• marcio amoroso
    31.9k
    Bravo dečki :love:
  • EastsideZg
    166
    Dobra uvertira, ocekujem bar 3000 u ciboni
  • hmoody
    128
    Odlična utakmica s naše strane i potpuno zaslužena pobjeda.
    Herceg još jednom vrhunski, Čekol standardno dobar.
    Šulentić je izgleda napravio iskorak ove sezone i ovo je bila još jedna njegova dobra tekma.

    Promašili smo dosta zicera, ali nije ni uvijek jednostavno probit golmana koji maksimalno skrati sve kuteve gdje bi lopta mogla proć.
    Svejedno, tu za Prgometa vidim mjesta za napredak iako je ukupno gledajući odigrao dobru utakmicu i što je važno opet zabio. Izgleda da mu pašu dalmatinska gostovanja jer samo na njima zabija. :)

    Penava nije igrao, ne znam jel u pitanju ozljeda ili slabija forma. Vjerojatno ono prvo.
    Zanimljivo je da je prednost kao drugi pivot dobio Mudronja, iako je i Grubeša odigrao nešto minuta.

    Sve u svemu, dobra najava za Split u Ciboni gdje smo nažalost bez Čekola kojeg nema zbog kartona.
  • luftwaffe
    645
    Jedan prijedlog, zasto se ne bi poljepili letci po Centru sa pozivom na humanitarku, ovih dana je poradi Adventa Zagreb pun a dodatne reklame nikad dosta
  • Mr Blue
    3.3k
    Nakon nekoliko dana neaktivnosti, konačno imam malo vremena osvrnuti se na tekmu protiv AFCU-a... Ponovit ću opet kako nam je Herceg uvjerljivo najveće pojačanje ove godine, primjese čega su se mogle vidjeti već na Šalati. Iznimno mi je drago što Šule nastavlja sa svojom dobrom formom, dečko će biti zvijer ako nastavi ovako. Pobijediti na gostovanju u Splitu, na Gripama, nikad nije jednostavno, bez obzira tko je protivnik. A naš protivnik je unatoč našoj pobjedi još uvijek jedan bod ispred nas na tablici. Uz povoljne rezultate i pobjedu u subotu mogli bi skočiti još 2 mjesta gore...

    Tko ima Facebook, a i vremena i volje, cijelu snimku utakmice može pogledati na našem FB profilu:
    1. dio: AFCU - Futsal Dinamo
    2. dio: AFCU - Futsal Dinamo

    Bez ikakve namjere da nekome solim pamet, drž'mo se one krilatice s BBB podforuma: Aktivizam, a ne trebizam!
    U privitku se nalazi crno bijeli plakat za utakmicu kojeg sam sklepao u minutu. Slobodno koristite, isprintajte i lijepite po gradu tko može. Ako netko ima dara u Photoshopu neka pukne svoj (jednostavniji) dizajn za gerilu. Futsal Dinamo jak je onoliko koliko su jaki njegovi navijači/članovi, a ovo je naš klub - i to nije glupa floskula. Nikoga tko je htio pomoći nešto za klub nismo odbili, a energiju koja vlada između igrača i zagriženih članova je nemoguće opisati riječima, pogotovo u ovo vrijeme rezultatske krize na koju, ruku na srce, nismo naviknuti. Nadam se da se vidimo u što većem broju i da ćemo ponoviti ona izdanja iz Cibone prije pet godina!
    Attachment
    bw plakat dinamo split cibona (109K)
  • Infinity
    15.2k
    Nisam mogao da ne primijetim. Na plakatu imate vrijeme otvaranja dvorane, ne i vrijeme pocetka utakmice sto je malo cudno s obzirom da je pocetak utakmice bitniji, a vrijeme otvaranja dvorane se moglo dodati usput. Ako je satnica na HNS-u tocna, mislim da ce netko zalutati na utakmicu tri sata ranije. Ne znam koliko ce mu to biti ugodno.
  • Mr Blue
    3.3k
    Na ulaznicama, kako onim u Shopu, tako i na onim za online prodaju, piše da je tekma u 20h.
    Također, u objavama na društvenim mrežama komunicirali smo da tekma počinje u 20h, a hoćemo i ubuduće do tekme.
    Na plakatu piše kad se otvaraju vrata, to je istina, ali ne vjerujem da će se puno ljudi, ako itko, zabuniti pa doći na tekmu u 17 :)

    A ako se i slučajno netko zabuni očekuje ga bogat sportski program i utakmice članova naše škole futsala i mladeži HNK Radnički Borovo Naselje te HNK Mitnica Vukovar..

    A i bilo bi lijepo kad bi što više ljudi čim prije ušlo u dvoranu, zezalo se, pilo, jelo, družilo se i na kraju krajeva pozdravilo štićenike pet udruga za koje igramo jer će i oni imati svoje predstavljanje!
  • Infinity
    15.2k
    Pa evo ja sam par dana zivio u uvjerenju da je utakmica u 17h da bi danas kad sam pravio predictor slucajno dok sam bio na HNS-u vidio da je u 20h pa sam malo bolje pogledao plakat i vidio da je u 17h samo otvaranje vrata. Jbg, zbunjujuce je. Netko ce ulaznicu kupiti pred samu utakmicu i tad vidjeti da je utakmica ipak u 20h, a mozda si je dan organizirao prema tome da je utakmica u 17h i da kasnije jos nesto stigne. Bez zamjerke, dobronomjerna kritika, jer evo ja prvi potrazim na slici sto me zanima ako postoji takva slika, tekstove koji najavljuju neku utakmicu ili neki dogadjaj ne citam gotovo nikad. Zelim reci da ljudima treba pojednostaviti.
  • deda
    27.5k
    Jel spomenuo itko da je danas počelo učlanjenje za 2020 godinu
  • luftwaffe
    645
    pocelo prije tri dana mislim, članska majica mi već na sušenju
  • Crusades1986
    9.5k
    Jel se moze jos uclanit za proslu godinu? (2019.) Malo sam kikso ove godine, cekao ne znam sta :rage: ,pa se ranije krenulo s uclanjivanjem za 2020. i sad nemam clansku za 2019. Help :cry:
  • Mr Blue
    3.3k
    Može, naravno, bez straha. :strong:

    Samo ćeš imati još i opciju učlaniti se odmah i u narednu godinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.