• Kwedi
    3.8k
    Dalićevci, Inker, Istra mogu sad gaće na štap.

    Pitanje koliko će Orban zbog ekonomske situacije nastaviti lupat pare u Osijek.

    Rijeka i Hajduk ak nekog ne prodaju na ljeto (a ne znam kome), čeka ih debeli minus.

    Jedino za Loksu me nije strah, platit će Dinamo koliko god bude falilo
  • Navijač Dinama
    7.4k
    xy30kxmo0eohm37c.jpg
    Našao na internetu, navodno ekipe Dinama i Hajduka kad bi vratili igrače, a da su u trenutačnik formama...hmmm

    Pa vjerovatno bi imali 2 predstavnika u LP a Dinamo bi mogao i do četvrtfinala doć?

    Šta mislite?
  • Majki2111
    2.6k
    Petković>Kramarić
    Oršić>Brekalo
  • Navijač Dinama
    7.4k
    orsic umjesto Pjace i samo da Brekalo igra desno krilo ko u Wolfsburgu a Orša lijevo ko u Dinamu, a i da Petko umjesto Krame, ja bi i na klupu kasnie i uveo Mandžu, kakav je god može pomoć,ako nista borbenošću
  • Infinity
    15.3k
    Taj Hajduk gore nije jaci od ovog Dinama koji danas imamo.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    realno, nije ali Dinamo(repka) bi mogla proc grupu LP
  • Infinity
    15.3k
    Puno jace ekipe od gore prikazane su ispadale u grupi, a grupu su prolazile i slabije ekipe od danasnjeg Dinama. To nam govori da je sve realno po tom pitanju. Danasnji Dinamo su nijanse kostale prolaza.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    gw08kluqquxke4ga.jpg
    Ima veze sa HNL-om pa cu ovdje objavit.

    Nažalost tragedija se desila prije 12.godina, igrač Zadra, Hrvoje Ćustić je izgubio duel i udario glavom od betonski zid, 3.travnja nas je nažalost zauvijek napustio i otišao na drugi svijet .

    Slika preuzeta od Zona Dinamo(FB)

    P.U.M.B. :sad:
  • NORTE
    9.3k
    U vezi izmjene formata lige, iako je ovo trenutno najbolji format koji smo ikada imali, složio bih se da bi neka promjena mogla dovesti do bolje lige. Usporedba HNL-a s Poljacima i TV pravima koje oni imaju nije adekvatna, nogometno umijeće i kvaliteta su im 3 puta slabiji od našeg, ali imaju točno 10 puta više stanovnika, imaju fenomenalne nove stadione s natkrivenim tribinama, puno velikih derbija s punim stadionima, a svaki grad i klub u Poljskoj ima navijačku grupu, svaki.
  • SAS1987
    13.5k
    https://www.index.hr/sport/clanak/pet-razloga-zasto-treba-mijenjati-pravila-hnla-liga-ovako-opet-moze-biti-zanimljiva/2172711.aspx

    Jedino što se slažem je, da je playoff za ostanak trebao ostati. Znam da X godina niti jedan drugoligaš nije pobijedio ali ipak je zanimljivo. A to za Poljsku mi je glupost, jer da npr HRT plati TV prava 10 000 000 - 15 000 000 index bi prvi srao kako je to brezveze trošenje novca javne TV.

    U članku na žalost ne piše ništa o tome da HNL klubovi ne rade skoro pa ništa po pitanju marketinga.

    Primjer, Inter Zaprešić je prije utakmice sa NK Varaždin imao matchday promociju(nije bila nešto kvalitetna ali ipak, bila je - i nisam siguran ako su bile ulaznice besplatne ili ne) te je došlo 2.045 gledatelja - to je nakon dinama najbolja posjeta ove godine u Zaprešiću. Ej, ako možeš 2000 protiv NK Varaždina onda možeš i 3000 - 5000 protiv Dinama, Hajduka, Rijeke, Osijeka itd. Neće biti odmah ali može se.

    Neka svi klubovi počinju raditi na match day i ostalom marketingu pa će i TV prava od HNL biti vrjednija a ne samo kmečati koliko dobiju Poljaci, Izraelci, Ciper itd. Može se za mali novac napraviti kvalitetan promo-matchday video i Facebook ti za 100€ - 500€ napravi promociju kod jako velikog broja ljudi. Pa nakon godinu, dvije pogledati kakvi su rezultati. A ako klubovi ne žele investirati 500€ u promociju utakmice onda nemam što da kažem. Naravno, uz klubove bi i HNS trebao imati team koji radi samo na promociji HNL i domaćeg nogometa.
  • Dino
    2.2k
    Velki problem je opcenito u Hrvatskoj to kaj reklama, promidzba i marketing nisu ozbiljno shvaceni. Klubovi nazalost jos uvijek ne razumiju da vecina ljudi kupi npr coca colu jer ima prejebene reklame, crvene je boje sto privlaci ljudsko oko, poznati kao piju colu itd. Reklama moze prodati svaki proizvod pa tak i kartu za tekmu. Ne volim opce koristit kondicional kad govorim, ali kad bi spomenuti matchday marketing bio jaci, sponzori i televizije bi se ljepile za HNL. Do tad sve vise odlazimo u kurac.
  • Kwedi
    3.8k
    Inter Zaprešić je prije utakmice sa NK Varaždin imao matchday promociju(nije bila nešto kvalitetna ali ipak, bila je - i nisam siguran ako su bile ulaznice besplatne ili ne) te je došlo 2.045 gledateljaSAS1987

    Ulaz besplatan je bio
  • agramZ
    2.3k
    meni bi bilo dovoljno da zadnje dvije momcadi 1. hnl ispadaju direktno i prve dvije 2. hnl upadaju direktno uz playoff izmedju osme momcadi 1. hnl i trece momcadi 2. hnl. mozda je to za takvu malu ligu "previse", ali ne znam, svakako bi bilo vise rotacije sto se tice klubova koji bi "osvijezili" prvu ligu. u nekoj idealnoj situaciji bi tako mogli ispasti varazdin, inter i belupo a dobijes sibenik, orijent i cibaliu..
  • Kwedi
    3.8k
    meni bi bilo dovoljno da zadnje dvije momcadi 1. hnl ispadaju direktno i prve dvije 2. hnl upadaju direktnoagramZ

    Ovo je super ideja.

    Za mene je ovo savršen sustav s ligom deset i svak sa svakim.

    Nijedan sistem nemre donijeti zanimljivost ako je Dinamo prerastao ovu ligu i služi mi ko trening za Europu, a osim rivala ostali klubovi se više-manje bore da postoje i drugu godinu.
  • Bosna86
    11.6k
    sibenik, orijent i cibaliu..agramZ

    Ova 3 kluba nemaju za biber, a kamo li za prvu ligu i tu priča staje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.