• db-izbjeglica
    12.7k
    Kakva šteta, greška u prvoj vožnji odnijela medalju. Na kraju 4., drvena medalja. Šteta što je morao voziti prvi na onako zeznutoj stazi. Na kraju medalje uzeo trojac van prve jakosne skupine (prvih 7 startnih brojeva).

    Jel se broji SP za svjetski kup?
    Bilo bi super da je tako, jer bi fino profitirao danas s obzirom da su glavni konkurenti ostali na nuli.
  • Carrasco
    4k
    da, baš šteta...

    koliko znam, ne broji se.
  • Blaz
    350
    Sola dao ostavku, novi trener ppd-a obrvan
  • Nolifer
    6.6k
    Sola dao ostavku, novi trener ppd-a obrvanBlaz

    Baš sam to htio napisati... Kaj velite?

    Po meni, od kad je postao PPD, klub se počeo raspadati. Ovih 10 poraza u lp je dokaz..Brijem da je klub trenutno bez neke vizije i stabilnosti. Samo da se ne raspadnu skroz ko Medveščak... Bilo bi šteta izgubit još jedan sport u Zagrebu....
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Meni nije jasno da mi u rukometu ne možemo imati ozbiljan klub. Ej, rukomet - gdje uopće nuje nekakva lova. Da grad + 5 firmi ne može sklepati jak klub. Jebeni makedonci osvajaju rukometnu LP.
  • Crusades1986
    9.7k
    Ivica Obrvan novi trener.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Jebeni makedonci osvajaju rukometnu LP.db-izbjeglica

    Makedonci su imali ruski kapital i najbolje europske rukometase u svojoj ekipi tako da bas i nije za usporedbu.
  • og1986
    2.9k
    Isto tako i Vardar je u raspadu. Nije ko Zagreb. Ali finale lige prvaka teško će vidjet. Taj gazda koji je uložio u klub se posvađao sa vlastima i otišao.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    pa nek se i kod nas osvoji nešto pa nek se posvađaju i nek se raspadne.
    mislim, imamo sve, talent, super arenu, rukomet se čak i igra u regionalnoj ligi, znači nije neka žnj liga, ima tu kvalitete.

    da za osvojit rukometnu ligu prvaka treba 50-70 000 000 eura kao u košarci, riječ ne bi rekao.
    al treba 10 milja da rk zagreb bude konkurentan i da se to ne može izrealizirati.
  • SAS1987
    13.4k
    treba 10 milja da rk zagreb bude konkurentandb-izbjeglica

    Nije lako dobiti 10 milja u rukometu, pogotovo ako klub nema bazu aktivnih navijaca.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    kak nije, malo pogura grad i nađe se 5 firmi. ako ništa, odbij ljudima porez ako ulože u to.
    navijači su tu usputna stvar.
  • xavier
    11.1k
    Ljudi generalno smatraju da su ulaganja javnog novca u sport ionako puno prevelika, a ti bi to još "malo pogurao". Zamisli kakva bi bila reakcija javnosti. Time političari baš i ne bi kupili glasove, dapače.

    A što se tiče firmi, nema tu baš zainteresiranih. Pa Dinamo za generalnog sponzora ima tiskaru. Tiskaru?! Kao da se radi o lokalnom trećeligašu.
  • Nolifer
    6.6k
    što se tiče firmi, nema tu baš zainteresiranih. Pa Dinamo za generalnog sponzora ima tiskaru. Tiskaru?! Kao da se radi o lokalnom trećeligašu.xavier

    Možda je tiskara samo paravan, za nekaj drugo. neam pojma
  • flexXy
    1.9k
    Mislim da za stvorit ozbiljan klub u zemlji di imas talenata poput nas nije potrebno ni blizu 10milja, sa 3-4m bi se cuda napravila da imamo normalno vodstvo. Iz prve ruke znam kako Rk Zagreb funkcionira, klub se bas moze nazvat gobcevom prcijom. Tuzno na kaj su doveli rukomet.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    napiao sam - porezne olakšice tvrtkama ako ulože u sport. ne mora to biti direktni financijski poguranac - to je dovoljno.

    mislim da je gradu zagrebu u interesu da imaju nekakva ozbiljna događanja u areni i da ima ozbiljne sportske kolektive.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.