• Eduardo
    17.6k
    @Mr Blue kako napreduje izrada novog weba, ako nije tajna?
  • hmoody
    128
    Kaj se tiče klinaca možemo govorit o Mužaru da tek kreće (2. seniorska sezona) ili o Mudronji i Cvišiću koji jučer nisu uopće ulazili u igru.

    Gagulić i Šulentić igraju već 4. ili 5. seniorsku sezonu, a Čekol nam je ponajbolji igrač i davno ga se prestalo gledat kao klinca. Dekanića kojeg se guralo zadnjih par sezona jučer uopće nije bilo u zapisniku i općenito praktički ne igra ove sezone. Golmani (Maloševac i Hercigonja) su tu da popune broj.

    Nije ovo neki slabiji ulazak u sezonu nego realno stanje stvari.
    Ok, u nekim tekmama se mogao izvuć bolji rezultat jer su domaće tekme i sa Squareom i jučer sa Omišanima bile izjednačene, al ovo je realnost i bit će borba za playoff.
    Nema slabih protivnika u ligi, pa zadnja dva mjesta drže Uspinjača (osvajač kupa prošle sezone) i Split koji navodno ima zakaparenog Marinovića na polusezoni, a vjerojatno neće stat samo na njemu.

    Mi bez pojačanja na zimu nemamo kaj tražit i apsurdno je uopće spominjat neku borbu za trofej jer su Makarani debelo ispred nas (i ostalih), a trenutno su jači i Olmissum i Square i Vrgorac.
    Svi ostali smo tu negdje i svatko svakog može dobit iako vjerujem da smo na papiru trenutno ipak jači od ostatka lige kojeg nisam nabrojao. Ali sve je to tu negdje.
  • hmoody
    128
    Kaj se tiče jučerašnje tekme prvo poluvrijeme je bilo dosta dobro, borba na razini, bilo je i prilika, zaslužili smo više od 1:1.
    U drugom poluvremenu pad, al tekma je mogla otić na bilo koju stranu, nažalost opet je otišla na stranu protivnika.

    Grbić kao da je izgubio samopouzdanje zbog loše forme, jučer je par puta izabrao kriva rješenja u obećavajućim situacijama.
    Prgomet jako dobar u igri, al on za jednog pivota zabija jako malo golova.
    Penava s druge strane se baš muči, volja i trud nikad nisu bili upitni, al baš ga ne ide.

    Herceg odličan kao i čitavu sezonu, čovjek je najveće pojačanje ove sezone definitivno.
  • nkdz
    829

    Znam za klince da su neki vec tu dosta dugo i da se od ove godine ocekivao iskorak i da neki zasad nisu jos na razini(ak ce i biti ikad) ali više sam mislio na trenutnu formu igraca koji su ili bi trebali biti prevaga tipa Grbic kojem sam ja osobno velik fan i bio sam odusevljen kad je potvrđen pod dolazak ali zasad mu nikak nejde, bas ono kak si ti napisao ko da mu je palo samopouzdanje i nakupljaju mu se frustracije i sve kaj moze u konacnici zezne jer ko da izgori u trudu.
    S drugim bi se isto slozio Penny, ogroman trud trka, maksimalno zalaganje ali ga vec dugo nece gol i ima masu pogrešnih dodavanja i odluka.


    Po meni mislim da cemo na zimu morati dovesti nekoga ako mislimo išta napraviti ove sezone, ovak kakvi smo zasad nismo ni blizu vrhu, ali ko i uvijek financije nas određuju.
    Dobro bi doslo neko iskusnije ime da mozda ponekad smiri igru
  • hmoody
    128
    Koliko sam upoznat Grbeša u Pragu ima ugovor do 01.01. :)
  • nkdz
    829

    e on bi dobro dosao ovoj ekipi :)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Da li bih Futsal D. mogao zaigrat ikad u Areni?
  • hmoody
    128
    S obzirom na to koliko ljudi dolazi na utakmice futsala mislim da to nije realna opcija u ovom trenutku.
  • Pop corn
    5.1k
    Da li bih Futsal D. mogao zaigrat ikad u Areni?Navijač Dinama

    Ajmo prvo napuniti Cibonu, pa onda uopće i pomisliti o tome....
  • deda
    28k
    Ne može veliki Dinamo protiv Hajduka taj kapacitet punit, o čemu mi pričamo :roll:
  • Pop corn
    5.1k
    Ne može veliki Dinamo protiv Hajduka taj kapacitet punit, o čemu mi pričamo :roll:deda

    zato kazem, prvo Cibona!
  • Mr Blue
    3.4k
    Polako, ali sigurno :grin: Ali po onome što smo dobili na uvid mogu potvrdit kako će novi web biti stvarno super! Najveći "overhaul" urađen je na sekciji weba za školu futsala gdje će svaki uzrast dobiti svoju stranicu, kao i posebno mjesto za pratiti sve vijesti o radu škole. Sve ostale značajke weba su još uvijek tu, samo još nadograđene. Vizualno isto izgleda ljepše nego stari/trenutni. Ima još posla i drugih noviteta, ali nadam se da će uskoro ugledati svjetlo dana.

    Već ti je ekipa odgovorila, nemam što posebno dodati osim idemo korak po korak. Humanitarni spektakl protiv Splita je u Ciboni 7.12., a polako se nameće kao derbi donjeg dijela ljestvice i prevažna utakmica za bodove. Ako to uspijemo napuniti do kraja uradit ćemo veliku i dobru stvar, iako za taj podvig moramo svi zajedno jako potegnuti. Doduše, ja bi radije prvo volio vidjeti dupkom punu Ledenu nego Arenu.

    Što se tiče tekme, meni je baš žao k'o psu što je tako završilo bez obzira što je statistika malo na njihovoj strani. Žao mi je jer smo primili gol iz kornera i to glavom, a nije glavom. Uz to što je rijetkost još je i nesretno. A nema se stvarno što nekome zamjeriti, svi su dali sve od sebe i to mi je jedino bitno, a posebno mi je bilo drago vidjeti kako naši mladi igrači stoje i igraju protiv osjetno većih i jačih od sebe. Usudim se reći da nitko u ligi nema tako mladu i potentnu ekipu poput Dinama, samo nam Đuzo ubija prosjek godina doduše. :sweat: Očekivali smo svi čupavu sezonu, to se i događa. Iskrena članska i navijačka priča se odvija u Zagrebu i zato tisuću puta hvala svima koji su došli jučer i nadam se da se uskoro vidimo u još većem broju. Sad treba zapeti, kad je najteže.
  • Baneki
    729
    Danas igramo u Kupu protiv Olmissuma. Zna li netko hoće li biti prijenosa negdje?
  • hmoody
    128
    Neće. Nije ih išlo dovoljno da osiguraju stream.
    U subotu je na Areni prijenos iz Splita protiv Universitasa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.