• xavier
    11.3k


    Druge momčadi tankiraju. Ono što je napravila Phila, to je majka svih tankiranja. Iako im je Thunder zadnjih godina opaka konkurencija po tom pitanju.
  • Bosna86
    11.6k
    Kakav je užitak gledati Cilica kad ovako igra
  • Keyser Soze
    8.5k
    Cibona izgubila prvu utakmicu finala PH.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Kakav je užitak gledati Cilica kad ovako igraBosna86

    Ubija lik, valjda ne bu opet klasični "Mrnja moment".
  • Nolifer
    7k


    Ne copraj, nebu :cheer:

    Dobiva to Cila danas :strong:
  • LovroZG
    1.3k
    24% šuta u 2. pol. kaď je Zadar bio opterećen osobnima i kratkom rotacijom. Strašno...

    Čilić ubija danas.
  • Nolifer
    7k
    Pobjedaaa!!

    Bravo Cila!! :clap:

    U četvrtfinalu Čilića čeka još jedan Rus, Andrej Rublev. Taj meč na rasporedu je u srijedu. U utorak će četvrtfinalne okršaje otvoriti Zverev i Alcaraz, potom slijedi derbi Đokovića i Nadala, a pobjednik dvoboja Čilić - Rublev će se u polufinalu sučeliti s boljim iz obračuna Norvežanina Ruuda i Danca Runea.
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Ubio ga čilić... Mada, meni je medvedev grozno izgledao, baš grozno, mislim da je na njega itekako utjecalo sve ovo sa ratom, sankcijama, zabranama. Mislim da je u meču najviše vremena otpalo na čilićevo tapkanje lopticom pri svom servisu. :lol:

    Bilo bi top da marin ostvari najbolji rezultat na RG kad to nitko ne očekuje... Ždrijeb nije loš!
  • Keyser Soze
    8.5k
    24% šuta u 2. pol. kaď je Zadar bio opterećen osobnima i kratkom rotacijom.LovroZG

    Meni je nevjerojatno da Drežnjak, Nakić i Vildoza mogu igrati za Cibonu, ljudi su amaterski igrači. Prkačin isto bacio par air ballova i pokazao da to nije to.
  • Remiza
    51
    Uzas utakmica...sad okrenuti seriju,ne znam,vidjet cemo...
  • dinamo u srcu
    1.4k
    po meni čilić ima realne šanse za ulazak u finale.
    Po meni je favorit i u 1/4 finalu i u 1/2 finalu. Ima iskustvo igranja ovako važnih mečeva, sada nakon ove pobjede i cijelog turnira pun je samopouzdanja i po meni ako održi razinu svoje igre na 70%, da ga služi 1 servis i da ima ne prevelik broj neprisiljenih grešaka, on oba meča dobiva sa 3-0 u setovima.

    U finalu ako dodje , čeka ga strašan igrač i tu će morat bit na svojih 100% ako želi osvojit, ali to je finale i sve je moguće. Čak bi rekao da bi mu za finale najviše odgovarao Rafa jer je ozlijeđen i nekako mu Rafa najviše leži od svih četvorice i najbolje uvijek igra s njim.

    Marin je klasični primjer onoga " Nikad ne podcjenjuj srce šampiona"

    Idemooo Marine
  • Keyser Soze
    8.5k
    https://sportnet.hr/vijesti/563791/kosarka-premijer-liga/i-cibona-i-zadar-demantiraju-svi-zadarski-navijaci-nesmetano-su-mogli-u-drazenov-dom/

    Svi zadarski navijači su mogli ući, zašto nisu? Situacija koja neodoljivo podsjeća na jednu od prije 10 dana...
  • db-izbjeglica
    13.5k
    po meni čilić ima realne šanse za ulazak u finale.dinamo u srcu

    A gle, u 1/4 finalu je... To su dva meča do finala, normalno da ima šanse. Međutim, ne bi rekao da je favorit.
  • LovroZG
    1.3k
    Nadal i Đoković igraju jedan od boljih mečeva u povijesti tenisa. Topla preporuka ko može gledat u ovo doba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.