
    10.4k
    To je vrlo bitno kad stavljamo nekoga u kontekst legende dinama.
    Što naravno ne znači da treba biti isključiv.
    NORTE

    Pa nisu oni krivi kaj je jedan čovjek mislio da ima super ideju, Dinamo pretvorit u onu nakaradnu tvorevinu.

    Svi će se složit da je to mučan dio povijesti i da je dao velik udarac klubu na više razina, ali mislim da to nemre bit kriterij za određivat tko je legenda Dinama, a tko ne.
  • Ludovic IX
    5.2k


    ništa lošije razdoblje nego od 2002-2017 kad je Sotona glavom i bradom bio u klubu. Onda nismo imali ime, ali bio je nešto i u toj borbi lijepo. I sezona kad je Mlinka igrao ko u najboljim danima i zabijao Hajduku sa 25 metara, pa korteo od kranjče do maksimira te iste sezone.. povratak žutog, pobjede u europi nakon sto godina..

    a od ovih mamićevih sezona, nitko mi nikad neće oduzet kužeovu prvu sezonu..

    inače ja sam dosta strog oko tih nazivanja legendama i sl.. npr - uz sve poštovanje prema nekim igračima, ja bi u legende upisao generaciju 67 i generaciju 82.. ali sve kao tim. ne bih nikoga izdvajao. naravno da ima pojedinaca koji zaslužuju tu čast. Oršić će ju sigurno zaslužiti..jednom kad više ne bude igrao u dinamu i kad će i dalje dinamo u njegovim intervjuima bit najveći klub na svijetu.
  • Sljeme
    1.8k
    To je vrlo bitno kad stavljamo nekoga u kontekst legende dinama.
    Što naravno ne znači da treba biti isključiv.

    Zapravo, Croatia je bila sve ono što dinamo nije.
    Ona je dio dinamove povijesti, za mene vrlo loš.

    U biti, koliko je netko manje ili više legenda, a igrao je samo za Croatiu, npr. Cvitanović, kao i njegovu ulogu kasnije, ostavit ću onima koji su pratili taj dio dinamove povijesti.
    NORTE

    Ti pričaš ko da je Croatia bila neki drugi klub, a ne Dinamo kojem je promijenjeno ime. Smiješno. Po meni Šimić nije nikakva legenda nikad ni bil, ali velim samo da ti je mjerilo loše. Cvitanović definitivno je.
  • Mali dioničar
    14k
    igrao je samo za Croatiu, npr. CvitanovićNORTE

    Igor Cvitanović igrao je i zabijao za Dinamo i u SFRJ i u HNL-u.
  • deda
    27.7k
    I za HG molim lijepo.
  • Captain America
    13.5k
    "Naravno da sam dinamovac, ali sad sam na drugoj strani i sve ću dati od sebe, da budem što bolji." Ovako to radi gospodin Mateo Kovačić.

    I onda se čudimo inozemnim tovarima, a naši bivši igrači imaju ovakve izjave.
  • SAS1987
    13.4k
    E moj Dario, da nema Dinama bio bi zaposlenik Lidla a ne Milana.
  • xavier
    11.1k
    Ali najbolje je što ne bih rekao jednu riječ da tu ima nekih velikih tenzija među klubovima pa da "mora" to reći. No mislim da sve u Milanu ne bi bilo briga ni da dođe u dresu Dinama i navija cijelu utakmicu na tribini, ali ne, mora on dati do znanja da je "zaposlenik" Milana :monkey:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ja nisam ni znao tako da je ocito morao reci. :rofl: Ja sam bio uvjeren da se on i dalje smuca po HNSu, sindikatu i Lokomotivi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.