• nkdz
    829

    meni zvuci ko odlicna ideja, valjda bi se naslo dovoljno tih podloga za ekipe iz prve lige pa da se rasporede po Hrvatskoj, makar i to iziskuje nešto organizacije od strane klubova da organiziraju ljude da postave terene i postavljanje kamera da se može pratiti ukoliko nebi bilo jos dopušteno doći na tekmu (što je izgledno)
  • Dino
    2.2k

    Odlicna ideja, i ne samo to, nego vjerujem da bi se neke prvenstvene utakmice lako dale odigrati na nekim skolskim igralistima koja su zatvorena ogradom.
  • NORTE
    9.1k
    Odluka o eventualnom nastavku Prve HMNL donijet će se najkasnije do 18.05. 2020.
  • Eduardo
    17.4k
    @Mr Blue imaš kakvih insajderskih kojoj odluci se više naginje? Nastavku prvenstva ili prekidu?
  • Mr Blue
    3.3k
    Mislim da će se naći neko srednje rješenje. Odigrat će se preostala tri kola regularnog dijela bez publike, a Playoff se neće odigrati.

    Nama najgora opcija.
  • Baneki
    717
    Šteta ako je tako odlučeno. U tom play offu bi imali dosta šansi. Ne znam kakva je situacija s konkurentima, koliko imaju stranih igrača, hoće li ti stranci doći i odigrati završnicu prvenstva (ako je bude), jer Dinamo nema ni jednoga...
  • nkdz
    829
    bio bi velik propust i korak nazad futsala u hr da ne odigramo playoff, vjerujem da svi klubovi zele odigrati do kraja prvenstvo, a i trenutno ne vidim zasto se nebi moglo odigrati od recimo polovice lipnja pa nadalje jer ipak ima dosta lufta do pocetka iduceg prvenstva.
    Epidemioloske mjere se maksimalno pocinju popustati pa mislim da hns mora uzeti i to u obzir, makar necemu se nadati od hns-a je naivno.

    btw.ima kakav insider info u vezi dresova? Nike ostaje?
    Novi dresovi standard prije šalate?
  • xavier
    11.1k
    btw.ima kakav insider info u vezi dresova? Nike ostaje?
    Novi dresovi standard prije šalate?
    nkdz

    Nadajmo se mi za početak da će uopće biti Šalate barem u nekom obliku sličnom onom na koji smo navikli.
  • nkdz
    829

    pokusavam biti pozitivan i uopce je ne dovesti u pitanje :)
    vjerujem da bude
  • Mr Blue
    3.3k
    Šteta ako je tako odlučeno.Baneki
    Nije odlučeno, ali tako se šuška.. Slažem se da smo mi u dobroj poziciji što se tiče igrača, njihovih plaća i situacije sa strancima. Poslovali smo uvijek u skladu s mogućnostima, ali kao i svima cilj nam je da ovo što prije završi i da se vrate utakmice s navijačima. Svaka tekma koja se odigra bez navijača za sve futsal klubove je isključivo trošak. Samo što za razliku od nogometa, te cifre bi mnoge klubove mogle odvesti u vrlo neugodnu situaciju. Tanka je linija...

    trenutno ne vidim zasto se nebi moglo odigrati od recimo polovice lipnja pa nadalje jer ipak ima dosta lufta do pocetka iduceg prvenstva.nkdz
    Većina klubova ima igrače na plaći do lipnja... nakon lipnja vjerojatno ne bi u mnogim klubovima bilo više igrača za igrati... :grin: Pretpostavljam da i zato žele dovršiti ovu ligu bez playoffa.

    Jedino što se time gubi baš sva atraktivnost natjecanja i u preostala tri kola bitna je samo utakmica između Olmissuma i Novog Vremena koja bi vjerojatno odlučivala o naslovu prvaka. Sve druge ekipe i sve druge utakmice automatski postaju nebitne jer nema nikakve razlike završio treći ili sedmi. Šteta, jer mi smo taman dizali formu, bili bi prespremni za playoff i jedina smo momčad koja u drugom dijelu lige nije izgubila nijednu utakmicu... I taman pobijedili prvoplasirani Olmissum u gostima.

    btw.ima kakav insider info u vezi dresova? Nike ostaje?nkdz
    Koliko ja znam, nema nekih novosti na ovom području, ali ima još vremena do nove sezone, pa samim time ima i vremena za dresove...

    Nadajmo se mi za početak da će uopće biti Šalate barem u nekom obliku sličnom onom na koji smo navikli.xavier
    Daleko je još za bilo što prognozirati... Bila je obavijest da Trofej Dinamo ide dalje, nije otkazan, samo odgođen... Vidit ćemo kako će se to razvijati... Vjerujem da Šalata najviše ovisi o tome koliko će do početka rujna popustiti epidemiološke mjere... Mislim da to nitko sad ne može znat...
  • nkdz
    829
    Većina klubova ima igrače na plaći do lipnja... nakon lipnja vjerojatno ne bi u mnogim klubovima bilo više igrača za igrati... :grin: Pretpostavljam da i zato žele dovršiti ovu ligu bez playoffa.

    Jedino što se time gubi baš sva atraktivnost natjecanja i u preostala tri kola bitna je samo utakmica između Olmissuma i Novog Vremena koja bi vjerojatno odlučivala o naslovu prvaka. Sve druge ekipe i sve druge utakmice automatski postaju nebitne jer nema nikakve razlike završio treći ili sedmi. Šteta, jer mi smo taman dizali formu, bili bi prespremni za playoff i jedina smo momčad koja u drugom dijelu lige nije izgubila nijednu utakmicu... I taman pobijedili prvoplasirani Olmissum u gostima.
    Mr Blue

    haha a kuzim :), steta kaj se tice ne podudaranja ugovora i eventualnog nastavka u kasnijim terminima.
    Ova polusezona do stanke je bila vrhunska i bas je bio gust gledati kako igramo, bas se sve poklopilo i forma i iskakanje mladih igraca, Šulentić u par prodora prošao ko vlak, Grba nanizao par igraca i zabio golcinu, golman kao najvece ovosezonsko pojacanje...
    Izostanak playoffa bas bi ubio natjecateljski prvenstvo za ispod 2.mjesta
  • deda
    27.7k
    Ja iskreno mislim da ne bu niš od dvoranskih sportova
  • Stihl
    3k

    https://civilna-zastita.gov.hr/vijesti/priopcenje-za-medije-stozera-civilne-zastite-republike-hrvatske-od-18-svibnja-2020/2558
    Evo odluka od prije dva dana. Zabrana tj.obustava svih sporstkih natjecanja na otvorenom i zatvorenom prostoru
  • Zambatine škude
    2.1k
    Za sve koji bi o ovome što raspravljaju htjeli pitati Đulvata, otvorili smo novu rundu pitanja za klub -> https://www.zonadinamo.com/discussion/419/pitaj-klub-vol-4
  • Baneki
    717
    Iz današnje odluke HNS-a...dakle bit će doigravanja!

    Također, natjecanje 1. HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20. nastavit će se 12. ili 19. lipnja 2020., uz promijenjene Propozicije natjecanja u dijelu doigravanja, ako se dobije odobrenje Nacionalnog stožera civilne zaštite RH. Kalendar natjecanja i odluka o izmjenama Propozicija natjecanja donijet će se naknadno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.