• nkdz
    829

    sa tim rupama i manjkom tekmi liga nam je smijesna, koliko god da ove godine su svi jako dobri i imaju ok ekipe toliko hns i organizacija malo veceg broja tekmi šteka, trebalo bi se naci rješenje za format natjecanja s bar jos 5-10 tekmi jer kad se sve skupa zbroji premalo je igranja tokom sezone
  • Baneki
    714
    Može i novi sponzor možda nešto pomoći oko novih pojačanja
  • reziser
    6.2k
    Na jednom poznatom austrijskom skijalištu :wink:

    yze9u9on18ct9xsy.jpg
  • Građanski1911
    326
    Šteta za danas... bod protiv prvaka i najbolje momčadi države puno znači, ali trobod bi u psihološkom smislu bio ogroman
  • nkdz
    829
    Bod je u ovom trenutku ogroman, igrali smo protiv ekipe koja je višestruko skuplja od nas i koja sav svoj buđet troši na placena pojacanja.
    Pametno smo i odgovorno odigrali u obrani, super zatvarali sve prolaze, ja sam zadovoljan, decki su se bacali na glavu.

    Brojka navijaca veca nego inace i atmosfera bolja nego inace, danas je sve skupa dobro izgledalo :)
  • hmoody
    128
    Odlično je bilo u subotu.
    Čekol ipak nastupio iako uz vidljive probleme. Nadam se da nije ništa ozbiljno.
    Grbić napokon odigrao dobru tekmu, šteta što je loše reagirao par puta u završnici i šteta zbog žutog kartona pred kraj. Neće ga biti u Dubrovniku zbog toga sad za vikend.

    Prgomet odličan. Baci loptu naprijed, on će je nekak štopat, umirit i zadržat dok se netko ne priključi. Jedino ta završnica. Ne znam, možda samo nema sreće. Brdo puta mu golmani skidaju čuda.

    Herceg opet vrhunski.
    Šulentić ofenzivno dobar, obrambeno nije baš na razini.
    Penava se nažalost i dalje muči.
    Mudronja super. Bez respekta, jak na lopti, nema straha, baš je dobar bio.
    Mužar i Kanjuh standard.

    Malo brine što drugu tekmu zaredom nismo zabili gol, al treba i uzet stvari u perspektivu. Protiv Uspinjače smo bili bez Kanjuha i Čekola, a sad smo igrali sa prvacima koji su objektivno dosta jači od nas.
  • Baneki
    714
    Nadam se i ja da Čekolu nije ništa ozbiljno, znam da je bio vruć i htio pomoći, ali ulaziti šepajući na teren mu neće pomoći u oporavku. Slično je bilo na onoj utakmici u Kutiji kad je Penava ozlijedio gležanj i vratio se u igru do kraja tekme. Onda je propustio ako se dobro sjećam dvije sljedeće tekme, a i sad hvata formu.
  • Papastrumf
    9.4k
    Penava hvata formu vec zadnje 2 sezone.
    Borbenost mu je uvijek bila na nivou, ali on vise nije igrac za nas.
  • deda
    27.5k
    Nema razloga da se pretvaramo u smiješan klub. A nastupi Penave i Đulvata opasno graniče s tim.
  • Pop corn
    4.8k
    Mudronja je igrac kojeg treba forsati. Jednostavan je i stalno napreduje. Bas napreduje.
    Muzar isto.
    U jednom trenutku su bili na terenu Sule, Mudronja i Muzar te Penava. Grijesio je Penava a ne ova trojica. Sve je mislim receno.
    Ako odigramo svaku tekmu na razini kao sto smo u subotu, moglo bi biti jako dobro. Igrali smo pametno, borbeno, cvrsto.
  • Nbbbm
    187


    Futsal Dinamo, fala kaj postojiš i kaj mi održavaš ljubav prema Dinamu, dečki su dali 200 posto od sebe u subotu, zadnjih par minuta su jedva stajali na nogama. Jebote titule I naslovi prvaka, ovo je dugoročan projekt, ak se igra srcem, došle budu i one jer se radi kvalitetno i baš kak treba u mlađim kategorijama. Fural sestru od 15 godina na tekmu, prvi put u životu na utakmici, odma pitala kad idemo opet i naravno postala ponosni član :D
  • ZDS86
    205
    Nema prijenosa nigdje za danas?
  • hmoody
    128

    Na TV-u ne, možda ako će Dubrovčani imat stream.
    Sjećam se da je ona njihova lokalna TV Libertas znala nekad prenosit, ali nije im u najavi.
  • Pop corn
    4.8k
    Nema prijenosa nigdje za danas?ZDS86

    Ima. FB Futsal Dinama :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.