• Raul
    105


    Ja bi rekao ovo prvo ali nisam siguran. Ali će sigurno biti zanimljivo sljedeće sezone s njima u ligi.
  • Mr Blue
    3.3k
    HMNK Rijeka je klub za sebe, no ima neke manje, logističke poveznice s njihovim NK. Nitko osim njih to ne zna, no vjerujem da ciljaju na neku veću suradnju sad kad su ušli u prvu ligu. Možda i financijsku, tko zna... Imaju dosta dobru ekipu i trenera koji ima dva (mislim) naslova prvaka Hrvatske. No 'svatko' može složiti šampionsku ekipu s dovoljno love, cilj je ne propasti iza toga. Za to ti trebaju novi, domaći igrači. Sami su nedavno priznali da su Školu futsala ove sezone kao 'žrtvovali' za uspjeh i ulazak u prvu ligu, što god to značilo. Ako krenu razvijati igrače dobili smo još jednu vrhunsku sredinu za futsal. Apropo toga, ne sviđa mi se kako su se raspištoljili sa strancima u Puli. Armada je bila na više utakmica njihove futsal ekipe i donose sa sobom vjerojatno još jedno vruće gostovanje s više stotina redovitih gledatelja.
  • Cosey
    433


    Jel se može reći da je tome kumovao Futsal Dinamo odnosno navijačka pozadina Dinama? Govorim sad za HMNK Rijeku i Osijek. Za Torcidu znam da su je osnovali pripadnici Torcide, ali davno, davno prije.
  • Mr Blue
    3.3k
    Futsal Dinamo pridonio je sveopćoj popularnosti futsala u Hrvatskoj, no rekao bi da svaki klub ima svoju priču.
  • BBBaranja
    1.9k
    Futsal Dinamo je nešto najbolje što se moglo dogoditi hrvatskom futsalu definitivno.
  • SjevernaStrana
    639
    Pobjeda u Poljskoj 2:3.. Dva gola Perića i razbijena arkada
  • Raul
    105
    Nadam se da će biti spreman za Pulu.
  • miro
    3.1k
    Priznajem da sam popriličan laik po pitanju futsala, ali me čudi da Filip Novak nije barem na spisku/klupi repke. Mali mi se čini talent samo takav
  • Medford Hernan
    31
    razbio je poljaku arkadu.
    Inače Perić daleko najbolji pojedinac susreta
  • SjevernaStrana
    639
    Nadam se da će biti spreman za Pulu.Raul

    Pogodio laktom Poljaka minutu do kraja hahah
  • Raul
    105


    Super, već sam mislio da su njemu razbili.
  • flexXy
    1.9k
    Idemo se dns bar malo revansirat Poljacima za onu Lubawu. Ako se ude sa manje grca nego u prvoj tekmi uopce ne sumnjam da smo nakon 24 godine na svjetskom. Ajmo Hrvatska
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Slažem se u potpunosti.
    Nažalost,čini mi se slaba medijska praćenost ovog događaja, a riječ je o povijesnoj utakmici naše reprezentacije. Možda sam u krivu,ali od tekme s njima u petak pa sve do danas, jedina televizija di sam vidio da se spominje ovaj dvomeč za SP je bio HRT. Možda mi je nešto promaknulo,ali nisam vidio da se na vijestima Nove ili RTL-a spominjalo. Bilo kako bilo, sretno našima večeras. To bi bio veliki uspjeh ne samo za hrvatski futsal nego i za hrvatski kolektivni sport općenito.
  • flexXy
    1.9k

    Medijski nije nikako popraceno, cak niti po portalima se nemre naci prakticki nista. Jedino su Germanijak i 24h nesto popratili pricu. Steta jer je stvarno sport u koji se lako zaljubit i da prvi put dodes dns u dvoranu. Nazalost jos nije rasprodano, nadam se da ce otic do tekme ostatak ulaznica
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Nažalost jedine reprezentacije koje su medijski solidno/ozbiljno popraćene kod nas su nogometna, rukometna (siječanj i kad su OI) te vaterpolska (SP,EP,OI) i to je tak već neko vrijeme...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.