• SAS1987
    13.4k
    Puno prekritički ste do navijača Dinama, pogotovo kada pričate o "pičketinama" koje ne dolaze na stadion. Naišao na podatak da je Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu u 2015 posjetilo 97 000 ljudi. Sada zamislite da HNK Zagreb nema krov, da fali jedan nivo tribina a jedna tribina je zatvorena zbog potresa. Osiguranje ti skida cipele pri ulazu, policija piše zabrane, imaš zbog toga privatne probleme, gazda ti jebe mater mater na presicama a uz sve to uz pomoč glumaca još pokrade taj isti HNK. I tako godinama. Pa od tih 97 000 ih ne bi došlo 500. Isto je i na nogometu. Bez brige, kad se jednom stvore uvjeti će se navijači brzo vratiti.
  • NORTE
    9.1k
    Ok sad je stvarno vrijeme da zaobiđem ovo mjesto jer ovo je postalo nesnošljivo za čitati. Pičkice koje zaobilaze gnkovu povlaštenu cijenu testiranja i cijene za Valur, pičkice koje nisu došle u Kranjču, football factory, ...
  • martens
    323
    ma u stvari nista
  • Mali dioničar
    14.1k


    sad je stvarno vrijeme da zaobiđem ovo mjestoNORTE




    Ajde nemoj jebat, pa nećemo biti tak osjetljivi.

    Ova rasprava i tak nema veze s temom pod kojom se nominalno piše, ali na žalost sve ima veze s njima.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Sada zamislite da HNK Zagreb nema krov, da fali jedan nivo tribina a jedna tribina je zatvorena zbog potresa. Osiguranje ti skida cipele pri ulazu, policija piše zabrane, imaš zbog toga privatne probleme, gazda ti jebe mater mater na presicama a uz sve to uz pomoč glumaca još pokrade taj isti HNK.SAS1987

    Nećemo pretjerivati i izmišljati.

    HNK kao prvo nije vani. To je unutra.
    Kao drugo mene nikada nisu izuli, napisali mi zabranu i nikada nisam imao privatne probleme zbog Dinama. Ovo jebanje matere na presicama ću svakako preskočiti jer je smiješno.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ova rasprava i tak nema veze s temom pod kojom se nominalno pišeMali dioničar

    Prebaciti ćemo sve u temu posjete. Ne gori ništa.
  • Mali dioničar
    14.1k


    Ma dobra mi je i ideja Superhika “klubu treba rebranding”, ali već imamo toliko otvorenih tema...
  • marcio amoroso
    32.2k

    Ma ja se iskreno nebi opterećivao šta se u kojoj temi piše, ali ćemo naravno prebaciti zbog ekipe kojoj to smeta, sve 5.
  • SAS1987
    13.4k
    HNK kao prvo nije vani. To je unutra.marcio amoroso

    Pa bilo bi vani da nije krova :lol:

    napisali mi zabranu i nikada nisam imao privatne probleme zbog Dinamamarcio amoroso

    Niti meni ali mnogima jesu. Npr na onoj utakmici protiv Osijeka...
  • SAS1987
    13.4k
    klubu treba rebrandingMali dioničar

    Dolazi Šuker?
  • superhik
    10.3k
    već sam imao u planu otvoriti je, ali što kažeš, ima puno tema koje se nadovezuju na to
  • marcio amoroso
    32.2k

    Vidi, i da je napisano 5 tisuća zabrana ostaju stotine tisuća kvazi dinamovaca koji pametuju a ne mogu doći iz Zaprešića, Španskog ili Dubrave na utakmicu.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Kao prvo drago mi je da smo skoro svi složni da je posjeta loša i da klub kao Dinamo zaslužuje puno bolju posjetu. Ova momčad uostalom također.

    Prožvakali smo tisuće puta tko ne zaslužuje pa se ne moramo ponavljati. Prožvakali smo također temu stadiona pa se i tu ne moramo ponavljati.

    Predlažem i bilo bi mi drago da svaki od nas uradi nešto za posjetu. Ja sam od 31.07 do 18.08 u Novalji na odmoru i planirao sam ići na dvije europske, evo otići ću i na HNL koja bude u Zagrebu, neka to bude moj doprinos.
    Ako ima netko da želi sa mnom iz Novalje na tekmu i odmah nazad za Novalju mjesta ima i naravno da je sve besplatno.
  • Kwedi
    3.8k
    Vidi, i da je napisano 5 tisuća zabrana ostaju stotine tisuća kvazi dinamovaca koji pametuju a ne mogu doći iz Zaprešića, Španskog ili Dubrave na utakmicu.marcio amoroso

    Ako uzmemo u obzir prometnu povezanost, za maksimalno sat i pol normalne vožnje od Maksimira je čak maksimalno 2 milijuna ljudi iz krajeva koji su plavi pa opet... Ne treba ić tražit dlaku u jajetu i očekivat da netko iz Čakovca, Ogulina ili Daruvara ide na svaku HNL protiv Dragovoljca, al ako se može usred tjedna na Europu, a iduće jutro ljudi rade...
  • Neki tip
    19.1k
    Malo što je u životu ili-ili, crno-bijelo..

    Čak je i sama smrt, potpuna suprotnost životu i njegova negacija, za dobar dio čovječanstva - relativna. Stvar perspektive.

    Teško, stoga, da razlozi slabe posjete Dinamovih (domaćih, ligaških) tekmi mogu ležati ILI u razmaženoj pičkastosti prosječnog Dinamovog navijača (premda jest takav) ILI u stadionu, upravi, kurcu, palcu (premda stadion, uprava, kurac, palac...).

    I jedno i drugo stoji pa uopće, po meni, nije toliko važno pitanje "koji je glavni razlog...", koliko "što ja mogu učiniti.." da ne bude tako.

    Ili mijenjaj ili se pridruži onima koji mijenjaju ili, jebiga, odustani ak ti se više ne da.. samo ne kukaj i ne opravdavaj i ne traži u svemu vanjske faktore vlastitih odluka. O odlasku ili neodlasku na tekmu.

    Možeš ić na tekme. Na stadion. Unatoč tom istom stadionu, upravi, kurcu, palcu..

    Zašto bi?

    Zato što jedino kao dio mase od 10k ili 15k ili 25k ljudi nešto predstavljaš. Jedino na tom stadionu u toj masi možeš značiti dovoljno da jednog dana nešto bude i od tog stadiona i od te uprave, izbora, šdda, 1č1g, čega god.. i što ti je već od svega toga važno.

    Ako ti uopće treba neki dodatan razlog..

    Sam pred telkom doma dok hebeš mater Kastratiju si taman onaj spomenuti kurac, palac.

    (Nikome ponaosob nije upućeno)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.