• M77
    445
    Link za stream nekakav?
  • Mr Blue
    3.3k
    4:0 na poluvremenu. Sekulić 2, Kuraja, Kustura. Slovačka bez šanse, Hrvatska u punoj kontroli utakmice..
  • Mr Blue
    3.3k
    4:0 na kraju, dobra obrana drugo poluvrijeme. Hrvatska je na maksimalnih 6 bodova, 9:1 gol razlika i slijedi dvomeč s Francuskom početkom listopada. Samo prvi iz skupine ide direktno na SP.
  • bongo
    634
    Sutra je repka u Dvojci u organizaciji Futsal Dinama...

    Link za ulaznice je tu:

    https://core-event.co/events/hrvatska-francuska-5a37/
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Hrvatska Njemačka 4 0!!
    Još je ostala tekma sa Slovačkom iduće srijede. Oni su na trećem mjestu i ne mogu nas bodovno više stići na drugom mjestu koje vodi u dodatne kvalifikacije. Za dodatne kvalifikacije s nama se bore Ukrajinci,Finci,Rumunji i Talijani(ili Slovenci). Četiri ekipe idu u dodatne kvale,a jedna repka ispada iz kombinacija za plasman.Po meni su Rumunji najlakša opcija od navedenih(iako, nikog se ne smije podcijeniti. Tako smo podcjenjivali Čehe u kvalama za SP 2021.a sjećamo se kako je to završilo...). Talijane treba izbjeć iako nisu više velesila kao nekoć,ali imaju možda i najboljeg igrača današnjice i jednog od najboljih ikada Alexa Merlima. Finci su na zadnjem Euru pokazali koliko su nezgodni. Ukrajinci su možda i najjača ekipa od ovih četvoro i zadnjih par godina spadaju među 7-8 najboljih repki u Europi. Slovence sam naveo uz Talijane jer su bodovno izjednačeni i čak imaju lakšeg protivnika u zadnjem kolu(gostuju kod Čeha,a Talijani doma igraju sa Španjolcima). Plasman naših na SP bi po mom mišljenju definitivno donio više medijske pažnje ovom sportu,a to već godinama po kvaliteti zaslužuju i naša liga i repka.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    U playoffu za SP igramo sa Poljacima. Prva tekma kod njih,uzvrat kod nas. Tekme se igraju 8. i 17. travnja.
  • Mr Blue
    3.3k
    Najgore moguće od ponuđenog
  • Sibirski plavac
    1.2k
    A da... Al ono,ako se misli ić na svjetsko na kojem je skoro svaka ekipa nezgodna mora se nekad pobjedit i nekog jačeg od amatera iz Njemačke. Iako,ako se ne varam,Poljska nije neki spektakl od ekipe,barem po imenima. Po meni su možda jači Slovačka i Finska koje imaju igrače u jednom Inter Movistaru (Drahovsky i Korpela). No,ne smije se nikako podcijenit Poljsku,jer svi se sjećamo "neke tamo" Češke 2021. i kako je to prošlo... :confused:
  • Juznjak
    3k

    Vidiš ti si pametan, ti si duboko potisnuo Lubawu :fear:
    I ja bih volio da sam se sjetio Češke 2021. na spomen poljskog futsala
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Vidiš ti si pametan, ti si duboko potisnuo Lubawu :fear:Juznjak

    Radije ne bih o toj tekmi :confused:
    Nisam ih zaboravio (nažalost),ali kolko se sjećam tu tekmu su nam dar-mar radili južnoamerikanci,onaj Claudinho prije svih. Poslije su ako se ne varam i u elitnoj rundi imali situaciju da nekome zabiju 3 komada u par minuta. Čudna ekipa u svakom pogledu...
  • Mr Blue
    3.3k
    Čudna je to tekma bila, u svakom pogledu... Ali generalno su Poljaci dobri u futsalu. Maznuli smo ih na zadnjem Euru, ali to ništa ne znači. Liga im je dosta konkurentna, solidno ulažu, rastu, dižu se i ako ne budemo skroz nabrijani u te dvije utakmice nećemo vidjeti SP.

    Sjetite se gdje su Francuzi bili prije par godina, pa su nas nedavno izbacili iz računice...više puta.
  • Zagreb1992
    1.2k
    Za vas tko više prati futsal ..HMNK Rijeka je neki projekt Armade ili nešto je vezano uz NK Rijeka ..kao SD ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.