• Navijač Dinama
    7.3k
    Olimpijske igre u Japanu (ove godine) bi mogle biti odgodite zbog virusa :meh:
  • marcio amoroso
    32.2k
    Makar vjerojatno im bude Igokea pustila kod kućeKwedi

    Upravo ovo se desilo.
    Ne znam jel pustila ali ih je ubila Cibona i osigurala opstanak.
  • Crusades1986
    9.7k
    Imali 17 trica ljudi. Meni opasno miriše na pustanje :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    Ma dogovoreno. Igokei ni v žep ni iz žepa, a Čavlović je direktor ABA lige pa more na drugi način vratiti uslugu
  • deda
    27.7k
    Kak to sad funkcionira, zadnji ispada direkt, predzadnji kvale ili kak?
  • Kwedi
    3.8k
    Tak je. Prvak ABA 2 ide drito, gubitnik u finalu ide na prezadnjeg u prvoj ABA.

    Split bi mogao ako standardno ne zaseru pofajtat se s drugom najgorim (Krka)
  • deda
    27.7k
    A kako se u tu drugu ligu ulazi?
  • Bosna86
    11.6k
    Jebote kakav fight žena na njihov dan.... Najbolja ženska borba ikad i jedno top10 ikad ukupno.... 25 min saketanja
  • Baneki
    717
    Ja to nemrem gledati....
  • Mališan
    1.7k
    Jesu se borili adesanya i romero?
  • Crusades1986
    9.7k
    58fybmsbcwarjxon.jpg

    Malo mi je pun ku*** drkanja na "brojku" i pricanja o broju navijaca u Hrvatskoj. Znaci Zadar napuni Visnjik na jednoj utakmici u sezoni, finale kupa protiv Cibone i sad odjednom oni imaju nekakvu jebenu brojku na domacim utakmicama. Znaci druga slika je zadnja utakmica ABA lige Zadra. Ne volim uopce komentirat druge navijacke skupine i uopce klubove ali ovo je stvarno novinarski populizam na najjace. Pa evo, samo na raspravu malo da vidim druga misljenja.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    realno pa ni Hajduk nema svaku utakmicu 10k da bi bila šteta.... ako je za te određene dvije ekipe šteta (propaganda novinarska) onda je šteta i za Dinamo,Cibonu i Osijek i sve ostale da ne nabrajam , bez obzira na brojku jel ona bila 500 ili 5000
  • Keyser Soze
    8.1k
    Najjace mi je kad je cijela dvorana na finalu kupa protiv Cibone skandirala "gazi purgere" a tovar Šapit to komentira kao "pravu južnoameričku atmosferu",dok bi takva skandiranja u Zagrebu bila okarakterizirana kao "mrziteljska i huliganska", sere mi se više od tog.
  • Kwedi
    3.8k
    Za Cibonu zaista nije šteta. 500-800 ljudi je prosjek u ABA ligi ako ne igraju protiv jakih klubova (u petak dolazi Partizan, sigurno bi bilo dva soma)
  • Bosna86
    11.6k
    Nakon dugo vremena odlična večer naših u NBA... Bender si je sinoć ugovor zaradio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.