• Majki2111
    2.6k
    A nadam se. Bit će slaba posjeta nažslost...
  • luftwaffe
    645
    Sve ispod 20.000 je smiješno
  • deda
    27.4k
    A bit će smiješno da. Smiješni smo. Treba si to priznat više i ajmo dalje.
  • reziser
    6.2k
    Jedino na cem zavidim tovarima je brojnost.

    Sezona rostiljanja, pricesti, krizmi, i sve ostalo i sutra ak bude 15k bu super
  • deda
    27.4k
    10-12 ponavljam
  • reziser
    6.2k

    Slazemo se
    Sutra toplo s potencijalnim pljuskovima, sto,nebi trebalo utjecati na posjetu
  • deda
    27.4k
    Mi smo imali legendarnu sezonu, a posjeta je nula. Nisam se do sad to ni usudio reći, jer sam po prirodi optimista, ali bojim se da će stvari biti gore, a ne bolje po pitanju posjećenosti. Još ako se Zoki ili tatta vrate.
  • xavier
    11.1k
    Pričali smo o tome sto puta. Publiku nisu otjerali loši rezultati pa je ni dobri neće vratiti. 15 godina klub vodi borbu protiv svojih navijača umjesto da ih privlači na stadion. Može se publika vratiti, ali ne ide to preko noći.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ako se Zoran vrati nek ugase klub :rage:
  • deda
    27.4k
    Godine su prošle, nema više čak ni pitanja povratka publike, publika koja je išla prije 15-20 godina je već na groblju, invalidskim kolicima ili njezini ostaci još tu bauljaju. Mene je strah novih generacija, ja ih u svojoj okolini praktički ne vidim. Ja sad fakat govorim o fizici i matematici. Mi bez stvaranja nove publike nemamo perspektivu, većinu onih koji ne idu 15 godina možeš zaboravit. Barem 90% njih.
  • xavier
    11.1k
    Ako se Zoran vrati nek ugase klub :rage:marcio amoroso

    Ne želim to uopće komentirati. To bi bio potez kojim pokazuju da ih nije nimalo briga ni za navijače, ni za hrvatsko pravosuđe. Baš ono "možemo što hoćemo, a vi si napravite svoj Dinamo" potez.

    Lijepo sam ja rekao da svi oni trebaju otići iz kluba, od prvog do zadnjeg...
  • xavier
    11.1k


    Publiku se može vratiti, ali za to treba povući poteze koje ovi ljudi neće povući. Ljude i dalje zanima Dinamo, ali ih ne zanima Dinamo u kojem netko radi kontra navijača i kontra svake logike.
  • SAS1987
    13.2k
    Več je 5 sektora rasprodanih na istoku... nije tako loše. Zna tko kako ide prodaja za sjever?
  • Infinity
    15.2k
    Malo matematike. Kompletan istok i tri sektora zapada koji su u prodaji bi trebali da imaju oko 11.400 sjedalica. U prodaji je ostalo jos 4.422 sto znaco da je prodano 6.978 ulaznica. Tu je dosta dobar dio godisnjih ulaznica, pretpostavljam oko 3.000 sto znaci da je prodano oko 4.000 ulaznica za ove dvije tribine. Tu je jos sjever. Ocekujem da ce vecina godisnjaka doci, mislim da ce biti 10-12.000 navijaca Dinama + tovari. Nadao sam se da ce biti preko 20.000, al izgleda da ce to biti tesko.
  • deda
    27.4k
    4332 To ti je nekih 2.500 prodanih ulaznica. Godišnjaka će doći 4.000, ovih 2.500, sjever još nekih 500, 2.000 tovara i još jedno 1.000-2.000 će se prodat. To ti je to. Cca 10-12 tisuća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.