• Kujtim Shalla
    2.1k
    Gabi Veocic u finalu i Beogradu. Kako je dobro gledati tog decka dok boksa. Pravi uzitak. Cestitke i sad po zlato protiv srleta
  • Petar86
    584
    U kakvog se Doncic egoista i ljigavca pretvara. Steta.
  • Zagreb1992
    1.3k


    Nema Dallas ekipu za naslov ..Imaš 2 igrača koji moraju imati loptu u rukama i obrambeno su nikakvi ..Egoizam Dončića je neviđen i to se prikazuje kroz njegovu nervozu
  • Mali Zeus
    9.7k
    Svaka čast Dončiću, odličan igrač, ali i plačipička koja stalno nešto kuka, buni se i simulira prekršaje. Jučer par puta se ono baš baca tijelom da ispadne da je faul na njemu, a faula nigdje realno iako mu se to sudi. Jučer ga Mann drži za nogu, flagrant faul ko kuća, al Dončić je još za svaki slučaju zapeo nogom za njegovu ruku da se vidi da je faul.
  • Paggini
    6.9k
    Od All stara je liga prešutno sucima dala naputak da se ne sude ovi klaunski fauli za slobodna bacanja, upravo da se spriječi Dončićeva dramaturgija. Rijetko iritantan igrač
  • Nolifer
    6.7k
    Screenshot-20240429-115513-Instagram.jpg


    :rofl: :razz:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Inače taj Embiid neviđeno prljav igrač, odvratno nešto.
  • Georg Koch
    3.5k
    debil, a pao sam samo njega over za cca 400 € :down:
  • Droljo
    5k
    Moja Moslavina sa današnjom pobjedom (na guzove) u Metkoviću ostala prvoligaš! Sa 5 pobjeda u nizu!
    Ludiloooo!
    Screenshot-2024-05-04-20-51-55-479-edit-eu-livesport-Flash-Score-com.jpg
  • Ludovic IX
    5.5k
    Izgleda da sw Metković žalio. Čeka se službena odluka hrs-a. U slučaju da prizanju zadnji gol Metkoviću, moslavina u kvalifikacije. S obzirom da je pri2j 6 kola bila sigurna za ispadanje, ovo je čudo. 6 pobjeda zaredom

    Edit: nije žalba ipak u pitanju vec što odlučuje o poretku. Po svim pravilima što sam ja vidio, gol razlika ali hrs tablica kaže da je moslavina 7. a ne 5. pa se čeka hrs da kaze pravorijek
  • superhik
    10.3k
    moje informacije s terena govore da će prihvatiti žalbu i da idu u kvalifikacije. Tako je već i postavljena službena HRS tablica.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kvalifikacije zbog međusobnog omjera svih 5 klubova sa 19 bodova.

    Ako gledam dobro, umag i sisak su 2. u svojim ligama tj naši mogući protivnici. Moglo bi opet par autobusa i 100njak automobila u sisak na gostovanje kao nekad
  • reziser
    6.4k
    Moslavina i Osijek idu u kvalifikacije
  • reziser
    6.4k
    KTC i kastela ispadaju
    Ne gleda se ukupna tablica lige za ostanak nego tablica medjusobnih klubova koji imaju isto bodova
  • Captain America
    13.9k
    Anthony Edwards uništio Chicken Nuggetse :clap: :clap: :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.