• Navijač Dinama
    7.6k

    A realno, i jesu ekipa za smijat se,, smijenili onog Burića, ako nista sa njim su nas dobili i bili čini mi se prvi do sredine 9.mjeseca(uzet u obzir da smo i mi kiksali neshvatljivo kod Varaždina u gostima) a oni (čak uspjeli izdržat poslje Gospojina) mladi igrači im vodili momčad, Osijeka i Riječane su dobivali a sad , ovaj Tudor i zadnja dva mjeseca u sezoni postali su za smijeh, forsira ove županijske igrače Jardia,Jaira ,Juranovića , Caktaš istoršen igrač, čak mi opasniji protivink od njih sada trenutno izgleda klubić iz predgrađa( Inkerčina) ili čak "razvojna filijala" nego oni.....
    Kakav jad su oni postali/(bili uvijek) i treba im se smijat zbog toga
    #japanke #fritule #jogurt
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Btw. računo sam malo koliko ovi novaca samo od televizijskih pretplata godišnje zarade, ne računajući reklame itd. Znači oni godišnje zarade 156.800.000 eura. Od toga daju HNL-u za ekskluzivnost milion i pol ili dva miliona. Treba povisit cjenu čim im istekne ekskluzivnost jer ovo je smješno...
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Hajduk dobio kaznu dvije utkamice pred praznin tribinanama..
  • Kwedi
    3.8k
    dinamo kažnjen s 40 tisuća kuna zbog "živjela ndh" i bakljade protiv rijeke
  • SAS1987
    13.7k
    zanimljiva racunica ali vaznije bi bilo znati koliko je hnl trzistno vrijedna. Znaci, kakva je zarada televizije XYZ ako prenosi hnl.
  • Infinity
    15.3k
    Neki dan je netko napisao, mozda ovdje, mozda na nekom drugom forumu. Vlasnik TV prava kroz sezonu na kraju kad plati sve bude dobar 4 milijuna kuna. Ako je to tocno onda mi to nije prostor za daljnje pregovore. Oni daju 11m cini mi se i imaju dodatnih troskova jos toliko ili cak 1-2m vise. Na kraju kad se zbroji ulozeno taj profit je bas taman tu negdje. Pokupe oko 20%. Ja se na njihovom mjestu ne bih igrao za manji profit. Berba jeste 20%, al moras kalkulirat da ces mozda imati vece troskove od planiranih i zavrsit ces u minusu ili s jako malom zaradom.
  • Kwedi
    3.8k
    spomenuo je jučer u intervjuu za jutarnji stanić vezano oko udruge prvoligaša, dosta plastičan primjer:

    nek cijela liga ima jednu loptu, a ne svaki klub svoje koje mora kupiti.

    ovo je hajduk prezentirao na tom sastanaku, uopće nema loših stvari.

    da je trećina od ovog ostvarivo, opet je sto puta bolje od trenutne situacije gdje neki inker ili varaždin dobije za burek i jogurt od tv prava

    https://hajduk.hr/pdf/prezentacija-udruga-prvoligasa2/374
  • Bosna86
    11.6k
    Prijatelju 2020 je godina, kapitalizam ovo ono.. Dobijaš točno onoliko koliko vrijediš... Pa Nije Arena dobrotvorna ustanova da dijeli sakom i kapom, koga boli briga za Inter ili Varaždin... Zašto bi Dinamo davao svoj dio nekom lijevom klubu ako ne mora?
  • Kwedi
    3.8k
    ma nitko ne veli da dinamo daje ikome.

    već se radi vrijednost tv prava i cijela komercijalna priča lige, odnosno da ne bude ispregovarano sramotnih 1,5 milijuna eura za sve, a govorimo o ligi viceprvaka svijeta, odnosno dve medalje na svjetskim prvenstvima zadnjih dvadeset godina.
  • Kwedi
    3.8k
    a ako ćemo istom analogijom koga briga za inker ili varaždin na mikro razini, onda tak može netko reći na makro razini "koga boli briga za dinamo, viktoriju plzen ili slične, ne trebaju nam u najjačem europskom natjecanju jer ne donose nikakvu dodatnu vrijednost"
  • Cosey
    450
    Preporuka je da se odgode svi skupovi s preko 1000 ljudi. S obzirom da se tekme ne mogu odgoditi, pitanje je dana kada će ih zatvoriti...
  • Bosna86
    11.6k
    a ako ćemo istom analogijom koga briga za inker ili varaždin na mikro razini, onda tak može netko reći na makro razini "koga boli briga za dinamo, viktoriju plzen ili slične, ne trebaju nam u najjačem europskom natjecanju jer ne donose nikakvu dodatnu vrijednost"Kwedi

    Pa bas se tom analogijom i gleda... Sta je drugo financijski fp nego zadržavanje moći i odrzavanje trenutnog stanja..... Isto tako iz fonda za solidarnost koliko je ove godine dobio Dinamo u odnosu na sta ja znam Real ili Bayern? Mrvice jbg, jer mu je to vrijednost u odnosu na njih
  • Kwedi
    3.8k
    Ajde da idemo čak i tom analogijom, ako te nije briga za hrvatski nogomet u cijelini već samo Dinamo; nije li interes Dinama da ne dobiva samo 2 milijuna kuna od tv prava već 2 milijuna eura?

    Ako igra s Nike loptom da ju dobije badava,a ne da kupuje sam lopte za utakmicu?
  • Bosna86
    11.6k
    Ali kako će im dati ako i Arena jedva izvlači neki plus od te lige?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.