• Keyser Soze
    8.2k
    Bio na tekmi, jebiga ne možeš stvoriti atmosferu kad je 90% ljudi bilo obitelji s djecom. Ono što je pozitivno je da je veliki broj ljudi u dvorani nosio dinamova obilježja.
  • Keyser Soze
    8.2k

    Jebu ga finala, 4-6
  • reziser
    6.4k

    Roditelji bi morali dat primjer djeci kak se navija a ne eventualno pljeskati. Moja djeca (i žena) su isto nabrijani i skaču kad je tekma, plješću i navijaju.
    Zato tu fale ultrasi da povedu atmosferu.

    I ja sam bio na tekmi, pohvalna su dinamova obilježja, ali atmosfera je bila očajna.

    Sad mi je dijete samo od sebe reklo da u petak iide na dinamo, na sjever s ekipom. I neće sjedit i pljeskat :joke: Ugledat će se na tatu :strong:

    Iako sam veliki navijač cibone od malena, atmosfera na kk dinamu je top.ultrasi čuda rade
  • Keyser Soze
    8.2k
    Slažem se da je loše bilo, al Zagreb je ipak klub za takvu publiku i to otkad nema Boysa.

    Iako sam veliki navijač cibone od malena, atmosfera na kk dinamu je top.ultrasi čuda radereziser

    Na Ciboni se okupila mala grupa koja organizirano navija na žutom sektoru, klinci većinom, ali bolje i to nego da nitko ne navija. KK Dinamo ima Boyse iza sebe, naravno da će atmosfera biti dobra, šteta kaj nema više ljudi na drugim tribinama.
  • reziser
    6.4k

    Drago mi je da se konačno skupio veliki broj ljudi, koliko čujem da još jer par stotina ostalo vani??

    Bilo bi dobro kad bi se taj trend odlazaka na tekme pojačavao. Ne mislim sam na ppd nego prvenstveno na dinamo pa onda i na ostale sportove
  • Captain America
    14k
    Jebu ga finala, 4-6namodi grebza

    Po meni je jedini istinski fail Dallas. Izgubio je od Spursa gdje je bio sam, a Spursi su imali labuđi pjev uz superstara u nastanku u Leonardu. Prvo u Clevelandu nije mogo ništa. Drugo u Clevelandu mu je druga violina bio Dellavedova i to je dovoljno reći. Još na to dođu 2 poraza protiv Warriorsa koji su na zastrašujuću jezgru dodali KDa.
  • Eduardo
    17.6k
    Vezano na vašu raspravu o 'GOAT-u'. Ne pratim NBA pa ne znam, ali evo vam stranica iz SN koja nekome možda bude zanimljiva za pročitati.

    7lkevtauupax5vcq.jpg
  • Keyser Soze
    8.2k
    Uz Lebrona se često veže priča da su mu drugi servirali top igrače koji su mu onda donosili titulu, svi će spomenuti trice Raya Allena i Kyriea, a nitko neće reći da je u prvom slučaju Lebron imao 16 poena u zadnjoj četvrtini dok je u drugom slučaju imao slavni "blocked by James" na Iguodali. On je sigurno najkompletniji igrač svih vremena, bolji i od Kobea i od Jordana, ali je pitanje je li najveći? Jebiga, 6 finala - 6 pobjeda - 6 MVP finala te čini najvećim ikad, al opet su Lebrona guardali puno kvalitetniji igrači i to bi trebao bit faktor u GOAT raspravi. Obojica su imali veliki utjecaj na NBA i košarku, jedan ima igračku statistiku dok drugi ima titule, po meni bi James trebao uzet još jedan prsten da bi definitivno bio ispred Jordana.
  • xavier
    11.1k
    Da odmah kažem, mislim da je to puno prekompleksno pitanje u većini momčadskih sportova da bi bilo tako jednostavno odgovoriti. Zapravo je veoma kompleksno i u pojedinačnim sportovima gdje isto treba uzeti u obzir brojne stvari kao što su jačina konkurencije i evidentni napredak svakog sporta kroz vrijeme. Sve to vrijedi i za momčadske sportove, ali treba još dodati i suigrače i trenere čime to postaje gotovo nesavladiv zadatak.

    Ja vjerojatno i dalje naginjam prema Jordanu, ali teško je jasno odrediti zašto bi jedan bio bolji od drugoga. Naravno da 6 Jordanovih naslova s Bullsima koji nikad prije ni poslije nisu ništa osvojili zvuči puno "romantičnije", ali treba reći i da su to bila drugačija vremena s drugačijim pravilima. Pritom više mislim na salary cap nego na pravila na terenu.

    Ono što je Jordan definitivno napravio, promijenio je NBA košarku na način da je pokazao da se može osvajati naslova i bez dominantnih centara. No s druge strane, prilikom osvajanja je svaki put imao top momčad.
  • Patak
    2.2k
    Jokić u mlađim danima. Dobra fora...

    Za mene je Jordan u košarci najbolji igrač svih vremena bez ikakve dileme. Tad se igrala obrana, danas je NBA pucačina gdje svi nabijaju statistike.
  • Nolifer
    6.7k
    Hrvatski stručnjak Vlado Šola odlukom Upravnog odbora Rukometnog saveza Crne Gore imenovan je u četvrtak na dužnost izbornika crnogorske nacionalne momčadi.
  • Captain America
    14k
    Košarka je timski sport u kojem igra 5v5. Ono što je LeBronova najveća vrijednost je da od loših igrača stvori korisne. Tu si rekao i jedan od zanimljivijih argumenata u GOAT raspravi, a to je da je pitanje ko je najveći, a ne najbolji igrač. Dolazimo do iste situacije ko u nogometu da u pravilu ovisno o dobu kad si počeo aktivnije pratit nogomet, najveći će ti bit onaj koji je dominirao. Danas je najviše aktvinih pratitelja košarke koji su odrastali uz MJ i logično da ima najviše pobornika, al kako dolazi do smjene generacije tako će i LeBron preuzimat primat. Istu stvar vidimo u nogometu zadnjih godina sa smjenom Maradone s Messijem i Ronaldom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.