• emilperska
    2.9k

    Necu sad o mjestima, ali bili smo u 10.
    Gospon Lesi je doveo sve novinare (minus pokojni Židak) koji prate aktivno Dinamo i spojio ih u jednu ekipu. Pricamo o ljudima kojima je posao da prate samo Dinamo i jedva su nas sve skupa dobili. Trebalo im je pripetavanje, bravo Lesi :heart:
  • Captain America
    13.2k
    bili smo u 10emilperska

    Svaka čast, mi smo bili niže, ali s obzirom na prosječnu dob ekipe i broj bodova, zadovoljni smo.
  • Crusades1986
    9.5k
    Reaktivirali su se i Dinamovi pub kvizovi (navijački) i najavili tradicionalni Dinamov božićni pub kviz u restoranu Stara Pongra 27.12.2023. u 20:00...
  • Pop corn
    4.8k
    PRIJAVLJUJTE SE ZA KVIZ, ŠALABAHTER JE SVE PUNIJI !!!!

    Već smo odavno premašili Zeku i Akija, a trenutno nadiremo prema Zvoni i Shali!
    Bili bismo zadovoljni ako se zaustavimo na Mandži ali vjerujemo i u više.
    Ne zanosimo se da možemo dobaciti do Orše ali Petkov prvi odabir bi bila brojka "kao škarice protiv Bodo Glimta" !

    Prvog dana proljeća slavimo Dinamovo proljeće specijalnim izdanjem Dinamovog pub kviza u Pivana od 19:00.
    Kviz smo prigodno nazvali "Daj mi samo pobjede..." i u takvom će ozračju biti odigran.

    U posjedu smo šalabahtera koji je već dobro ispunjen zaokruženim ekipama ali dobar 3 je manje od 5️⃣!

    Stoga prijavljujte Vaše ekipe u inbox stranice ili na 099 75 65 415.

    Neka bude spektakl!
  • emilperska
    2.9k
    Ne znam da li je tko bio jučer. Bilo je ok. Drago mi je da novinari nisu opet dobili jer je to prevara stavit svih 5 novinara kojima je aktivni posao za koji su plaćeni gotovo isključivo praćenje Dinama. Zadnji put su dobili, sad su treći bili. Svaka čast ekipi koja je pobjedila.

    Bilo je 80. ekipa, mi smo bili 11. Zadovoljni rezultatom..
  • Papastrumf
    9.3k

    @Klenx i @CISCO su bili drugi, izgubivši naslov u pripetavanju.

    @marcio amoroso @Mali dioničar i ja smo bili 4.
  • emilperska
    2.9k

    Bravo! Šteta za naslov..

    Mi smo zadovoljni 11.mjestom od 80. Generacijski smo svi rođeni u 90ima i taj period prije 2000. nam je svima jako slab i znamo ga iz proučavanja, naknadnog gledanja povijesti itd. Ali nije to to. Fali nam baš netko rođen na prijelazu 70ih i 80ih. Mislim da smo sva pitanja vezana nakon 2000ih znali. Fulali smo samo Rukavinu i gol protiv Šibenika. Ali ovo Snješko Cerin, Bručić, onaj Rumunj i to. To su nam slabe točke za lov na neka prva tri mjesta. Više znam o povijesti Građanskog nego o Dinamu u 50ima. Škrinjarića smo možda i mogli znat, ali smo mislili da je to Željko Adžić jer je i to sve bilo prije naše ere..
  • marcio amoroso
    31.9k

    Mi smo pogriješili Vladoiua, Rukavinu, Ljubojevića i rezultat protiv CSKA.
  • emilperska
    2.9k

    Mi Hrgovića i CSKA nismo, ali smo Rumunja, Rukija, Nigerijca, onog zubara, Škrinjara, Ljubojevića (tu smo se dvoumili on ili I.Bošnjak) i još nešto, nemrem se sjetit..
  • dinamo u srcu
    1.2k
    koji je odgovor na ovo?
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.