• Krizy
    35k
    Izjava za premjestit sve iz ove teme, u koju ne znam jel bi i inače pripadao ali dobro.
  • Keyser Soze
    8k
    I Josip Šimić je veća legenda od Darija...
  • Keyser Soze
    8k
    "Naravno da ne bih nikad rekao da navijam za Milan protiv Dinama. Ja sam iz Zagreba, Dinamo je moj klub, a Milanov sam zaposlenik. Navijam u ovoj skupini i za Milan i za Dinamo i malo za Salzburg jer je to klub mojeg sina Roka."
  • Zagi
    4.8k
    Možda nepopularno mišljenje ali za mene je Sammir legenda Dinama.
  • Krizy
    35k
    A Chelsea mu je 4.najdraži klub
  • NORTE
    8.9k
    PLAVI LAV
    1pq6h9fsko8nuclt.jpg
    9kaaemeqcaw9e5ta.jpg
  • NORTE
    8.9k
    Čitam popis skupštinara dinama i među njima su neki bivši igrači koji se u medijima i javnosti smatraju legendama kluba.

    I dan danas (i zbog vlastitog interesa ) podržavaju volju pravomoćno osuđenog za pljačku kluba.
    Koji u jeku priče i izglednih pregovora o novom stadionu zagovara stopiranje novog stadiona i obnovu rugla.

    Legende koje nemaju počast onih najvećih.
  • Mali dioničar
    13.9k
    A već smo to koliko toliko razdvojili u glavi, barem ja. Prvenstveno kroz stav da zaposlenici(ni bivši ni sadašnji) ne bi trebali biti u Skupštini, a posebno ne u ovakvom broju.

    Krznar je meni legenda da nije napravio ništa osim onog kornera protiv Partizana (a napravio je još puno toga), a daj nek mi netko objasni da je normalno staviti trenera/sportskog direktora u Skupštinu kluba i sad naravno više nije ništa od navedenog i recimo može se dogoditi da igraju Maribor-Dinamo kvalifikacije za Ligu prvaka i Dinamov skupštinar direktno radi protiv interesa Dinama i to na zelenom terenu. Ili kako bi Maribor trebao gledati da činjenicu da je njihov trener skupštinar kluba protiv kojeg igra.

    Za Čerčeka i takve - jbg, oprobani modus operandi, daj im medijske pažnje i 3-4 božićna domjenka, budi slatkorječiv oko očiglednog (bravo stari, vrhunski si zabio protiv Leedsa) i to je to. Neće mi to umanjiti zadovoljstvo gledanja tog gola, ali jbg svi znamo da je rješenje ovakvih situacija u promjeni Statuta.

    Vlak - golman 1982. Kao trener autora demoliranja Partizana, a opet uzeo ugovor za dijete koje nema mjesta u Dinamu i tako se dao ucijeniti, žalosno.

    Osim Skupštinara/legendi, kaj ćemo sa smradovima tipa Ljuština za kojeg sam uvjeren da nikad nije ni navijao za Dinamo ili nekakvog Djurovića koji je navodno bio povjerenik Zvezde za Dubrovnik, a danas je u Skupštini Dinama.

    Žalosno sve skupa, ali svi znamo da je rješenje u tome da članovi biraju ljude u Skupštini.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Mislim da je narativ legendarne generacije i izlaženja u susret njima zbog nekakvih kao zasluga veliki faktor ovog debakla koji je rezultirao igranjem u Konferencijskoj ligi.

    Kod nas u društvu svi očekuju nekakve laude i zasluge za obavljeni posao. Igrači imaju Ugovore. Bogate Ugovore za koje dobivaju novac od kluba, a klub od igrača dobiva uslugu treniranja i igranja. Igrači ne da Ugovore potpisuju pri zdravom razumu i argumentirano nego njih mora odobriti horda agenata i odvjetnika.

    Svaki igrač koji je od Oršića do Ivanušeca otišao iz Dinama je imao važeći Ugovor. Tko je taj i iz kojih motiva je odlučio reći igračima "zadužili ste Dinamo pa vas puštamo ispod cijene" ja ne znam.

    U svakom slučaju novac dobiven i za Oršića i za Ademija i za Šutala i za Livakovića i za Ivanušeca je smiješan. Jedan plasman u sezonu Lige prvaka ako se uključi naknada za ulazak, naknada za koeficijent i prodane ulaznice i učinak marketinga donosi viši prihod nego zbroj odšteta za navedenih 5 igrača.

    Recimo primjer Ivanušeca. Jel imao Ugovor do 2026? Je. Jel ponuda Feyenoorda financijski atraktivna? Nije. Zašto je prodan? I iz Dinama je igrao u reprezentaciji na Euru i u Ligi nacija. Šutalo, Petković, Oršić i Livaković su kao igrači Dinama standardni reprezentativci i osvajači medalja na SP.

    Posebno mi je degutantan bio "oproštaj" Livakovića. Na video ekranu objašnjava neki k kao da ti je žena objašnjava "volim te zlato, ti si meni sve, ali ovaj susjed ima veći auto, stan s balkonom i timesharing apartman pa idem kod njega".

    Jebote više su poštivali klub u onoj paranoičnoj (ne ponovilo se) situaciji bez komunikacije s navijačima nego sada kad im se radi murale, skandira i moli za ostanak.

    Legenda Dinama u smislu da je Dinamo igračima zaista sve ne postoje. Ne postoji ni jedan igrač od kad ja pratim Dinamo da nije napustio Dinamo zbog bolje ponude.

    Čim prije budemo svjesni te činjenice, a posebno ljudi koji vode klub tim prije će nam biti bolje. Igrači imaju poštivati Ugovore koje imaju i onaj tko je napravio ovaj kraval sa puštanjem tri ultrabitna igrača u jednom prijelaznom roku niti je normalan niti ima što tražiti u Dinamu.
  • Sljeme
    1.7k
    sa puštanjem tri ultrabitna igrača u jednom prijelaznom roku niti je normalan niti ima što tražiti u Dinamu.Mali dioničar

    Nadajmo se da su "samo" tri. Imaju još cijeli tjedan,
  • Bruh
    885
    Meni stvarno nije jasno... ekipa ima statuse ikona Zagreba i Dinama i onda ode u neke nasumične klubove za malo veću plaću iako i sa trenutnom ko bogovi žive u Hrvatskoj. Koji te đava nosi tamo...
  • NORTE
    8.9k
    O Vlaku sam već napisao mišljenje, o Šokoti ga imam od tekme protiv Real Madrida kad je sina na Maksimir doveo u njihovom dresu.
    Bez obzira jel ti dijete fan Cristiana Ronalda to je nepoštivanje dinama prve klase.
  • Jaro
    5.3k
    Sretan rodjendan Z.Boban

    Zvonimir Boban danas slavi 55. rođendan.

    "Svašta sam čuo o sebi. Homoseksualci su mi govorili da sam peder, kriminalci da sam lopov, a hulje da sam loš čovjek... Na sceni je sada polupismena rulja koju podržavaju polupismeni novinari."

    "Sjećam se svega s ponosnom. Tada sam riskirao karijeru, ali neki drugi, bezimeni navijači, riskirali su svoje živote. Opet bih udario onog milicajca, ali nisam htio biti nikakav heroj, samo sam reagirao na nepravdu koja je trajala godinama. Junaci su išli u rat, mi smo bili samo buntovnici.“

    "Žao mi je Mamića, kojeg poznajem odmalena, jer odavno je taj čovjek sam sebi tragedija, ali to bi se i dalo prihvatiti da nas ta tragedija toliko ne košta. I nogomet i Hrvatsku u cjelini. I to je naša sramota. Naša državna sramota. Ali on i njegovi to ne vide tako, zaslijepljeni svojim sitnim interesom dok spletkare u izbezumljenoj borbi za pozicije i sinekure. A veliki meštar nogometne lože samo je posljedica njihovih interesa, njihove bestidnosti i njegove nezasitne ambicije da bude netko. A što je jadan postao… Kao i naša genijalna devetka i pokorni izvršitelj muteža koji nam je oteo sebe na najbrutalniji način. Nekidan se nogopredsjednik čuo s mojim prijateljem rekavši mu da ne razumije o čemu pišem, i da ne razumijem kako stvari hodaju. Bit će da je tako, bit će da ja ne razumijem. On, u svojoj lucidnosti, eto, razumije.."

    "Političari su nas 1998. iskorištavali, ali to je njihov način života, oni uvijek iskorištavaju nas obične ljude. Političari žive od iskorištavanja drugih."
  • vjeko1701
    5.9k
    I dalje smatram da od svih bivših igrača koji su u nekim razumnim godinama, jedini ima kapacitet postati predsjednik Dinama. (A i kako bi se reklo - ime koje otvara vrata u nogometnom svijetu)
  • IceMan
    1.4k
    Evo uživo iz Varaždina na predstavljanju knjige “Zeko”…


    Svaka čast svima, velika imena, al na sam spomen Dinamovih legendi, samo jedno ime vječito iskače..
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.