• Captain America
    12.3k
    Ne želim ić sad u daleku prošlost jer će tu doć do sukoba generacija nas mlađih sa starijima ko kad se svađa jel GOAT Ronaldo, Messi, Maradona ili Pele.

    Kolko god ga ne volio, ali moj izbor je Dalić. Drugi na svijetu, odveo na još 2 velika natjecanja, teško se s tim nadmetat. Eventualno da hrvatski trener prezimi s Dinamom u LP bi se neko mogao ugurat u tu diskusiju s njim i Ćirom.
  • SAS1987
    13k
    Eventualno da hrvatski trener prezimi s Dinamom u LPCaptain America

    18tsn1bmtxqq7x9p.jpg

    vfj0cghqe5v2q5qh.jpg
  • xavier
    11k
    Kolko god ga ne volio, ali moj izbor je Dalić. Drugi na svijetu, odveo na još 2 velika natjecanja, teško se s tim nadmetat. Eventualno da hrvatski trener prezimi s Dinamom u LP bi se neko mogao ugurat u tu diskusiju s njim i Ćirom.Captain America

    Navijački forum kluba obično nije idealno mjesto za rasprave ovakvog tipa jer ovdje bi bili objektivniji da tražimo najboljeg trenera Dinama...

    No kako god postavili stvari, ovo što si napisao je teški nedostatak poštovanja prema Iviću. Ne kažem da je on odgovor na pitanje iz naslova teme, ali napisati da su to Dalić i Ćiro i da tu nema više nikog je stvarno pomalo čudno. Treba neko vrijeme dok skrolaš kroz sve klubove i reprezentacije koje je vodio, a i popis naslova je stvarno impresivan.
  • Captain America
    12.3k
    Prvi dio se odnosi baš na Ivića. :wink: Naravno da će nešto starija generacija bit za njega kad su ga na vlastite oči gledali.
  • SAS1987
    13k
    1. Ivić
    2. Zebec i Barić

    Barić je serijski osvajao naslove gdje god je bio te Rapid i Salzburg dovukao do finala europskih kupova.

    Branko Zebec je prakticki osvojio evropski pokal sa Dinamom 1967, sa Bayernom je uzeo naslov prvaka Njemacke nakon 37 godina te po prvi puta u povijesti bundeslige uzeo kup i naslov u istoj sezoni te udario/stvorio temelje Bayerna koji je osvojio tri naslova prvaka europe. Sa Hamburgom je po prvi puta u povijesti osvojio bundesligu 1979 te 1980 igrao finale europskog kupa.

    O Ivicu je dovoljo kopirati citat iz wikipedije:
    In April 2007, Italian sports daily La Gazzetta dello Sport proclaimed him as the most successful football manager in history, due to his seven league titles won in five countries

    Nakon toga idu ostali poput Dalica, Jozica (osvojio copa libertadores te svjetsko prvenstvo za mlade 1987), Ciro, Cajkovski itd.
  • jaijivic9
    569
    Jozic won Copa Libertadores with Colo-Colo thats extremely hard
  • Eduardo
    16.9k
    Bilić preuzeo Watford. Trenutno su deseta momčad Championshipa s učinkom od tri pobjede, pet remija i dva poraza. Vidjet ćemo koliko će izdržati s obzirom da ih mijenjaju ko čarape.


  • Eduardo
    16.9k
    FourFourTwo uvrstio Tudora i Jurića među 50 najboljih trenera današnjice. Meni je i dalje žao što se Leko zaputio u Kinu jer mi se on čini baš onako dobar potencijal. U Belgiji je radio odličan posao, pogotovo mi se sviđao njegov Brugge.

    Southgate je na listi dok Dalića nema koji po meni u ovom trenutku u najmanju ruku nema ništa lošije argumente za naći se na listi kad se već gledaju i izbornici.

    w8qtlec5epj0pac5.jpg
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Izgleda da svi imaju istu percepciju Dalica kao i mi u Hrvatskoj. Bilo je jednom pitanje za navijace klubova na sportnetu tko bi Dalica uzeo za trenera svog kluba i ne znam dal je imao jednog da je rekao da ga zeli.. E sad je to posteno jer s reprezentacijom radi dobar posao i jel dovoljno bit samo uspjesan na klupi jedne repstacije je opet pitanje..
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Konacno sam poceo s Cicinom knjigom i odmah mi u predgovoru ovo zapelo za oko
    18b63o02wnudn2hy.jpg

    Tocno takav dojam imam za 90% bivsih igraca.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.