• Zagreb1992
    1.3k
    Bolesna tekma Edwardsa ...u zadnje vrrjeme ne znam kad sam gledao kvalitetniju utakmicu jednog igrača u napadu i u obrani ..
  • M94
    512
    Gust gledat Wolvese i mamohebaca Antmana.
    Ima nesto Jordanovsko u njemu.

    Shoutout Gobertu, ne vidi se nekad golim okom koliko je vazan ali ogromni utjecaj ima.
    On Court: 103 Defensive Rating
    Off Court: 125 Defensive Rating

    Namucili su Jokica posteno izmjenjivanjem visokih, ne sjecam se kad se ovaj morao vise truditi nego sad.

    Bit ce ovo zanimljiva serija.

    Na zapadu smo uz Wolvese a na istoku Knickse, volio bi to finale, old school kosarka.
  • Captain America
    14k
    Namucili su Jokica posteno izmjenjivanjem visokih, ne sjecam se kad se ovaj morao vise truditi nego sad.M94

    Ovo mu se nije dogodilo od bubblea i maltretiranja od strane Howarda i McGeeja. Noćas smo vidjeli blueprint za zaustavljanje Jokića, a onda i Denvera.
  • markoli
    1.7k
    Ide Moslavina u kvalifikacije svakako. Na kraju taj gol nije puno značio. Iako je jako jako teško reći je li postignut unutar vremena ili nije. Gledao sam snimku više put i dalje ne mogu reći je ili nije. Ali ne sumnjam da će Moslaivna izboriti ostanak u ligi u kvalifikacijama jer imaju vrlo dobru ekipu. Loš ulazak u sezonu ih je na kraju koštao puno živaca i muke u Ligi za ostanak, ali izvukli su to muški.
  • Droljo
    5.1k
    A opet kvalifikacije :rage:
    Moglo je to i mirnije.... Šteta
  • superhik
    10.4k
    Loš ulazak u sezonu ih je na kraju koštao puno živaca i muke u Ligi za ostanak, ali izvukli su to muški.markoli

    Promjena trenera je čuda napravila iako je trebalo vremena za posložiti stvari
  • volimdinamo
    2
    Danas Zagreb -nexe u 17h(maxsport2) , zagrijavanje prije Dinama
  • ksapi
    2.2k
    Spasile su Moslavinu i neke nerukometne stvari iza kulisa :)
  • ksapi
    2.2k


    Svevišnji je umiješao prste, njemu je odgovaralo da Moslavina ostane u ligi iz nekih drugih razloga (nerukometnih). Jučer nisam gledao to u Metkoviću konkretno, ne znam kakvo je suđenje bilo, ali znam za neke tekme prije (i Moslavine i nekih drugih ekipa).
  • superhik
    10.4k
    gledao sam i ja suđenje kontra Moslavine nekoliko puta ove sezone isto tako pa po toj logici nije odgovaralo da Moslavina ostane?
  • ksapi
    2.2k


    Govorim o zadnjih par kola sad, ne znam za prije.. ali 1/1 je da je gopcu odgovaralo da oni ostanu u ligi
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Gust gledat Wolvese i mamohebaca Antmana.
    Ima nesto Jordanovsko u njemu
    M94

    Pa ono...

    Kruži glasina da je jordanov vanbračni sin, a bome tako i izgleda. Sličnost je poprilična!

    Screenshot-20240505-115218-Brave.jpg
  • Droljo
    5.1k
    Gledao sam dosta domaćih tekmi moslavine i zgledalo je da nikom ne paše da ostanemo u prvoj ligi. Toliko
  • reziser
    6.4k
    2
    Danas Zagreb -nexe u 17h(maxsport2) , zagrijavanje prije Dinama
    volimdinamo

    Ako netko misli ici,trebaju karte!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.