• SAS1987
    13.2k
    tri puta - prije XY godina, 1-1 pogodak postigao Kranjčar, jedna prijateljska u Mariboru i 2012 ili 2013. Bio na drugoj i trečoj utakmici ali tada nisam živio tako blizu stadiona :rofl:
  • Jaki
    100
    Umalo zvezda ali dobar zdrijeb izbjegnut Paok.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Opet invazija na Budimpeštu. Kad bi se to trebalo igrat? 13.08. idem tamo na Foo fighters.
  • Mr Blue
    3.3k
    Točno na taj datum.
  • Majki2111
    2.6k
    06.08 ili 07.08. prvi dvoboj i 13.08 drugi dvoboj.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Sad vidim, druga je u gostima. Pa ne mogu vjerovat.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Treba prvo riješiti Gruzijce. Maksimalno ozbiljno.
  • Goran
    80
    Slažem se. Srećom, Bjelica je jako oprezan trener.
    Naravno da očekujem da prođemo i Ferencvaros, ali oni su dobili Ludogoreca dva puta, kaj nije šala, a nisi ni ovi njihovi Maltežani, opasni su klubovi od tamo :wink:
  • Jaki
    100
    Šteta sto ne igramo doma drugu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Znači ako prođemo Gruzijce idemo najvjerojatnije na Ferencvaros koji je s dvije pobjede izbacio iskusni Ludogorec. Vjerujem da ćemo mi proći Gruzijce, a valjda će i Ferencvaros Maltežane. Makar, vidjelo se kako Maltežani mogu biti nezgodni.:lol: :rofl:
  • markoli
    1.6k
    Ovo je protivnik po mjeri, kao lani Astana.
  • reziser
    6.2k
    Lp sve bliže
    sve se otvara
    ali treba biti jaaako oprezan u svkaoj tekmi
    za čas sve sve okrene naopačke
  • Infinity
    15.2k
    Po mom misljenju dobar zdrijeb. Prvo mislim da se Ferenc ne smije zezati s Valletom. Na stranu Gzira i sprdanje s nejaci, al klubovi s Malte su znali muciti puno jace klubove, pa cak i izbacivati neka poznata imena. Ja se ne bih iznenadio da Valleta prodje dalje. Druga stvar, ni mi se ne smijemo zezati s Ferencvarosom. Ljudi su dobili Ludogoretsa bez po' muke.

    Svidja mi se sto je ovo sad izvuceno, sutra pogledamo Dinamo, a prekosutra mozemo skautirati potencijalnog protivnika.
  • Mr Anderson
    5.3k
    PAOK - Ajax...zeznut par. Neće ni Celticu biti lako. Zvezda na Kopenhagen. Maribor ako prođe ide na Bate ili Rosenborg.
  • Goran
    80
    Tekma po tekma, opekli su se već mnogi koji su dalje razmišljali.
    Mislim da prolazimo Gruzijce kao i Ferencvaroš Maltežane, ali Mađari su baš dobri, pokazuje to i ovaj sažetak dole iz Bugarske, fini golovi, igrači koji znaju, dobra organizacija, tranzicija, bit će teže nego protiv Astane, čini mi se, ali mi smo Dinamo, moramo proći...

    Ludogorec - Ferencvaroš 17.7.2019.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment